Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turystka -

Łeba - co sądzicie o tym polskim kurorcie??

Polecane posty

Gość stig
poza cenami to łeba jest naprawde fajna......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajjnik
A mnie jakoś nie przekonuje ani Łeba, ani polskie morze... Jakoś nie za bardzo odpowiada mi ten klimat, ale może nie jestem na czasie, bo już od kilku lat nie byłem nad polskim morzem, więc może się coś zmieniło? Ale nie pasowały mi te tłumy (a Łeba to już była jedna z najludniejszych miejscowości), dość badziewne knajpki, a o cenach już nie wspominając. Wolę pojechać gdzieś za granicę, zapłacić praktycznie tyle samo, a jednak bardziej komfortowo się czuję. A do tego nie muszę się obawiać o pogodę. Mam znajomego, który na wakacje pojechał nad Bałtyk i miał wakacje na 2 tygodnie. Przez 11 dni non stop padał deszcz! Trochę lipa... A potek_ o co chodzi z tym portalem? Bo teraz planuje wyjazd wakacyjny i kombinujemy jakby tu zebrać sporą ekipę (bo chcemy taką objazdówkę zrobić i zebrać jak największą ekipą, żeby było zabawniej). Prawdę powiedziawszy nie słyszałem o takich portalach, więc jakbyś jeszcze tutaj zajrzał i napisał, będę wdzięczny. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potek_
Hej Czajinik! Po części zgadzam się z Twoją tezą, że lepiej pojechać gdzieś za granicę niż nad Polskie morze, ale Bałtyk też ma swój klimat:) Więc raz na jakiś czas chyba jednak warto wybrać się tam i posmakować polskich wakacji:p Co do portali, na których można zebrać ekipę na wyjazd, to nawet nie zdziwiłem się, że nie słyszałeś o czymś takim. Jeszcze zdecydowanie zbyt mało są rozpropagowane takie portale... A szkoda, bo to jest całkiem ciekawa opcja. Im więcej osób wiedziałoby o czymś takim, tym więcej byłoby użytkowników tam i łatwiej byłoby znaleźć ekipę. Ale opcja ogólnie ciekawa. Bardzo proste, po prostu rejestrujesz się na takich portalach, szukasz kierunków, które Cię interesują i jak już są jakieś planowane wyjazdy, opisane przez innych użytkowników, możesz się do nich podłączyć, jeśli Ci odpowiada wyjazd. Jak nic ciekawego nie znajdziesz, sam opisujesz wycieczkę, jakieś szczegóły podajesz i czekasz aż ktoś się do Ciebie dołączy. Wtedy ustalacie wspólnie szczegóły, żeby każdemu pasowało i jedziecie:) Jeśli będziesz opisywał już tą objazdówkę, to najlepiej podaj jak najwięcej szczegółów, żeby ludzie wiedzieli co i jak. O tyle dobry jest ten portal twoja-podroz.pl, bo całkiem sporo ludzi już tam jest, ale jakby Ci się tam nie udało, to poszukaj jeszcze innych tego typu portali. A swoją drogą to może coś więcej napiszesz o tym wyjeździe? Sam teraz rozglądam się za jakimiś wakacjami, jeszcze nie mam planów, więc może mnie jakoś zachęcisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammar
Oczywiście że Łeba,Słowiński Park Narodowy, Ruchome Wydmy, morze, szeroka plaża i ten mikroklimat a jak tam będziecie to polecam Park Miniatur Chocielewko Zielony Dwór na trasie między Lęborkiem a Łebą. Znajdziecie tam wiele atrakcji m. in. największą miniaturę wieży Eiffla, , poznacie polskie regionalne budowle drewniane, zobaczycie: Piramidę, Świątynię Abu Simbel, Sfinksa, Latarnię Rozewie, Chatkę góralską, Domek kaszubski, Mount Rushmore. Nasze pociechy poznają takie zwierzęta jak - Kozy alpejskie, króliki, bażanty, drób ozdobny, świnkę Wietnamską, pawia , wiewiórkę Syberyjską., jest możliwość karmienia kóz. Dla grup właściciele mogą zorganizować ognisko. Obok 10 km możecie zobaczyć najdłuższą deskę świata , rekord wraz z certyfikatem zdobyło Wilkowo w 2009r. Wilkowo ma jeszcze dwa rekordy wpisane w księgę rekordów Guinessa z 2010 roku najdłuższy stół i największą cegłę z 2010r. Miniatury tych rekordów znajdziecie także w parku miniatur Chocielewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammar
Oczywiście że Łeba,Słowiński Park Narodowy, Ruchome Wydmy, morze, szeroka plaża i ten mikroklimat a jak tam będziecie to polecam Park Miniatur Chocielewko Zielony Dwór na trasie między Lęborkiem a Łebą. Znajdziecie tam wiele atrakcji m. in. największą miniaturę wieży Eiffla, , poznacie polskie regionalne budowle drewniane, zobaczycie: Piramidę, Świątynię Abu Simbel, Sfinksa, Latarnię Rozewie, Chatkę góralską, Domek kaszubski, Mount Rushmore. Nasze pociechy poznają takie zwierzęta jak - Kozy alpejskie, króliki, bażanty, drób ozdobny, świnkę Wietnamską, pawia , wiewiórkę Syberyjską., jest możliwość karmienia kóz. Dla grup właściciele mogą zorganizować ognisko. Obok 10 km możecie zobaczyć najdłuższą deskę świata , rekord wraz z certyfikatem zdobyło Wilkowo w 2009r. Wilkowo ma jeszcze dwa rekordy wpisane w księgę rekordów Guinessa z 2010 roku najdłuższy stół i największą cegłę z 2010r. Miniatury tych rekordów znajdziecie także w parku miniatur Chocielewko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja znam
Park dinozaurów, otwarł się w zeszłym roku, fajna sprawa! ruchome wydmy - cud natury dom do góry nogami - skansen w Szymbarku trójmiasto ok 50 km od Łeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajacasopot
A ja tam średnio przepadam za Łebą. Jest ładna i można tam miło spędzić czas ale jakoś nie odpowiada mi tamta atmosfera. Wolę Gdańsk albo Sopot http://byway.pl/miejsca-wydarzenia.aspx?lid0=2&q=sopot&geo=&, to są moje ulubione miejsca nad morzem:) ale zdecydowanie nie latem, zbyt wiele osób. Lepiej wiosną lub wczesną jesienią-jest ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula:)
hej:) mam pytanko... jedzie ktoś do łeby między 11-17 lipca? Bo fajnie było by kogoś zapoznac, znajomym akurat nie pasuje w tym terminie:) i jade tylko z chłopakiem. A wiadomo wiecej osób to zawsze raźniej:P jeśli ktos podobnie jak my jedzie tylko we dwoje i jak macie ochote to dajcie znac, możemy sie tam spotkac przy piwku lub isc potańczyc:) pozdrawiam:) a to moj e-mail: magdakubacka3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdySiaQ
ja z narzeczonym też się wybieramy do Łeby w tym roku :) szczerze mówiąc raczej z ciekawości nowego miejsca niż z pogoni za dzikimi imprezami :) nad polskie morze jeździmy od roku i tak sobie poznajemy w tamtym roku byliśmy na Helu (super) i we Władku (średnio). a w tym zobaczymy jak tam Łeba :) w Ustce byłam kiedyś ze 100 lat temu nie wiem jak jest teraz ale wtedy nic ciekawego się tam nie działo :P za to dobrze wspominam Kołobrzeg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowiczka
wypowiedzcie sie jeszcze co sadzicie o łebie moze ktos z was byl tam w te wakacje? Ja wyruszam tam za kilka dni i chcialabym wiedziec co mnie czeka jakie atrakcje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowicz
powie tak. w łebie bylem przez ostatnie 4 lata za kazdym razem:D imprezy super! piekna dluuuuga plaza ogrom atrakcji typu park jurajski(najwiekszy w polsce) piekne wydmy, kilka latarni z ktorych mozna podziwiac widoki, łeba jest naprawde pieknym miastem. bylem lacznie 8 azy i nigdy nie spotkalem sie z zadnymi przejawami wiesniackiej agresji na imprezach. imprezy swietne super muzyka i cale wakacje setki ludzi. na wszystkich az !!8!! klubow 5 zawsze jest pelnych! szczerze polecam! mozna odpoczac dobrze zjesc polezec na plazy poplywac i oczywiscie super sie wybawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryczek
doŁEBY zawszeprzyjeżdż ają najładniejsze laskiogólniejest fajny klimacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowicz
A kto w tym roku wybiera się do Łeby i czy coś się od ostatniego roku (2011) zmieniło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja do Łeby bym już nie pojechała. Byliśmy dwa lata temu ja z mężem i dwojka dzieci to tak... ludzi mnóstwo (byliśmy po 15 sierpnia) nie było można przejechać wózkiem, nie dało się nic nigdzie zjeść bo wszedzie mnóstwo ludzi. Na plazy to wogole było okropnie człowiek na człowieku pokryty człowiekiem !! Do tego noclegi mieliśmy 1km od morza a właścielka przez telefon stwierdziła że to 300m ;/ wrrr... szkoda wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wróciłam z urlopu w łebie i powiem tak: pogode mieliśmy przez 3 dni( na 6), miasto przeludnione, jeżeli ktoś chce wypocząć od gwaru i tłumów nie polecam, my sie zakwaterowalismy ok11 km od łeby-wicko, ponieważ akurat trafilismy na ładną pogodę i w całej łebie nie było wolnych kwater, plaża też przeludniona, raz bylismy po 8 to jeszcze trafiliśmy dobre miejsce przy morzu a potem to już masakra, ja nie lubię takich spedów ludzi mi się nie podobało, jedyne piekne miejsce to dzikie plaże na wydmach-pięknee...do wydm doszlismy pieszo ok 7km, potem od wydm szlismy w strone łeby brzegiem morza-przepiękna plaża, wspaniała woda cudo...aha woda w morzu byla bardzo zimna, przeziębiłam sie i 3 dni miałam z glowy. kiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turysta88
..a ja tam jestem zadowolony jak na koncowke sezonu 30.08-2.09. Wszedzie duzo luzu...miasto, knajpy,plaza.....na imprezach niby tez, ale zawsze znalazl sie ktos kto potrafil rozkrecic parkiet...jak np w klubie mateus 30.08.2012 - dwie mlode blondynki w razaco jaksrawych bluzeczkach...nie bylo facta ktory nie zwrocilby na nie uwagi...sam postawilbym jeszce jedno piwko..w razie jakis informacji prosze o kontakt n-joy86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1598
Jak co roku przyjechałam do Łeby tym razem w środku sierpnia, Od 5 lat zawsze bawiłam się w mozarcie, zawsze klimat odpowiedni, i typowo wakacyjna dyskoteka, gdzie można było pobawić się przy dosłownie wszytkim. W tym roku przez 7 dni mozart świecił pustkami, więc zmuszona byłam bawić się gdzie indziej. I moje odczucia są takie, Euphoria najlepsza dyskoteka wizualnie, tylko strasznie duszno, pozytywnie zaskoczona natomiast jestem dyskoteką mateus, dawniej słyszałam że to kolonijny klub, dużo dzieci, w tym roku sprawdziłam i tak zostałam. Obsługa z uśmiechem, widać że pracują bo lubią, a nie muszą, 0 chamstwa, dj bardzo pozytywny , nawet za dedykację nie wziął ;) Za muzykę naprawdę wielkie brawa,myślałam że mozart potrafi tylko zaskoczyć repertuarem, a tu proszę , wielki plus,każdy znalazł coś dla siebie, pozytyw za brak nastolatek i za przyjemną atmosferę. Od tego sezonu dla mnie klub nr. 2 w Łebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygmunt Opolanin
Łeba jest ok, ale aby byc na prawdę zadowolony trzeba dobrze trafić z noclegami, dlatego warto korzystać z renomowanych serwisów, np. http://www.nadmorzem.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraina
Dla mnie Łeba jest niczym http://www.krainawody.pl/ - na ceny w Łebie nie zwracam uwagi, ważniejszy jest dla mnie fakt, że nie ma tam rozwydrzonej młodzieży, by nie powiedzieć hołoty. Łeba to prawdziwa kraina wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraina
Dla mnie Łeba jest niczym http://www.krainawody.pl/ - na ceny w Łebie nie zwracam uwagi, ważniejszy jest dla mnie fakt, że nie ma tam rozwydrzonej młodzieży, by nie powiedzieć hołoty. Łeba to prawdziwa kraina wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraina
Dla mnie Łeba jest niczym http://www.krainawody.pl/ - na ceny w Łebie nie zwracam uwagi, ważniejszy jest dla mnie fakt, że nie ma tam rozwydrzonej młodzieży, by nie powiedzieć hołoty. Łeba to prawdziwa kraina wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rata77
łeba jest niewątpliwie bardzo imprezowa, wręcz idealna dla młodych ludzi, którzy chcą sie wyszalec, wiec jesli szukasz spokoju, tam go raczej nie odnajdziesz, chociaz na upartego nic trudnego, poza tłumem znajdziesz tam tez urocze spokojniejsze zakatki, mozna przespacerowac sie gdzies dalej więc nie ma az takiej tragedii, jak szukasz noclegu, ja znalazłam cos naprawdę fajnego tutaj : http://www.e-wczasy.pl/noclegi,leba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss-ka
jak szukasz rozrywkowego miejsca to polecam Łebę - w dzień można wylegiwać się na ładnych i czystych plażach, a wieczorami szaleć na różnego rodzaju imprezach, bo w sezonie jest ich tam naprawdę wiele. A jeżeli szukasz noclegu zajrzyj na http://www.przymorzu.pl/leba - szeroko rozwinięta baza noclegowa. Często korzystam z tego serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzejgrzesik
Łeba bardzo miła miejscowość. Spędziłem tam 2 tygodnie wakacji wraz ze znajomymi. Było fajnie, warto zobaczyć ruchome wydmy oraz udać się opalać na tzw patelnie. w sezonie w mieście jest wiele atrakcji. na pewno człowiek się nie nudzi :) o jedzeniu ciężko mi cokolwiek napisać gdyż przez bardzo ograniczony budżet musieliśmy się żywić na zupkach amino i innych chemiach xd ale ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeba mi się niesamowicie podoba, ale w mieście faktycznie jest masa ludzi. Dla mnie to akurat jest zaleta, chociaż na plażę miejską bym nie poszedł. Po prostu nie ma gdzie ręcznika rozścielić, ale można znaleźć jakieś dzikie i ten problem jest rozwiązany. Zresztą my głównie spacerujemy. Noclegi mieliśmy zamówione przez http://www.leba-kurort.pl Jeśli chodzi o wybór to po prostu jest cała masa kwater, pensjonatów. W okolicy jest cudowna wręcz atrakcja jaką są cudowne wydmy. My zrobiliśmy sobie wycieczkę rowerami. W inny dzień, kiedy spaliło nas słońce wybraliśmy się do parku dinozaurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda6666666666666666
Właśnie wróciłam z Łeby!! Było super i za rok też tam wracam. Wszystko mi się podobało i mojemu synkowi także. Nie polecam tylko jedzenia w restauracji Złote Piaski - można skończyć z problemami żołądkowymi, co się nam niestety przydarzyło. Ale poza tym wszystko było CUDOWNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Łebie i oceniam to miasto bardzo dobrze. Atrakcji jest sporo - parki rozrywki, park linowy, muzea, ogród ornitologiczny, aleja prezydentów, kluby, imprezy itd... Noclegi też ma fajne. Zawsze trafiam na przytulne miejsca, które znajduje na www.przymorzu.pl/leba Ani razu nie wróciłam z Łeby niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lato w Łebie nie brakuje atrakcji, jest dużo knajp, można dobrze zjeść.Wesołe miasteczko, sklepy nieźle zaopatrzone.Na każdym rogu zapiekanki,przekąski,pamiątki.Można kupić świeżą rybkę od rybaków.Plaża piękna czysta.Niestety po za sezonem bieda, sklepy pozabijane dechami, mało lokali czynnych nudy , nie ma co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Bardzo lubię tam jeździć, byłam ostatnio w weekend. Wypożyczyliśmy w GD samochód w Panku i skoczyliśmy na wyprawę po wybrzeżu dojechaliśmy do Łeby, wydmy musiały zostać zaliczone jesienią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×