Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczko dla ciebie*

co o mnie sadzicie?

Polecane posty

Gość będę szczera..
maddzia19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taxi Boy
To już było Myślę że wyglądasz normalnie. Mogłobyć lepiej jakbyś zrobiła lepszy makijaż na twarz i skróciła i przefarbowala włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie wystawisz zdjecia w jakiejs fotce czy czyms takim??wiecej osob Cie oceni a co za tym idzie ocena bedzie bardziej miarodajna. p.s. po co Ci te opinie przeciez oprocz wygladu posiadasz jeszcze inne cechy,ktorych nikt przez maila nie oceni a ktore maja wiekszy wplyw niz wyglad na postrzeganie Cie przez otoczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie znasz jej wiec oceniasz ją przez wygląd zewnętrzny \"----->niekoniecznie,poza tym wyglad to rowniez gesty mimika ton glosu itd.:) p.s.ale w sumie Twoj wyglad,Twoje zdjecia,Twoja sprawa wiec spadam na inny topic:);)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znosze takich lasek
słoneczko czy ty nie jestes troszkem płytka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalka
słoneczko ja już widze twój topik ocencie mnie to mam 600 nas 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalka
wkurzasz tym tematem, brzydka jestes i sie wiecej nie pytaj głupia dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też doradzę
kashmir99@o2.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plażowiczka20
littletweety@interia.pl z chęcią ocenię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysio 345
co za idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też doradzę
moim zdaniem powinnas zmienic ubiór, jest za nudny :P wlosy mysle ze wcale nie są złe, wystarzy tylko podciąć końcówki i wymodelowac - wyprostować, pofalować - co wolisz, ale zrob cos z nimi, a nie tylko umyjesz, wysuszysz, rozczeszesz i już ;) i wychodze z założenia że dlugie wlosy sa zawsze ladniejsze niż jakakolwiek krotka fryzura wiec nie scinaj, poprostu modeluj po umyciu i bedą wygladały an ładne i zadbane. no ale to tylko moje zdanie, zrobisz co zechcesz :P a co do makijuażu to dobry tusz do rzes zeby siegaly prawie brwi :D podkreslic oczy, puder, róż, jakiś perłowy blyszczyk blyszczyk i gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysio 345
no i wyszło na to ze za ładna nie jestes bo podstawowych rzeczy nie potrafisz zrobic, wiec sie już nie pytaj bo wychodzisz tylko na idiotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkaradna ariadna
Posłuchaj ktoś tu powiedział,że zdjęcie absolutnie nie oddaje jaka dziewczyna jest naprawdę. Za dużą wagę przywiązujecie do twarzy. To wcale nie o to chodzi. Można mieć piękną twarz i figurkę,a poruszać się jak kaczka,siadać jak chłop z rozstawionymi nogami,mieć skrzekliwy głos,śmiać się z byle czego na głos. Ja często obserwuję takie dziewczyny i jak tu na kafe bez przerwy piszecie o dietach i kosmetykach ,to myślę,że nie wiecie nawet co tak naprawde facetów powala. Kompletnie nie moge zrozumieć dlaczego nie uczycie się ładnie chodzić,siadać,z gracją wysiadać z auta /to co obserwuję to woła o pomstę do nieba/ Dlaczego nie uczycie się nosić wysoko głowy/tak,tak chodzi się po domu z książką na głowie zanim nie wejdzie w nawyk/ To wasze ciągłe odchudzanie jest też bez sensu,bo tak naprawdę niezależnie od tego ile ważycie ,najważniejsze sa proporcje.To naprawde nieistotne czy macie tyle w biodrach czy tyle. Ważne ,żeby była gibka talia. To się podoba mężczyznom. Oczywiście pomijam tu rzeczy najważniejsze /intelekt/,ale tego na ulicy nie widać. Piszę o tym co widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkaradna ariadna------>no wlasnie;);) ja bym jeszcze dodal,ze nadmeirny ekshibicjonizm rowniez odpycha:);) p.s. co z tego ze bedziesz miec piekna twarzyczke jesli inne rzeczy za tym nie pojda,chyba ze chcesz sie do reklamy pasty do zebow zalapac:);) to moze wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkaradna ariadna
sebaa- nie rozumiem po prostu tego skupiania się na jednym,a kompletnie niezauważania czego innego. Najbardziej denerwuje mnie to,że chyba nawet te wszystkie pisemka /nie czytam,ale pewnie tak jest/ nie uświadamiają dziewczynom,że gracja ,wdzięczne ruchy,jakaś płynność to jest to co może oczarować niezależnie od urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błyszczyk
mogę się wypowiedzieć obiektywnie laura_lea@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrumka
jelsi mozesz to mi tez przeslij achrumka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej bedziesz je rozsylala to kiedys jakis zartownis umiesci na jakims portalu np. dla osob o orientacji bi i jak jacys znajomi sie natkna na nie to troche glupio bedzie:) nie sadzisz?? moze trochce zastanow sie nad intelektem a nie patrz ciagle w te swoje zdjecia:) aridno.....-----> w sumie to nie czytam pisemek dla nastolatek ale mysle,ze mozesz miec racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×