Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka33

Allegro-wpadki,podróbki,nie przysłane towary.

Polecane posty

Gość zuzka33

Jestem bardzo ciekawa czy mieliście jakieś przykre doświadczenia.Takie jak wymieniłam powyżej.Najbardziej interesuje mnie fakt czy moge kupowac śmiało perfumy i inne kosmetyki.Czy mogę być pewna ,że są orginalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polowa perfum to podroby ale mysle, ze u niektorych sprzedawcow mozna smialo kupowac. Albo czasami ktos wystawia tylko pojedynczy flakonik bo np. dostal w prezencie i chce sie pozbyc ;) ale ja bym generalnie nie ryzykowala z zakupami kosmetycznymi na allegro, zawsze mi sie wydaje, ze skoro takie tanie to pewnie jakies niedorobione albo przeterminowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dość często korzystam
z allegro, głównie kupuję wody toaletowe lub perfumowane, bieliznę, książki lub coś dla zwierzaków (np. transporterek lub cążki do pazurów). Jak do tej pory nie mogę narzekać, bo wszystkie moje transakcje jako kupującej były udane, a kontakt ze sprzedającymi bardzo miły :) Raz zdarzyło mi się, że przez ponad 3 tygodnie nie przychodziły do mnie zamówione perfumy, sprzedający twierdził, że zaginęły na poczcie, ale wszystko się wyjaśniło i dostałam swój towar. Jeśli kupisz coś za ponad 50 zł i nie dostaniesz tej rzeczy to możesz się ubiegać o zwrot pieniędzy od allegro. Jednym z warunków odzyskania pieniążków jest złożenie doniesienia na policję. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka 33
Dziękuje bardzo za wyczerpującą odpowiedż!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mgiełka
ja ani razu nie zraziłam się do allegro jeśli chodzi o moje zakupy. zawsze wszystko było w porządku, jestem zadowolona z każdej zakupionej rzeczy. dzisiaj odebrałam przesyłke z kolczykami które kupiłam, w sobotę z portfelem, oba przedmioty super :) raz miałam tylko bardzo nieprzyjemną sytuację... :( kupowałam komórkę dla koleżanki, bo ona nie miała swojego konta, sprzedawca miał tylko 3 gwiazdki (nasza wina, że nie zwróciłyśmy na to wcześniej uwagi) i telefon dostałyśmy zupełnie niesprawny... zyczajnie było w nim kopane, zwalone wejście ładowania, nie włączał się. no ale poza tym ja dla siebie kupowałam tam już 3 komórki i za każdym razem było wszystko ok :) ogólnie bardzo allegro polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzedaję na allegro bardzo dużo (mam firmę) i kupuję również. Jako kupująca nie miałam nigdy nieprzyjemności, jako sprzedająca zaś spotkałam się z różnymi osobami. Niektórzy licytują a potem nie chcą płacić za zakupiony towar i strasznie kręcą. Ale ogólnie współpraca z allegro układa mi się znakomicie. W końcu jestem Super Sprzedawcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×