Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hollyy

A MOŻE COŚ MI DORADZICIE

Polecane posty

Witajcie. No i kiszka mamy się spotkać w weekend opowiadał mi dziś jak my długo się znamy i wogóle że fajnie że tak jest. Wczoraj sprawdziłam może perfidnie ale przynajmniej wiem o co chodzi. Z jakieś rozmowy wyszło że ja do niego że zawsze dostaje to co chce i ku mojemu zaskoczeniu koleś do mnie wiem zdążyłem się o tym przekonać ale jemu to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami tak jest ze osoba fascynuje cie wnetrzem a kiedy na nia patrzysz to wolisz sie zapasc pod zieme... ja ci powiem tak ze osoba musi ci inponowac i wewnetrznie jak i zewnetrznie jesli u ciebie to sie nie pojawilo to znaczy ze to nie to... chyba ze chcesz sie oszukiwac ... ja uwazam ze powinniscie zostac na poziomie przyjacielskim..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem chyba zdesperowana ostatnio pokazałam jego zdjecia siorce ona powiedziała że nie jest brzydki ale też nie jest piekny. Ona do mnie mówi widzisz byłaś z tyloma przystojniakami i co jacy byli debile i tyle i powiedziała jak dobry chłopak to powinnam spróbować znaczy spotykać się częsciej ale powiedzieć mu otwarcie że narazie niechcę nikim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×