Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małą

zepol muzyczny z ok.Ciechanowa

Polecane posty

Gość małą

Znacie jakiś fajny zespół muzyczny z okolic Ciechanowa woj.mazowieckie piszcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę polecic
jest rewelacyjny i niedrogi...gorąco polecam,mogę podac namiary,proszę pisac na veronka5@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez polecam
zgadzam sie z Martunia ten zespol jest swietny (Hamena) bylem na weselu u znajomych gdzie grali bylo super.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol klucz
nie ale Zapraszamy na nasza str www.klucz.waw.pl Jest tam już kilka nagran demo w naszym wykonaniu Niebawem dołożymy cos jeszcze :) zapraszamy Kapela klucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekki
www.lekki.pl Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
zapraszam na naszą strone members.lycos.co.uk/defacto/news.php szczegóły moge przesłać mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusssska
Potwierdzam zespół HAMENA grał u mnie na weselu. Goście bawili się super do 7 nad ranem. Naprawdę gorąco polecam, byłam w 100% zadowolona i nie wziełambym teraz nikogo innego! Wielka buźka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie posty na temat
zespolu hamena to lipa:o gorszych tandeciarzy w zyciu nie widzialem :o izusssski nie sluchaj bo jest lekko glucha i breszczata na jedno oko :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zi97
zespól HAMENA gral u mojej siostry na weselu. Wszyscy bawili sie swietnie.serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam zespoly
A wiec zespoly sa zespoly ktore graja na zywo ale niebawia ludzi ale np. zespol Marcus i Hamena to sa najlepsze zespoly a wesele jest jeszcze zespol poker sa tam 3 osoby sklad to Spie i 2 Keybordy ale tak znakomicie ludzi bawia ze hohoh ostrzegam jednak zeby niebrac zespolu LIRA ten zespol niejest zly ale gra muzyka typu Jazz a jesli niema Disko Polo to niema zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grand
JA POLECAM ZESPOL "ACTIVE" SA NIEZLI, PRZEBIJAJA CLIVEROW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja21
Nie jest regułą to , czy dzisiaj gra się disco-polo na weselach, czy się nie gra. To zależy od gości, miejsca, i.t.p. Czasami wymagają tylko disco-polo, czasami w ogóle.Dlatego trzeba być elastycznym i mieć bardzo szeroki repertuar.Takim zespołem jest: "HAMENA" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkasz
a czy ten kontakt do zespolu Hamena jest aktualny? A ma moze do nich ktos maila np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół
KRYPTOREKLAMA - ludzie nie dajcie się nabierać!! Jak potrzebujesz zespół to musisz z nim porozmawiać, posłuchać, najlepiej zobaczyć w akcji. Jeżeli chcesz opinii innych to nie na takim forum bo tu większość wciska kit! Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...masz rację!Jednak warto czytać i śmiać się z rzeczy oczywistych.Śmiech to zdrowie/ponoć/:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin i Monika
U nas na weselu grał zespół BASTER z Ciechanowa chłopacy naprawde grali zawodowo i suuuuper bawili ludzi gorąco polecamy ten zespół w przeciągu roku mieliśmy parę razy bwić sie przy ich muzycie i powiemy jedna sa świetni gorąco polecamy kazdemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puzonista
Znam zespół HAMENA od 20 lat i wiem, że nie chowają pod sceną Mini Disc-u, lecz grają z żywca, a to w dzisiejszych czasach rzadkość. Od bluesa, jazzu, przez rock and roll do chodnikowej...Nie znam imprezy, gdzie by się przy nich źle bawiono. Pozdrawiam p.s.1. co za mądrala pisze, że dziś na weselach nie gra się disco-polo, czy chodnikowej. Znam kilku takich "audiofili", którzy po wypiciu kilku głębszych zmieniają radykalnie poglądy muzyczne i do rana bawią się przy "Cyganeczce Zosi":), więc ostrożnie z tzw. "krytyką muzyczną"... p.s 2 a propos kryptoreklamy, jeżeli ktoś nie wie na czym ona polega niech lepiej nie pisze bzdur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiśka
A czy ktoś zna zespół Hamena i jego wokalistę ...... On nazywa się Piotr .. Jeśli go znacie, to proszę o odpisanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIśKA
znacie zespoł HAMENA? Chodzi mi dokładnie o tego chłopaka co tam śpiewa, nazywa się Piotr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akord
Zespół Muzyczny AKORD z Ciechanowa. Gramy na Weselach, Balach, Bankietach, Sylwestrach, I innych imprezach okolicznościowych. Zagramy w całym województwie Mazowieckim i nie tylko: -) Zapraszamy również na naszą Stronę internetową: www. akordciech. unl. pl ( WWW. AKORDCIECH. UNL. PL )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda mms
Polecam gorąco zespoł Dystans z Ciechanowa. Grali u siostry, u mnie też myślę będą :) Fajne piosenki, zero przerw, dobrze zagadują, fajny nowy sprzęt, nawet sporo fajnego oświetlenia dyskotekowego rozstawiają. Super grali i śpiewali za stołami. Wszyscy się dobrze bawili do 6-tej rano :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz.
"zero przerw"-trochę cie poniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestgosia
U mnie grał Kors&relax naprawdę fajna kapela, my i goście bylismy zadowoleni grali do rana, a przerwy owszem były ale tylko na gorące dania tak jak było w umowie, w trakcie gdy cośtam szefowa szykowała do oczepin to oni grali biesiadę, u nas grali w pięć osób!!Dwie panieniki i trzech chłopaków w tym Dj-naprawdę fajnie, była jedna wpadka pomyliliśmy się z tytułem pierwszej piosenki i poszliśmy na sugestię Karoliny-a na weselu okazało się że to jednak nie oto nam chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap=p
Zespół Cliver jest cudowny Ich oficjalna strona cliver.pl Oprócz nich jest jeszcze jeden zespół Active Grał ona u mojej siostry na weselu. Było super. Naprawdę te dwa zespoły są godene polecenia. (sama jestem ich fanką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek:)
Czy możecie podać namiary na zespół POKER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×