Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bardzo powaznie pytanie

Ile razy dziennie chodzicie do toalety-pytam powaznie

Polecane posty

Gość kupacz
robienie mniej niż dwóch kupek dziennie jest niezdrowe i prowadzi do nadwagi. tak mi powiedziala pani na biologii. oczywiście nie musicie mi wierzyć, bo nie posiadam żadnego tytułu a la doktor, czy inny profesor. jednak myślę, że ja zwykły sracz wiem najlepiej ile razy dziennie powinno się srać. optymalną liczbą jest 7. po każdym posiłku. a więc nie zapomnij. gdy zjesz ciasteczko - od raz leć do kibelka zrobić kupkę. pozdrawiam stefan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeeeeeeee
ja chodzę codziennie, co 2 lub 3 dni, zależy co i ile zjem mam pytanie dot. kupy. czasami ja się nadymam to zamiast kupy leci siku, mam tak co jakiś czas, kupa idzie wolno, a siku leci przez cały czas, mimo że się przed chwilą wysikałam i nie czuje parcia na pęcherz, mogę tak nawet 5 lać, zanim kupa wyjdzie, myślicie, że to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNNA 2345678
Ja chodziłam przed zmiana diety tak 1-2 razy tygodniowo ,bolał mnie brzuch i takie tam. Po zmianie diety 1-3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfseeeeeezm
ok 10 denerwuje mni to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdtjfjmfd
ja się wypróżniam raz na tydzień albo nawet i rzadziej!! ktoś z was też tak ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ht4h4h
pij rano na czco kawe rozpuszczalna z mlekiem odrazu popedzisz do kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsggfnhrtgj
To kobiety robią kupę??????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz, dwa, trzy czasem. Ale to jak ktoś wyżej, jak rano do końca nie uda się, to potem muszę dorabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupa przewaznie raz dziennie, czasem 2-3 razy na dzien a czasem co 2 dni. siku bardzo czesto kilkanscie razy. nie jestemani gruba ani chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeważnie raz dziennie, rano. Ale często też mam zaparcia i wtedy mam duży problem żeby załatwić się nawet i przez dwa tygodnie:( waże 54 a mam 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapacia trzeba eliminować, taki czekający kał w kiszce to bomba zegarowa. To co wydalamy to sa nie starwione resztki pokarmu, czesto szkodliwe itp. Jesli to zalega za długo prowadzi do owrzodzen ranek, a czasem i duzo powazniejszych rzeczy. Zdrowy człowiek raz dziennie powinien się wypróznic. Jesli przez dwa dni nic się nie dzieje trzeba troszkę zmienic diete, wiecej picia, owoców , szczególnie jabłek i śliwek - rewelacyjne suszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-2 razy dziennie...chyba ze sie stresuje to kilka razy, albo zmienie rytm dnia to w ogole w ten dzien, no i chyba ze reorganizacja trwa dluzszy czas to raz na 1-2 dni ale "wypracowane"...wole dzialac w "trybikach" wtedy wszystko dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa waze 48kg przy 157 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie siedze w sraczu
a ja sram ile popadnie i gdzie popadnie. lubie srac. jest to relaxacyjne i przyjemne. a jak niemam czym to pije sok z kapusty kiszonej i mam srake ze hej. to takie oczyszczajace i wyczerpujace. jak silownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siku kilkanascie razy, to drugie co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikam 3-4 razy dziennie, sram codziennie, raz na 2 dni, zależy. :D BMI mam prawidłowe. :D 55kg/162cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasraniec xD
Mam 25 lat i chodze od 5 do 6 razy dziennie. Mam 179 cm wzrostu i 69kg wagi. LAe ja mam choruje na zbyt szybka przemiane materi. Nawet podczas snu umnie metabolizm nie zwalnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EG3T4G46SW9ISRF KMBXFGBGFBDBBDBGDTHGTD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nazywam Juzefina I mieszkam w chinie, Od 5 lat sram 12 razy dziennie. Czasami zjadam swoja kupe bo czasami nie jestem w stanie wysrac sie 12 razy dziennie. To mi pomaga w moim stosunkach seksualnych z Mezem bo kupa rozpycha moja dziurke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się wyprozniam 3/4 razy w tygodniu..o czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadczy to o tym że zyjesz. Ja sram 2 razy w tygodniu i też żyje. Choć moja kupa smierdzi okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa

1,2 razy dziennie - waga w normie, skłonności do niedowagi. Dieta bogata w warzywa, owoce, błonnik rozpuszczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle 1-2 razy dziennie. Wolę załatwiać się na początku dnia. Często, jeśli nie uda mi się zrobić kupy rano, to później dokuczają mi wzdęcia, poczucie ciężkiego brzucha. I wtedy moje myśli krążą wokół toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×