Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz sie poplacze

o ja pierncize ale to piekne

Polecane posty

popsuło się samo:P nawet do niego nie wsiadłem, nie poczułem zapachu tapicerki a tu telefon i sorry ale z jazdy nici:( porażająco piękna dla odstraszenia czy przyciągnięcia męskiej gawiedzi?? gg już mi chyba zardzewiało tak dawno nie używałem:P zaspokajam swoje potrzeby na kafeteri:classic_cool: w kontaktach z innym oczywiście.... ja już mówiłem ,że lubię pasztet a nawet pasztetową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż musi być ten pierwszy , który nie poleciał na wygląd:classic_cool: z resztą swój do swojego ciągnie... jakbyś mnie zobaczyła to byś się modliła ,zebym Ciebie nie polubił:P jak w niebie rozdawali talenty to ja stanąłem w kolejce ale do WC:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałem tych co w niej stali....nie ma czego żałować to zalezy jakim biegunem się ustawię, przodem odpycham tyłem przyciągam......wolę nie mówić kogo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaję Paschalską:) no pewnie ,że są ciekawe...z medycznego punktu widzenia, nawet bardzo:P wrzuciłem dietę, sernik mnie minął😭 pocieszyłem się kawałkiem sera:P półkilowym kawałkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo siedże w domu czekam aż mój team paraolimpijczyków wróci z wakacji to może zacznę się ruszać....a dupa rośnie, no przesadziłem ze słowem dieta po prostu rzeczom słodkim trzeba powiedzieć nie na troszkę, z resztą ostatnio coś mi się odwidziało bo mam apetet na mięso i sałatki??? masz 6 zmysł??? kurcze a ja chciałem jeszcze się poprzekomarzać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba w psa zainwestuje, moze miałbym motywację ,zeby robić takie rzeczy....ale to dobrze ,że masz kogoś kto ciebie pociągnie z rańca:D jak na razie znikam i zmieniam piaskownicę, zostawię Tobie grabki i łopatke, wiaderko biorę:P Pozdrawiam serdecznien, narzeczonego również:D będziesz wieczorem??? czy masz wychodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry🌻 trzeba dbać o topic, wczoraj nie podnioslem to chociarz dziś... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrywieczór Joanno d\'Arc 🌻 miło mi słyszeć:D ja też;) zasłoniłaś mnie swoją piersią:P jezu ale ci dzisiejsi rycerze niedorobieni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałem porządki w mieszkaniu przy którym nic nie było robione od 2 lat........jakbym znalazł tam ślady obcych cywilizacji albo szuflandię to bym się nie zdziwił...miałem już dośc wszystkiego i poszedłem grzecznie spać jazdy na razie mam odwołane, może poniedziałek, będe musiał wykonac telefon to się okarze.... a u Ciebie oprócz podpisania rozejmu w mojej sprawie:P wszystko okej?? kto się mną intersuje?? może lepiej nie mów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stchórzyłem:P a szczerze to jestem onieśmielony.....ego właśnie fruwa gdzieś nad Bałtykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no nic ja się moge tylko głupio uśmiechać do monitora:D buzia spłoneła mi uroczym rumieńcem:P ohh w takim razie byłyście błędnymi księzniczkami:) Dea doceniam poświęcenie dla sprawy:) może uda mi się odwzaemnić jesli zauważę ,że Ciebie nie lubią albo sądząc z Twojej częstej obecności, że za bardzo Ciebie lubią:classic_cool: dzielenie się wcale nie jest fajne chyba że chodzi o serek hohland:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz widzę jak ty bardzo żałujesz....ohh następnym razem dam się rzucić na pożarci....ale bardziej prawdopodobne że podziobią podziobią i zostawią padline:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu czekam na ciebie... widze ,ze już zmiękczona...wielbicielkom się nie dałem ani nie pokazałem wierny jestem i tyle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałaś odpuścić:P ehhh kobieta zmienna jest.....jeszcze się Tobie odwidzi w ostatniej chwili i ja będe musiał wydobyć miecz z pochwy:P a wtedy to nie ma zmiłuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawdę nie mam pojęcia:classic_cool: nawet profilu na fotce nie mam:D więc wszystkie wielbicielki lecą w ciemno będziesz dla mnie zabijać??? no wiesz teraz to dopiero moje ego podskoczyło no i cp Wy kobiety robicie ze skromnego chłopaka:] strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w nocy po staremu:classic_cool: tzn. w nocy rano, kiedy trzeba i jest potrzeba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto:D wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:) zbłądziłem ale jak miałem docenić to co mam nie znając innego......typowe dla facetów chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwdzięczę się chętnie ale chyba najlepszym dowodem mojej męskości byłoby rozprawienie się z harpiami....choć nie chciałbym odbierać Tobie dzikiej satysfakcji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my wiel--błądy jesteśmy i dopiero jak się zbierze garb doświadczeń to wracamy do domu skruszeni.... ja mógłbym Ciebie ukarać wyłącznie dla swojej przyjemności....co nie znaczy ,ze i Tobie ni byłoby miło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłem do innej na małe gadu gadu a Ty już historie dorabiasz.... mam dobre serce i nie mogłem jej odmówic:P :classic_cool: wiesz a może kogoś podnieca podgladanie i ja sobie tutaj wielbicielki "robię"...z resztą wolę o tym nie mówić, może właśnie nas "słuchają" ze szklanka przy monitorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kara w stereo jak z obu stron Lewa strona: prawa strona: no ale ręce nigdy nie moga zostać puste, zawsze muszą być pełne \"roboty\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ale jesteś przebiegła🌻 nasz topic ma strasznie cienkie ściany, ale i tak chciałbym usłyszeć Twój okrzyk zadowolenia.......z mojego powrotu do domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwzajemniam😘 zatem przytulam mocno no nie wiedziałem ,że tak bardzo się przejmiesz:) oj głupie mysli, moje ulubione:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię się ocierać, nie koniecznie w środkach transportu publicznego ale o prewesje jescze sie nie otarłem:P a może ona tak brzydka była, ta prewersja ,że się bałem:P Oh biedny ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie o \"PREWESJE\" się nie otarłem to chyba brzydsza siostra PERWERSJI Twoje oczekiwania chyba mają moc sprawczą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było A musi być i B.... więc wchodzę, po mału lecz zdecydowanie bo nie ma się czego bać prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×