Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turystka -

Łeba - co sądzicie o tym polskim kurorcie??

Polecane posty

Gość asiunia987
Łeba jest najlepsza.. Byłam tam 5 razy i nie jeden raz tam jeszcze pojade...... Tam nie mozna sie nudzic....... W agadosie sa najlepsze imprezy i fajna atmosferka i DJe........ Widok wydm i jeziora sa zabojcze........ KOCHAM ŁEBĘ........ chyba sie uzaleznilam od tego miasta... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Klobi
Nic dodac nic ując poprostu zajebis** :D a Ci co mowia ze zadupie i nie ma co robic to chyba siedza wylacznie w Łebie przed TV bo nie nawidza towarzystwa!! Łeba to jest to! Mozna poszalec, pobawic sie, nie da sie nudzic a jak chcecie troche spokoj to nie pchajcie sie na główne ulice miasteczka ale zapraszam np. na ul. Kwiatkowskiego, Mickiewicza, Sucharskiego od ktorych jest 10 min drogi do centrum a mimo to jest troche ciszy i spokoju. Kolejnym walorem w Łebie jest to ze sa jedyne w Europie Wydmy Ruchome warte obejrzenia!!! Duzo kawiarni, pizzeri, restauracji,barow, pubow :) Plaza jest ładna i na pewno 1000% lepsza niz w Ustce gdzie jest duzo kamieni. Kluby w Łebie to np. Mozart, Mateus, Waikiki, Exit, Agados(disco na plazy gdzie zawsze swietnie sie bawie przy szumie fal i pieknych kobietach :D ) do tego jak dobrze pamietam jest klub ze striptizem damskim ale tez uwaga Panie i meskim w Gewalii. Bardzo fajna atmosfera ogolnie miasta. Podsumowujac zapraszam serdecznie do Łeby gdzie ja jezdze pare lat i mi sie nie znudzilo a Ci co twierdza ze sa tam 2 kluby(jak uwaza malo poinformowany " kot trzpiot" i 2 uliczki na krzyz niech sie rozejrza po Łebie a nie siedza na tylu przed TV!!!! Pozdrawiam goraco i do zobaczenia w pieknej Łebie :D:D :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie chrzanic
straszna brudna dziura i nic więcej ---- PO PROSTU MIESZKAM TUTAJ i muszę tu byc cały rok a nie tylko jak wy w wakacje :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrrrr
niech ktoś napisze coś więcej o Kołobrzegu, bo planuję w tym roku się wybrać- nigdy tam jeszcze nie bylam. POLECACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Łeba jest bardzo fajna :) W zeszłe wakacje spędziłam tam 7 dni i żałuję, że nie mogłam dłużej. Jest co robić, gdzie zjeść, pospacerować, pooglądać. Byłam pod koniec sierpnia, pogoda była różna, ale tego nikt nie przewidzi, mimo to nie nudziliśmy się. Jeśli chodzi o noclegi to nie było problemu, znaleźliśmy je w necie i zarezerwowaliśmy niewiele przed wyjazdem. Drogo nie było- trzeba umiec szukać- zresztą jak wysiedliśmy na dworcu, czekali mieszkańcy proponując taniutkie kwatery- żałowaliśmy, że zrobiliśmy rezerwację, bo propozycje były niższe nawet o 10 zł. Ale zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika87
czy ktoś moze zna stone klubu exit ?? bardzo mi na tym zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskierq
kurort sredniej klasy dla klasy sredniej, atakuje tandetą, masa ludzi na nienajwyższym poziomie, w sumie żadnych rozrywek poza gastronomią, architektura centrum łeby koszmarna, strasznie tłoczno... zalety- nowęcin, a dokładniej stajnia w nowęcinie( ta Maciukiewicza), gdzie juz drugi raz byłam, zaułki łebskie, bardzo ładne, klimat (mówie o pogodzie, a nie o atmosferze miejsca) strasznie jestem ciekawa, jak ta dziur...miescina wygląda po sezonie a klub exit...jak zmienią DJa i wc nie będzie płatne, to może jeszcze pójdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek elektryk
koszmarna mieścina :(( wieje nudą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madrid
Pytanie do mieszkancow Łeby jak tam jest po za sezonem czy sa dalej bale w klubie Exit i wogole prosze o odpowiesz.Ja w Łebie spedzam wakacje od 3 lat i dalej mi sie nie znudzilo te atmosfera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się.Za duzo ludzi. Wąskie uliczki,że w sexonie trudno się poruszać. jedynie wydmy są godne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkasiuniaaa
ja byłam w Łebia przez ten tydzień i było extra, to coś dla tych, którzy lubią bawić się całą noc i poznawac dużo nowych ludzi :D imprezowałam w mozarcie i nie jest to nic specjalnego ale można się nieźle zabawić :) no i tam własnie dj puszczał fajny kawałek techno i mówił wtedy o tym człowiek piła, ale nie wiem czy to ma związek z tytułem. Może ktoś kto tam imprezował zna albo ma tą piosenkę? :) ciągle jej poszukuję i proszę o kontakt kasiek_mon@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewy
Łeba jest świetna, zna ktoś tytuły utworów z Łebskich klubów???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bylam w lebie i jest super :) mam rodzinke w leborku (dokladnie to za leborkiem kilka km.) jest tam sporo ludzi ale jest fajnie :) Łeba wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabanowa
hmmm...Łeba;] Miasto wspaniałe, ma swój urok!:) W tym roku byłam tam pierwszy raz, spedziłam tam niecałe 3 tygodnie i napewno nie raz wroce do tego miasta, które urzeka samo w sobie. A ożywa nocą, wiele atrakcji KINO Rybak, zajebiste imprezy:) Polecam Mateus club oraz Waikiki, bo tylko tam mialam okazje byc:) Wiec kto jeszcze Łeby nie odwiedził to polecam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliźniaczka Gosia
Łeba jest idealnym miejscem żeby troszkę zaszaleć... najlepszą dyskoteka jest oczywiście Mozart..... Pozdrawiam wszytkich co mają podobne zdanie i byli w Mozarcie w dniach 20-26.08 od blizniaczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klubowicz
W Łebie jest bosko spędziłem tam 6 dni i bawiłem sie świetnie. Byłem w Mateusie, Mozarcie, Grodzie Wiktorii i w tym Leszku na plaży :) I najbardziej podobało mi sie właśnie w Mozarcie - nie jest to może zbyt okazały klub, ale ma swój klimat i muzykę, która poderwie w tańce niejednego podpieracza ścian. W Mateusie tez nie było źle muzyka trochę mniej mi sie podobała, ale też dało sie bawić - plusem jest to, że wejściówka jest 2 razy tańsza niż do Mozarta (5zł). Do Grodu Wiktorii i Lecha wszedłem za darmo. W Grodzie była nieciekawa muzyka i dj. który śpiewał i robił wioche :) A w Leszku bylo całkiem w porządku. Jeśli chodzi o atrakcje turystyczne to napewno ciekawą propozycją są wydmy - widoki były tam naprawdę śliczne porobiliśmy tam sobie sporo ciekawych fotek:) Skakaliśmy z wydm i wróciliśmy plażą do Łeby. Wakacje w Łebie napewno zapadną długo w mojej pamięci:) Pozdrowka dla wszystkich fajnych ludzi, których miałem okazje poznać w Łebie. PS: Dla wszystkich, którzy szukają kawałka "człowiek piła" którym delektowali sie w Mozarcie, tytuł tej nutki to: "20$ - Reloaded ( highpass club mix)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fejtoza
MarciaD jesli chodzi o Mielno bylam tam dwa lata pod rzad i naprawde jest super!!! Masa ludzi Zycie tetni przez cala dobe, rewelacyjne dyskoteki, naprawde warto pojechac! W tym roku jade z chlopakiem do Łeby, ale do Mielna poworoce i to zapewne jeszcze nie raz :) A mam do Was pytanie czy za wstep na wydmy jest pobierana jakas opłata, z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fejtoza - za wydmy się płaci ale niewiele ok. 6-8 zł z tego co pamiętam, jeżeli chcesz się tam dostać przez Park Słowiński (5 km od miejsca pozostawienia samochodu na parkingu, za parking też się płaci) a jeżeli przez plażę to jest chyba za darmo. Ja bardzo lubię Łebę, byłam już tam 2 razy w tym roku i chyba jeszcze pojadę :P Pierwszy raz już tam byłam w mojej Mamy brzuszku :P Potem chyba jeszcze 2 razy a teraz zabrałam chłopaka i bardzo mu się spodobało a wydmami był zachwycony. Polecam Willę Krokodyl na ulicy Turystycznej, 70zł od osoby ale przy dłuższym pobycie może będzie jakiś rabat. Mi się tam bardzo podoba, duże pokoje z łazienką, lodóweczką, tv i ładnie urządzone, przypominają pokoje w krajach śródziemnomorkich z hoteli 3-gwiazdkowych, parking na posesji w cenie. Poza tym w dobrym miejscu - przy porcie, 400m od plaży, tak że i jest blisko do miasta i do wydm i plaży. My mieliśmy pokoik z balkonikiem i widokiem na ulicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda i artur
ŁEBA: Bardzo duże i zadbane misteczko nadmorskie,dużo ludzi,zapaszki smarzonej robki,gofrów i innych smakołyków i kolorowe parawany, parasole to jest to co wyróżnia Polskie plaże od innych.Super..no i przepiekne zachody słońca!!Jeśli chodzi o pogode..każdy wie..życie..!Ale jeśli chodzi o ceny..TRAGEDIA!!!!!A już nie wspomnę o toaletach płatnych!Koszmar,aż wstyd przed obcokrajowacmi!!!Niby 2 zł to nie duzo ale każdy wie że sidząc w lokalu można ładną sumkę zostawić w tej toalecie.Poza tym ceny kawter..ludzie chyba pogłupieli...Będąc tydzień z mężem w Łebie wydając na noclegi śniadania,kolacje,obiady,lody,gofry przejazd,nie wspomnę o ewentualnej wycieczce na wydmy wydaliśmy prawie tyle co równie obfity a nie wiem czy nie bardziej wypoczynek np.w Tunezji czy Egipcie!!Nie byliśmy nad polskim morzem od 3 lat i od tamtego czasu nic sie nie zmieniło poza cenami idziurawymi drogami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toaleta płatna nawet dla klientów lokalu??? TRagedia! Ja akurat się z tym nie spotkałam :/ Ale chyba bym zmieniła ten lokal bo po piwie to mi się chce siku co 5 minut :P A z tymi cenami to prawda, ponoć jeszcze mają podrożeć polskie kurorty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hysiaaara
Ooooo, Kocham Łebe. :D Mozart wymiata, tez mam zajebiste wspomnienia, w następnym roku Łeba musi być zaliczona ! : ) Mała i własnie w tym jej urok, ratownicy na plaży boscy, cluby super, a jak jest ekipa to nudzuc sie nie można. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hysiaaara
Ooooo, Kocham Łebe. :D Mozart wymiata, tez mam zajebiste wspomnienia, w następnym roku Łeba musi być zaliczona ! : ) Mała i własnie w tym jej urok, ratownicy na plaży boscy, cluby super, a jak jest ekipa to nudzuc sie nie można. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakarta
Łeba to jest to:) w tym roku bylam 5 raz! A w zasadzie to w nowecinie ale to prawie jak leba:) cudowne miasto zakochalam sie od pierwszej wizyty...w przyszlym roku tez sie tam wybieram:) szkoda tylko ze pogoda mi nie dopisala w lipcu:( ale nadrobi sie w przyszlym:p wydmy sa super... a pusta plaza jest tam gdzie mozna przejsc przez stara jednostke wojskowa...tam prawie ludzi nie ma wiec 20 m kw. piachu na osobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Łeby już jeżdżę od hmmm...11 lat, sama w sobie mi się znudziła, ale poodpoczywac można...tylko nie w samej Łebie, bo hałasu mam dosyć na codzień. Kwatery wynajmuję w wiosce tuż przed Łebą nad jeziorem Łebsko, w Żarnowskiej. Cisza, spokój, raj...a jak mam ochotę zaszaleć, no to na wypad do Łeby ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobity
ja lubię łebę, bo jak tam jadę z kolegami, to któryś z nas zawsze wpierdol dostanie... albo to na plaży w beachbarze, albo przed mozartem. w tym roku też nas jednej nocy pogonili. co jak co ale na łebę można liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andryj
dokładnie w łebie nie ma nic ani jednej porządnej dyskoteki jedynie kopakabana daje rade ale tez bez rewelacji. uwazam ze powinna byc jakas selekcja w tych klubikach bo juz nie mowie o ubiorze bo ochrona wpusczala dresiarzy w podartych spodniach ale generalnie chodzi o wiek tych nachlanych piszczacych małolat tylko czekających na bolca. Do tego bardzo łatwo dostać bęcki za darmo od nabuzowanych i naćpanych osiemnastoletnich wyrostków z różnych wiosek. generalnie to nie podoba mi się tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszetka
Zgadzam się całkowicie z opinia,że łeba jest przereklamowana!!Ceny mają z kosmosu i robia wszystko,żeby się pozbyć wczasowiczów.Na kwaterach same zakazy i tak ciasno,że szpilki nie mozna wcisnąć.Parkingi dla samochodów na kwaterach są tak ciasne,że jak się zaparkuje auto to nie ma co marzyć żeby wyjechać,no chyba że 10 innych aut wyjedzie i wypuści.Ogólnie mówiąc wypoczynek w Łebie to masakra.A jeżeli chodzi o tą wioskę przed łłłłłłłłłłłłłłłłłebą Żarnowską to tam też nie jest lepiej,bo tubylcy też się wycwanili i ceny mają niedaleko odbiegające od cen w Łebie. Jeżeli ktoś chce się podenerwować w tłumie jaki jest w Łebie a do tego stracić kupę kasy to niech jedzie do Łeby-efeky gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Kasia
Naszym zdaniem najlepiej było w clubie mateus. Mozart to już nie to co dawniej, w dodatku muzyka fatalna. A w Mateusie każdy mógł znaleźć coś dla siebie :) Poza tym boscy ratownicy .... Pozdrawiamy Kochających Łebe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocix
JUZ WKRÓTCE W ŁEBIE... Euphoria Club Łeba Już 2 Lipca wielkie otwarcie Klubu Euphoria - Darmowy szampan, egzotyczne tancerki, wszystkie alkohole w cenie 50% - Piwko 3 zł, Wódka 4 zł, Wódka + Energetyk = 5 zł, Whisky + Cola = 10 zł - a to nie wszystko... szczegóły wkrótce ! wiecej informacji http://www.clubeuphoria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potek_
Fajna impreza się szykuje, szkoda, że nie będzie mnie wtedy w Łebie. A swoją drogą chciałem powiedzieć, że Łeba jest naprawdę fajnym miejscem:) Zwłaszcza, jak masz ochotę się pobawić. Zdecydowanie najważniejsza jest ekipa, bo jak pojedziesz tam z drętwiakami to może być słabo. Ja byłem tam w zeszłe wakacje, w lipcu i były naprawdę fajne imprezki. Plus pogoda nam dopisała, więc wyjazd miałem ekstra:) Trochę obawiałem się ekipy, bo jechałem z nieznanymi ludźmi (zebrałem ekipę przez portal twoja-podroz.pl), ale okazało się, że naprawdę świetni ludzie się zebrali. Niestety znajomi nie mogli jechać, więc spróbowałem poszukać ekipy w necie i nie żałuję. Niestety ceny w Łebie są mocno wygórowane, no ale to chyba tak jak wszędzie nad polskim morzem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×