Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sushi fan

Gdzie można zjeść najtańsze SUSHI w WARSZAWIE ???

Polecane posty

Gość psycholożkaaaa91
Przestańcie spamować śmierdziele! :O Patrz na date jeden z drugim! :O A lokale które się tu pojawiły odwiedzi niedługo sanepid, kontrola z US też będzie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccecccylia
Czy w takich japońskich restauracjach mozna jesc tylko sushi czy maja jakies inne dania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowelek
Oczywiście, że można zjeść również inne potrawy. Jest ryż z japońskim omletem, przeróżne sałatki. W Besuto w Wawie bywam czasami. Menu mają tam bardzo ciekawe - wiele różności, wiele ciekawych potraw (w tym również owady ... ale jedynie we wtorki)> Jeśli chcesz spróbować wielu rzeczy polecam wybrać się na sushi night - za niewielką opłatą można zjeść ile się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie zamawiac sushi z orient corner --> cena za np. 22szt. to 47zl :) i wbrew pozorom jest to naprawde swieze i smaczne sushi :))) z dowozem czasem kiepsko, bo trzeba nieraz sie naczekac, ale na jakosc jeszcze nigdy nie narzekalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaZ
sssylwia, ostatnio kilka razy zamawialam sushi z Orient Corner i nie czekalam zbyt dlugo;p sushi swieze i bardzo dobre, ale moim zdaniem powinno byc troche wiecej skladnikow w niektorych kawalkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartnicka k
jak na sushi w stolicy to tylko do orient corner! mniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela_Z
ja z kolei czesto bywam w orient corner na bemowie ;) ceny nie sa wygorowane, ale jakosc gwarantowana :)) np mini set ok 30zl tam kosztuje, ma jakies 11 kawalkow (cos takiego) :) w tym tez nigiri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sushi to fajna potrawa na spoko :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro89
nie wiem czy jest najtańsze, ale wiem, że na pewno pycha. uwielbiam midway set z orient corner ;)) myślę, że chcąc spróbować/zjeść sushi nie warto sugerować się taniością:) dobre sushi ma swoją cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gDasdość
W którejś z Biedronek, kupić zestaw z sushi - ok 20 zł. Znaleźć miejsce do ukulanie i pocięcie porcji, zjeść i już. Proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slufusss
nie no blagam... jaka biedronka... sushi z jakiegokolwiek supermarketu za 20zl to totalna porazka... wole dolozyc drugie tyle i zjesc swiezy chociazby w orient corner :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malysmakosz
@slufuss, a gdzie jest to orient corner? chetnie przetestuje ten zestaw za dwie dyszki. zobaczymy czy jakosc jest adekwatna do ceny czy bedzie mila niespodzianka dla podniebienia:P)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywałem w wielu restauracjach zarówno w Warszawie, jak i całej Polsce. Odwiedzałem restauracje zarówno te bardziej zamożne jak i te kameralne, jednak nigdy znalazłem miejsca podobnemu „Wasabi”. Za naprawdę śmieszne pieniądze, można zjeść porządny obiad, a do tego jeszcze zadowolić kubeczki smakowe, wspaniałym deserem. Jak by nie patrzeć, restauracja posiada świetną lokalizację. Rozśpiewana i zapełniona turystami Warszawska starówka dodaje uroku, temu miejscu. W pobliżu znajduje się Uniwersytet Warszawski, dzięki czemu lokal cieszy się, młodą uczącą się klientelą. Kultura przejawia się tam na każdym kroku. Nie mogłem wyjść z podziwu, gdy zobaczyłem menu. Multum wyboru. Prawdę mówiąc, nie wiedziałem. Każda kolejna pozycja przysparzała nowego kłopotu. Każda potrawa zapowiadała się na swój sposób wyjątkowo interesująca. Na szczęście pomocny kelner pozwolił mi dokonać prawidłowego wyboru. Danie zostało podane w należytym czasie, no może z naprawdę niewielkim opóźnieniem. Ów posiłek był prawdziwą ucztą smaków. Do końca dnia nie mogłem wyjść z podziwu, że za taką cenę, można skosztować tylu smaków, w tak niskiej cenie. Żałuję, że nie byłem tu nigdy wcześniej. Teraz tylko mogę mieć nadzieję, że będę mógł tu przychodzić przynajmniej raz w tygodniu. Mojej dziewczynie się tu również spodobało, tak więc „Wasabi” zdobyło kolejnego stałego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TATAMI SUSHI, mają fajne promocje. Przede wszystkim świeże i dobre składniki, oraz miła obsługa. :) Menu jest na stronie: www.tatamisushi.pl dowożą na terenie Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slovik_77
nie wiem czy jest najtansze, ale na pewno nie jest nie wiadomo jak drogie - polecam sushi z Orient Corner - mozna naprawde dobrze, smacznie, swiezo zjesc i nie placic kroci za te chwile przyjemnosci;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej wychodzi zrobić sobie samemu w domu :D Jeśli ktoś nie potrafi to może obejrzeć film instruktażowy albo jeśli chce naprawdę dobrze nauczyć się to robić to może pójść na kurs taki, jaki jest organizowany tutaj http://www.centrumwilcza.pl/szkolenia-sushi.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiguzbiguzbig
do slovik_77: zapodaj jakiś numer / adres do Orient Corner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlo_91
22 403 60 36 -> nr tel do orient corner p.s. mozesz zawsze tez zamowic przez strone, bez dzwonienia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie warto jest wybrac się na lunch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomeria234
Chodzi Ci o lunch sushi ? W sumie praktycznie wszystkie restauracje sushi mają swoje osobne menu lunchowe. Ze swojej strony mogę Ci polecić Besuto . Tak samo jak poprzednicy jestem zdania,że zapewniają bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny. Za 30 zł możesz się tam najeść do syta ( jest to najmniejszy zestaw ale ja osobiście się nim najadam ). Duży wybór różnych rolek. Tutaj masz ich menu : http://www.besuto.pl/menu ( są tam podane zestawy lunchowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie w dobrej cenie i jakości można zjeść w Hashi Oki, tylko już nie na Odolańskiej na Mokotowie tylko przy alei Stanów Zjednoczonych, bo tam się przeniósł ich sushi master, który zna się na rzeczy. Ja jako stały klient dostaję bonusy:) http://hashiokisushi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suszi jest ohydne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jem tutaj www.kanpai.com.pl :) na poczatku nie moglam sie przemóc do sushi, ale teraz nie wyobrazam sobie np miesiaca bez rundki po sushi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GłodnaSushi
Polecam z całego serca...Sushi meeegaggaaa pyszne pachnące i świeżutkie :) Odwiedzamy je dość często. Od razu obok Metra Młociny :) Zostawiam link poniżej jakby ktoś miał ochotę... :) https://www.facebook.com/mizumisushiwaw?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geri25
Ja bardzo lubię sushi z Tekedy. Bardzo fajnie smakuje też ramen. Nie jadłam go nigdy wcześniej i żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Złotych Tarasach na najwyższym pietrze jest taki " bar" gdzie sa potrawy tajskie, japosnkie itd, miedzy innymi sushi od 9 do 20 zł kosztuje, nie jest go wiele ,ale mozna zleść tanio i jest całkiem niezle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie nazywa to stanowisko z zlotych tarasah nie pamietam, ale chyba jest takie jedno na najwyzszym pietrze. Ja tam przyslam z zamiarem zjedzenia czegos tanio, chcialam isc do Maca albo czegos podobnego bo nie miałam wtedy zbyt wiele kasy, ale trafiłam na to sushi i zamowiłam chyba porcja za 16 zł, ale były jeszcze tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadłam tu www.kanpai.com.pl i wcale nie zaplacilam jakos tak duzo niz na przyklad jak na nowym swiecie czy gdzies w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×