Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasieńka o

JAKIE BUTELKI SĄ NAJLEPSZE DLA NIEMOWLĄT ???

Polecane posty

Gość butelka-cycek :)
Ja polecam Adiri, bo to prawie cycek :) Są to butelki, które polecają logopedzi, pedagodzy etc. Butelka Adiri nie zaburza odruchu ssania, nie powoduje kolek, wyglądem przypomina pierś, w dotyku jest mięciutka jak skóra. Mleko wyplywa tylko w momencie, gdy dziecko ją ssie. Czyli wszystko dokładnie tak, jak podczas naturalnego karmienia. Butelek do niedawna nie było w Polsce, na szczęście są już dostępne :) http://allegro.pl/show_item.php?item=1603226615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butelka-cycek :)
aha, zapomniałam dodać, że Adiri są mega wygodne do mycia. Odkręca się na spodzie, nie ma żadnych zakamarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniMama
Owszem, Avent to dobra firma, można polecić, podobnie Lovi. Ja mam natomiast Tommee Tippee, od początku moja córcia polubiła te butelki, nie wiem czy to zasługa tego, że są antykolkowe czy nie, ale faktycznie kolek nie miała wcale. Ja jestem z nich bardzo zadowolona :) Zresztą mnóstwo rzeczy dla dziecka mam z TT i wszystkie fajnie się sprawdzają. Podoba mi się też to, że dostępne są malutkie pojemniczki na mleko w proszku, które wkłada się do butelki, może być już w niej nalana woda - do pojemniczka się ona nie dostanie. W razie potrzeby wsypuje się mleko i dziecko je świeżą mieszankę :) Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja próbowałam avent, ale zdecydowanie polecam mało znane w Polsce, dostępne tylko w internecie butelki PACIFIC BABY. Mają izolację termiczną, i "rosną z wiekiem dziecka" smoczek można zamienić na ustnik miękki a potem składany. Trzymaja temperaturę do 10h! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam od pierwszych dni (niestety musialam karmic butelka:( ) butelke step up, maja swietnie wyprofilowane smoczki tez do tej kolekcji, jesli chodzi o przeplyw to jest normalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze butelki do karmienia dzieci są z firmy Yoomi.Butelki Yoomi podgrzewają pokarm w ciągu 60 sekund do idealnej temperatury mleka matki. Są niezastąpione podczas nocnego karmienia i na karmienie poza domem. Można zamówić takie w promocyjnej cenie na stronie gumowakaczuszka.pl Przesyłka przychodzi bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milks
Ja z własnego (nie ukrywam, że dość bogatego) doświadczenia mogę polecić butelkę Haberman od Canpol Babies. Szczególnie mamom dzieci kolkowych, ale oczywiście nie tylko. Butelka jest świetna, bo nie jest typowa. Ma bardzo pomysłowy mechanizm, który naprawdę działa. Raz napełniony smoczek mlekiem, taki już pozostaje - nie trzeba się więc martwić o to czy dziecko przypadkiem nie połknie powietrza, bo nie ma takiej szansy :) piszę to, bo naprawdę warto się tą butelką zainteresować. Moja córa ją uwielbia, ja zresztą też. Córa nie ma żadnych problemów z piciem, bo smoczek się nie zasysa, nie leci z niego mleczko za szybko, wszystko jest ok. I do mycia też nie jest trudna, mimo mechanizmu. A co najważniejsze - brzuszek dziecka już nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my od razu trafilismy na 'dobra' butelke- mielismy z akuku. i bogu dzieki, bo nie wyobrazam sobie testowac tego wszystkiego, co jest teraz dostepne na rynku... a butelka byla porzadnie wykonana, szczelna- kolezanki czesto skarzyly sie, ze z ich butelek cieknie, mimo ze porzadnie zakrecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna33
Ja miałam najpierw z Yoomi, ale jakoś nie końca mi pasowały. Zmieniałam na suwavinex i jest ok. Teraz jest jakaś nowa kolekcja xl love w kinderlnad24 także może zajrzeć i obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FlightlessBird
My przerobiliśmy całe mnóstwo butelek - i tych drogich i tych tańszych i dopiero te szklane z Canpola spełniły wszystkie nasze oczekiwania: mimo, że są wykonane ze szkłą, są solidne; bardzo ładny wygląd - mamy wersję dla dziewczynki; z butelką i smoczkiem wraz z upływem użytkowania nic się nie dzieje; córka nie ma prolemów z brzuszkiem, co wcześniej miewało miejsce. Dodatkowy atut - dobra cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola ola ola
Polecam butelki Lovi. Butelka Lovi aktywne ssanie to wysokiej jakości produkt. Jest ona antykolkowa dzięki systemowi odpowietrzania. Dziecko swobodnie oddycha przez nos w czasie rytmicznego ssania, bez ryzyka zakrztuszenia lub zachłyśnięcia płynem. Nie zaburza odruchu ssania, więc można łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką. Smoczek jest wykonany z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka. Dziecko musi się natrudzić podczas picia z butelki. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna50872
Zdecydowanie Tommee Tippee. Aż żałuję, że przy starszym dziecku z nich nie korzystałam, podobno są jedne z lepszych na rynku. Przy noworodku korzystałam dokładnie z takiej: http://akpolbaby.pl/pl/butelki/20-tommeetippee-butelka-150-ml-5010415224002.html?search_query=tommee+tippee&results=114 Butelka jest wazna, ale równie ważny jest smoczek. Musisz dobrać odpowiedni, w zależności też od pokarmu, który podajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycka dajcie a nie jakieś ohydztwa dajecie dzieciim, zabrać wam te biedne maluszki trzeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja śmiało mogę polecic firme www.esska.com.pl jest to firma ze Skandynawii i naprawde warto, wszelkie ich produkty dla dzieci sa maksymalnej jakosci oraz w przystępnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×