Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turystka -

Łeba - co sądzicie o tym polskim kurorcie??

Polecane posty

Gość nosleep27
Byłem z żoną w tamtym roku w Łebie i Ustce. Między podróżą z jednego miejsca do drugiego lekko zabładziliśmy i trafiliśmy na Rowy- to mała miejscowość położona między Ustką a Łebą na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Położone w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, wiele tras rowerowych, pieszych. www.rowy.net.pl coś pieknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łeba i tylko Łeba.Pierwsze spotkanie miałem z nią 30 lat temu i zostało tak do dziś. Praktycznie co roku spędzam tam urlop.Łeba ma coś w sobie co inne nadmorskie kurorty mogą tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łeba, Łeba i jeszcze raz Łeba! :-D mega mega super klimat!!!! :-) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronka2
Łeba to fajne miasto. Czysto, spokojne, urokliwe. Byłam w innych nadmorskich miastach i Łeba jest moim ulubionym. Z noclegami też jest dobrze, każdy znajdzie coś dla siebie. Są pensjonaty, agroturystyka, domki i pokoje. Przy okazji mogę polecić katalog noclegów http://www.przymorzu.pl/leba Dużo ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam 2 lata temu tam na wakacjach - bylo bardzo fajnie, fajny klimat itd. Mnie sie podobalo, wiec moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej_K
@nosleep27, mi też się bardzo podobają Rowy :) w tym roku się tam wybieram z rodziną, wybraliśmy domki letniskowe http://www.morskiechaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetmalenka
My w tym roku do Łeby się wybieramy.Grupka młodych ludzi, więc mamy nadzieję się zabawić, ale też powylegiwać na plaży. W tamtym roku bylismy we Władku ale nic specjalnego, myślę że Łeba będzie atrakcyjniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie dajcie się nabrać na promocje i wypad nad polskie MORZE . To jest kpina. Ceny TRAGICZNE , Przykład: kawałek kiełbasy + kawałek karkówki+ 4 zdechłe twarde 3 dniowe bułki= 76zł Baza noclegowa ? Część jest w cenach tzw. do przyjęcia, ja znalazłem 60zł za osobę ze śniadaniem w pensjonacie w miarę ok( telewizor 6 programów 2 łóżka raczej salonowe ,nie do spania,brak wykładziny dywanika, ręcznik wielkości ścierki. porażka ALE TANIO) Na plus sympatyczni właściciele i śniadanie Bardzo Dobre. Generalnie za takie pieniądze w Chorwacji mamy EXTRA warunki. Aha do morza zazwyczaj trzeba pedałować ok 1km, a jak już tam jesteśmy to i tak pływać nie ma jak bo fala,zimna woda , i totalny brak zaplecza typu WC, nie wspomne o jakimkolwiek BARZE z napojami , a jak jest to drogo,. I tak wszyscy zasuwają z całym prowiantem , dziećmi i innym sprzętem po wydmach , piaskach, aby posłuchać szumu fal, a po plażowaniu cały ten już zbędny majdan zakopują albo po drodze wywalają (WIOCHKA.PL)Pełno pustych plastikowych butelek.LUDZISKA NIE CHODZCIE DO BARÓW , KNAJP , KUPUJCIE WSZYSTKO W SKLEPACH , PIWO I INNE PRODUKTY SA TAM TAŃSZE--- MOŻE WTEDY NAUCZYMY RESTAURATORÓW ABY NAS WCZASOWICZÓW SZANOWALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JA OSOBIŚCIE Z SYNEM ZA 76 ZŁ KARKÓWKA + KIEŁBASA ZAPŁACIŁEM ROZSTROJEM ŻOŁĄDKA CZYTAJ SRACZKA. POZDRAWIAM WSZYSTKICH WYJEZDZAJĄCYCH NAD NASZE PIĘKNE (MOŻE BĘDZIE LEPIEJ) Pobyt długi weekend Łeba 17-20.06.2014 NIGDY WIECEJ Pozdrawiam wczasowiczów 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zatrzymujcie się broń Boże w pensjonacie Twardowski na Brzozowej 8. Jecie rybę która ma 8 dkg, a liczą wam 40dkg... żal!!! Frytki smażone razem z rybami...da sie wyczuć!!! A ceny kosmiczne, nie idzmy tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_zabielski
Jeżeli chodzi o jedzenie to polecam Bar pod Strzechą na Nadmorskiej. Duże porcje, przystępne ceny, wszystko smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polecacie jakies knajpki w Łebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetmalenka
My sie wybieramy 27.07 i na polu nocujemy;) a Wy kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPoollaakk
ARTUR KOT z ŁEBY - OSZUST oferuje tanie noclegi, bardzo eleganckie i prosi o zaliczkę. Okazuje się, że wskazany adres nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Artur Kot to oszust naciąga ludzi na zaliczki na wakacje nad morzem oferuje apartamenty w niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 123
omijajcie z daleka "pensjonat" Twardowski - wysokie ceny,a ruiny za oknem , wysokie ceny a tam jest brudno, ich kuchnią powinien zająć się sanepid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jeździmy do Łeby tylko do Villa Verdi Pleasure & SPA. Jakoś najbardziej nam to miejsce się spodobało. A jeśli chodzi o same miasto, to jest naprawdę piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemyysaw
W tym roku Rada Muasta wprowadziła parkomaty w całym mieście ceny 3 płn za 1 h, 6:50 płn za 2 h i 10:50 za 3 h dalej nie pamietam bo dłużej sie nie zatrzymywałem. Dla mnie te ceny za postój to szok i po jednym parkomacie na cała ulice, czasami trzaska długo iść. Na plaże nie ma podjazdów dla wózki przynajmniej od ilisy ŚW Jakuba. Restauracje chyba najlepsza atrakcja Łeby polecam U Gruchy i Papaya. Ceny noclegów wygórowane. Ogólnie czysto. Plaża ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miasto fajnie sie rozbudowalo, sporo atrakcji. Leba Park jest super!!! ... Ale ten madry, kto w srodku krotkiego sezonu blokuje glowna ulice dojazdowa do Leby ( Wicko- Leba) zamiast zrobic to przed lub po sezonie zasluguje na order glupoty. Wjazd i wyjazd z miasta to co najmniej w dzien powszedni pol godziny stracone na nic... Szkoda, ze brakuje madrych ludzi u wladzy, ktorzy umieja podejmowac trafne decyzje we wlasciwym czasie. ... I bez wzgledu na atrakcje Leby czlowiek jest wystawiany na proby cierpliwosci na drogach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam się zatrzymywać w tym hotelu z basenem www.stratosleba.pl. Jeździmy tam cała rodziną, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, by ktoś narzekał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłem wolne mieszkanie na pietrze domu,zaliczkę wplacilem. Za rozsadna cene jadę 850 km do Leby-pani otwiera drzwi mieszkania a tu SYF KILA I MOGILA nawet nie jestem w stanie tego opisac, jak mozna coś takiego chcieć wynając,malo tego w jednym pokoju spala chyba naćpana malolata.ludzie mieszkanie ul piwna u pani katarzyny k. a skasowac nas chciala naćpana Marta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×