Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sushi fan

Gdzie można zjeść najtańsze SUSHI w WARSZAWIE ???

Polecane posty

Gość gość
Przyznam, że chodząc regularnie do Tokyo Sushi odzyskałem mnóstwo kasy w ich aplikacji lojalnościowej. Ciągle jakieś zupy wpadają, czy inne dania i jak jesteś stałym bywalcem to wychodzą coraz lepsze ceny, a i tak ogólnie nie jest drogo. Moje ulubione sushi w Wawie i nawet bym powiedział jest lepiej niż na otwarciu teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom SUSHI.. może nie najtańsze, ale na pewno najlepsze <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie nie znaczy dobre. W przystępnej cenie to inna sprawa. Jakościowo w Warszawie nie znam jakiegoś dobrego w normalnej cenie. Zawsze jakieś horrendalne kwoty i smakowo nie ma szału. W Domu Sushi z kolei cenowo dobrze, smakowo świetnie. No ale to w Gdańsku. Jeśli ktoś będzie odwiedzał Trójmiasto to miejsce na pewno warte sprawdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja też bardzo lubię sushi z Sushi Wesoła!!California maki i hosomaki...hmm niebo w gębie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaWiczołł

Pyszne sushi jest na Moliera w Sakanie. Do tego możliwość obejrzenia pracy sushi mastera, możliwość porozmawiania z nim, aby doradzi nam to, co naprawdę lubimy albo to, czego chcemy spróbować. Na pewno nie jest to masówka, którą np. można kupić rano przy wejściu do biura. Różnica jest wyczuwalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamaraa
Dnia 31.12.2018 o 10:10, Gość AlaWiczołł napisał:

Pyszne sushi jest na Moliera w Sakanie. Do tego możliwość obejrzenia pracy sushi mastera, możliwość porozmawiania z nim, aby doradzi nam to, co naprawdę lubimy albo to, czego chcemy spróbować. Na pewno nie jest to masówka, którą np. można kupić rano przy wejściu do biura. Różnica jest wyczuwalna

Są okej. Naprawdę dobre sushi i do tego przygotowane różnorodnie, z dobrych i świeżych produktów. Kilka dni temu byłam tam ze znajomymi i kolacja naprawdę się udała. To były tam moje pierwsze odwiedziny, ale po tym, co zjadłam na pewno nie będą to ostatnie odwiedziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula
Dnia 30.01.2019 o 15:36, Gość Tamaraa napisał:

Są okej. Naprawdę dobre sushi i do tego przygotowane różnorodnie, z dobrych i świeżych produktów. Kilka dni temu byłam tam ze znajomymi i kolacja naprawdę się udała. To były tam moje pierwsze odwiedziny, ale po tym, co zjadłam na pewno nie będą to ostatnie odwiedziny

Podpisuję się pod tym 🙂 przepyszne sushi i pięknie skomponowane. Ja byłam z córką w niedzielę tydzień temu i była zachwyconą zabawą z animatorką i innymi dziećmi . Animatorka ma super podejście i mimo że moja Adka jest wstydliwa, to miała  tam radochę jak nigdy. A ja miałam chwilę dla siebie, aby delektować się pysznym jedzeniem. Na pewno będzie to nasze stałe miejsce na mapie kulinarnej warszawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDIA

To jest bardzo fajne miejsce faktycznie. Często w knajpach są miejsca dla dzieci. Kredki kolowaranki klocki. Ale nie ma animatora. Dlatego kocham sakane bo moge posiedziec z mężem a moje dzieci cudnie sie bawią. Co tydzień praktycznie chodzimy tam a potem spacer po starowce. Taka rodzinna niedziela dobrze laduje akumulatory. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman

A według mnie najlepsze sushi można zjeść w Sushi Saska Kępa. Kiedy bym u nich nie była to czuć, że robione jest na bieżąco i ze świeżych składników dodatkowo za każdym razem jest tak apetycznie podane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalosz

Sushi wesoła jest wspaniała pod względem stosunku jakość/cena, przepyszne sushi za naprawdę dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karyś

Potwierdzam, sushi wesoła jest świetna, tanio, pyszne sushi, czego chcieć więcej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajkaP

Ja natomiast jestem za Sushi World, ceny są rozsądne i do tego możesz liczyć na bardzo dobrą jakość i różnorodność menu. Jak masz ochotę zjesz klasyczne propozycje, a jeśli szukasz czegoś nowego to możesz sprawdzić ich rolki indywidualne, czy Big Rolls oraz Volcano. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×