Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasieńka o

JAKIE BUTELKI SĄ NAJLEPSZE DLA NIEMOWLĄT ???

Polecane posty

Gość kasieńka o

jaką firmę mi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NUK FIRST CHOICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVENT
AVENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
dla mnie najtańsze i najlepsze to dyduś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka ilek
Avent zepsuła mi się po tygodniu, teraz poszukuję innej firmy bo na avencie się zawiodłam.Może jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
canpol lovi maja smoczek w ksztaltcie sutka:) u mnie sie sprawdzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2a1
dla mojego maluszka AVENT się sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na początku Tommy Tippe - były super, tylko kiepska dostępność smoczków u mnie - zostawał net, ale przesyla z kolei była droga, później ogólno dostępny NUK i młody do 5 miesąca pił bez zarzutu, ale ostatnio się zbuntował i nie chce pić, mimo wymiany smoka na większy, w końcu kupiłam canpol lovi i pasują mu idealnie i mają świetne smoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka ilek
W smoczku butli - avencie zrobiły sie dwie dodatkowe dziurki które pryskały podczas picia i blokowały ten główny otwór, mój 2 miesieczny synek wył z nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo smoczki trzeba zmieniac
a ja mam avent i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze - najzdrowsze - sa butelki szklane. chyba nuk takie robi. plastik powinno sie ograniczac, a juz napewno nie podgrzewac powyzej 40 stopni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canpol lovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfvevc
jak butelka mogla sie popsuc? mnie sie rozlecial jedynie smoczek do butli ale tylko dlatgo,ze madry maz wlozyl mleko do mikrofali i nastawil na wysoka temp no i smok wybuchł:O ja mam od poczatku avent i jestem zadowolona o innych firmach sie nie wypowiem bo nie mam zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam moje klony piły z obojętnie jakiej.... byle by było dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie będę oryginalna, bo moim zdaniem też bardzo dobre są butelki marki avent - marka jest jedną z lepszych, które produkują akcesoria dla niemowlaków i ich mam. Cenowo właściwie nie jest taka droga, widziałam droższe, a jakość jak najbardziej ok. Z tego co wiem, to maja teraz na produkty tej marki promocje w entliczku - warto zajrzeć, skoro można trochę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godulowa
Najlepiej takie butelki, które nie zawierają bisfenolu A (w skrócie BPA). Zastanawiam się nad Aventem oraz TT. Kupiłam 1 z TT i do tego szczotkę do mycia tej sammej firmy, tylko, że na opakowaniu szczotki był napis że produkcja w Chinach, no i teraz nie wiem czy nie lepiej dokupić butelek z avent... Muszę poszukać co gdzie produkują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałąm TT i dr Browns
syn uwielbia dr brownsa ma rok i do dziś pije z niej herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Mam jakies 2 antykolkowe z dr browns. Zamierzam karmic piersia, ale nie chce sie ograniczc i czasem bede sciagac. zobaczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma doktora Browna ,są super nie miał ani razu kolki,naprawde je polecam ,fakt mozna kupić inne tańsze ,ale to już TwóJ wybór ile chcesz przeznaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma doktora Browna ,są super nie miał ani razu kolki,naprawde je polecam ,fakt mozna kupić inne tańsze ,ale to już TwóJ wybór ile chcesz przeznaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiedziałam
nuk- u mnie się nie sprawdził avent - super smoczek , minus i to wielki za przeciekanie (zawsze dobrze zakręcam butlę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dr.brown, jak u mnie swietnie, malej odrazu kolki przeszly, polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahahah!!!
Ja jestem zachwycona Mothercare z szeroką szyjką. Miałam też Nuby z wąską szyjką i również była bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaCosby
Najzdrowsze są szklane butelki, takie jak były za moich czasów, gdy bylam dzieckiem. Plastik jest toskyczny, zawiera rakotwórcze substancje. Pod wpływem ciepła plastik wchodzi w różne reakcje i wydziela się syf. Oglądałam program na Discovery Sience o szkodliwości plastiku. Substancje z plastiku przenikają do krwi. po co truć swoje dzieci od najmłodszych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godulowa
Własnie natknelam sie na informacje dziewczyny z Kanady - butelki plastikowe zostały tam wycofane, i że najgorsze są z avent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 8 tygodniowej śmieszki
odradzam lovi dziurka w smoczku jest za duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamiiii
ja tez mam od poczatku avent i polecam tyle ze od tego roku w niemczech te calkiem przezroczyste zawierajace bpa zostaly wycofane i wpowadzone nowe bez tego skladniku .wszytsko pieknie i ladnie ale ja mam jeszcze kilka nowych butelek tego starego typu w pudelkach i powinni je gdzies wymieniac bo wiadomo ze teraz gdy wiem ze te butelki sa szkodliwe nie bede ich uzywac dla 2 dziecka. slyszalam ze w niektorych krajach wymieniaja butelki na bpa free . Wszystkie butelki zupelnie przezroczyste maja ten skladnik oznaczone sa cyfra 07 butelki bezpieczne to butelki 05 lub pp i one nie sa zupelnie przezroczyste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×