Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sakil

wolę wiejskie dziewuszki od miejskich lal

Polecane posty

Gość lujkop
na wsi dziewczyny są bardziej jędrne i mają wieksze cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujkop
no ale może jesteś bardziej jędrna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesaa
faceci... :P a moze te ze wsi sa lepsze, bo ulegle i sa mniej swiadome wielu rzeczy, co? dzisiejsze kobiety sa za madre, a dzisiejsi faceci za leniwi i zbyt zniewiesciali :P tonacy brzytwy sie chwyta - teraz lepsze ze wsi, a niedlugo niewiadomo co znow wymyslicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzego 🖐️ masz racje trzeba wychowywac takich, niech no tylko ktorys sprobuje \"klepnac\'to torebka oberwie:D U mnie tez jest nudnawo dlatego tyle czasu spedzam na kafe:D Byle do dozynek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesaa
no i wiadomo, ze jak gruba to skora bardziej napieta i stad ta "wiejska jedrnosc" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechpolocco
kobiety prowinconalne chętnie rodzą dzieci i to w ilościach większych niż jeden. Chwała im za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qytyer
znam parę dziewczyn ze wsi i nie dam sobie wmówić, żę są takie jak miastowe. Są lepsze ! I nie jest to aden mit tylko naga prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines a gruba to raczej nie jestem;) Chyba wiekszosc tu trzyma sie przestarzalych stereotypow;) Macie przestarzale, przeterminowane wyobrazenie co do wsi i ludzi tam mieszkajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujkop
setunia, wiedziałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujkop
setunia, co będziesz dyskutować z tą beznadziejną lalą iness - i tak jesteś od niej lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujkop
wiedziałem, że jesteś jędrna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lujkop
to gratulację, że jesteś taka super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
Setunia no teraz to zrobiłaś taką reklamę wiejskim dziewczynom że wkrótce zaczną się do nich zjeżdzać zaciekawieni miastowi z całej Polski :) tak w ludziach dużo jest stereotypów , wieś też się zmieniła na przestrzeni lat , mnie się kojarzy z ładnym otoczeniem , wesołymi ludzmi i co najważniejsze z ciszą i spokojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia-andzia
grzego__ masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisławus
idzie moda na seks rustykalny - seks z urokliwymi pastereczkami lub ogrodniczkami na łonie przyrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
Kto powiedział że duże piersi są lepsze od mniejszych hm?:) to kolejny stereotyp , biust może być ładny w każdych proporcjach, jak to mój znajomy określił "taki do ręki pasujący jest w sam raz" :) to słowa mojego kolegi nie moje , zastrzegam:) zastanawiam się co by było gdybym mógł zostać na jeden dzień kobieta..hmm , poznać lepiej psychikę , jak reaguje umysł kobiety kiedy widzi faceta który jej się podoba , odkrył bym największą zagadkę wszechświata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeko duzo o kobietach mozna sie dowiedziec z niektorych topickow na tym forum:) albo z kobiecych ksiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciumlakus
grzego, ty to chyba jakiś homo niepewny jesteć co ? Albo jakiś trans sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciumlakus
tacy na wsi to nie pożywią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexlala19
pociąga mnie agresywna stanowczość i porywczość wiejskich chłopców. Oni są tacy męśćy, tacy twardzi i wiedzący czego chcą od kobiety. Na wsi jest jak w raju dla kobiet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×