Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawinska

FACECI!! co myslicie jak was babka podrywa??

Polecane posty

Gość ciekawinska

hej chlopcy:) mama pytanie, prosze tylko o powazne odpowiedzi:) zastanawiam sie co sobie myslicie jak was jakas dziewczyna podrywa, pisze smsy albo cos?? myslicie ze jakas napalowa czy zastanawiacie sie co w WAS zobaczyla?? wiem ze generalnie wszystkim pochlebia, jak ktos zwraca na nas uwage, interesuje sie itp.gorzej jest jak wam ten ktos sie nie podoba, co wtedy jak dajecie znac zeby sie odwalila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie reaguje
i w końcu baba sie odczepia. Tak miałem.Kobietka z pracy pisala mi smsy na tel sluzbowy. Nie odpisałem na zaden.Nawet mnie zpytała czy to tak ładnie nie odpisywac? Uśmiechnąłem sie grzecznie ale nie kontynuowałem tej znajomości. Dała mi spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy krok
ja rowniez jestem tego ciekawa :D poniweaz niedawno stalam po stronie gdzie to ja zaproponowalm spotkanie. Zrobilam to ocvzywiscie po uprzedim "upewnieniu sie" czy dana osoba jest mna zaintersowana. Usmiechal sie , zagadywal coraz smielej, az wreszcie nie wytrzymalam i zapytalma sie co robi dzis wieczorem .Myslam oczywiscie o jakims wypadzie na kolacje, drinka. Moja mina musila byc cudowna ...poniweaz on powiedzila ze niestety nie da rady...ze wyjezdza w nocy i musi sie pakowac ( oczywiscie to prawda bo wiem ze pracuje zagranica) Ale czy tak naprawde to byl powod czy moze poprostu ja zle odebralam jego zaintersowanie tego juz nie wiem :D Stwierdzil na koniec z usmiechem ze na pewno sie spotkamy :) Wierzyc nie wierzyc ...pozyjemy zoabczymy.Bo ja juz nam teksty "zdzwonimy sie " itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny niż wszyscy inni
ja myśle: wreszcie kurwa coś się dzieje:P nie żebym był jakiś chojrak strachliwy pies no ale niewiele się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie reaguje
prawda jest taka miłe Panie,ze kulturalny facet nie chce urazic kobiety i będzie sie migał na wszystkie sposoby ale nie powie jej tego wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja......
...sobie zaczynam jaja robic z delikwentki bo...to ja lubie polowac a nie byc zwierzyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy krok
Rozumiem ze te wszytkie wypowiedzi tycza sie sytuacji gdy kobieta sama bez zadnego sygnalu zaczyna przejmowac pałeczke. A jak jest gdy mezczyna zaczyna... po czym pasuje jak bylo w moim przypadku. Wstydliwy ? Nie mial odwagi ? Wystrszył sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie reaguje
pewnie zle odebrałaś sygnaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie reaguje
jak nam się babka spodoba to nie ma siły,bedziemy ją zdobywac.Taka nasza natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
ja tez mysle, ze raz ona raz on robi kroczek:) masz racje inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawinska
hej hej do "ja nie reaguje", chyba jestes kulturalnym facetem, i masz racje kulturalny facet nie da wprost, hamsko do zrozumienie zeby sie bujala, bo jest zbyt kulturalny:) ale kurde jak nie da wprost to dziewczyna pomysli, ze moze jednak cos sie uda.... ja sie wlasnie tego obaweaiam ze "ten" "moj" hihih jeszcze nie moj- jest zbyt wrazliwy etc. zeby tak brutalnie dac do zrozumieni ze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy krok
No wiesz pozbawiles mnie nadzieji :P To po cholere zawrcal tylek..przylazil 3 razy dziennie ( do pracy, oczywiscie niby przypadkiem ) dotykal mojej rączki hmmm ale sie rozmarzylam. Nie da rady ...On bedzie moj :P Wroci to go napadne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy krok
No wlasnie a myslam ze to tylko baby owijaja w bawełne. Poiwiedzial by taki raz a porzadnie to by nie bylo problemu! Ja tam zawsze daje jasne syganly ze z tego nic nie bedzie. Jak mnie ktos nie intersuje to mozna to poprostu odczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie reaguje
czasami jak facet jest po prostu miły,kobieta odbiera to jako sygnał,ze mu sie podoba.Niekoniecznie tak jest.Piszę na podstawie własnego doświadczenia.Byłem zaskoczony reakcja koleżanki z pracy.Najgorsze,ze kiedy jej zaloty nie przyniosły skutku stała sie dla mnie nie miła i opryskliwa.Ech..zrozumieć pszychikę kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie reaguje
haha.A jak ma się parcie na faceta? to taka kobieta szybko nie odpuści.a to sie staję bardzo niezręczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy krok
Mowisz ze mozna zle odczytac sygnał ? Ale ja przeciez na codzien mam mnostwo kontaktu z mezczynami. Mam tez sporo znajomych , przyjaciol plci brzydkiej :P I wierz mi jestem w stanie odroznic sympatie, mile uspodobienie od zainteresowania moja osoba ;) wiec co ? czemu nikt nie dopuszcza opcji ze moze trafilam na niesmialego :P oczywiscie troche tu wszytko przeryswouje. Mam troche godnosci i jesli raz uslyszlam "nie dam rady bo cos" to drugiego kroku nie zrobie. A niech zaluje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
masz racje niesmialy, ale i anlizator, i lub mial jednak zle doswiadczenia, bedzie mu trudniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny
zalezy od babki i jak niebezpiecznie podbija samoocene.. faceci sa nie mniej prozni niz kobiety ale jestem jak najbardziej za! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm3
najprosciej napisac, spadaj smoku, nie ma soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam koleżankę
ona jest baardzo atrakcyjna bardzo zgrabna ładna i ma piekne naturalne blond swoje proste i bardzo grube wlosy no nie ma faceta ktory by sie za nia nie obejrzal na ulicy no wiec kiedy jest na imprezie i ktos tam ją uwodzi wzrokiem to ona zawsze podchodzi pierwsza :D oczywiscie jesli facet jej sie spodoba bo oni po prostu nie maja odwagi, pozniej juz kilka razy bylo tak ze facet dziekowal jej ze ona zrobila ten pierwszy krok i podeszla bo on niemial by odwagi i bal by sie odrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswmialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hoph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzisiaj jakaś podszczypywała publicznie w tyłek, co nie sprawiło mi przyjemności, a wręcz przeciwnie - zawstydziłem się i speszyłem, bo już mam kogoś :/ Radzę więc uważać z \"takimi\" podrywami, bo to zwyczajne chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakezer
jesli jest bałdzo bałdzo fajna to jestem happy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakezer
dzioefcyny badzcie gzecne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojestnickmoj....
że ma fatalny gust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×