Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adanakar

niepełnosprawność a seks

Polecane posty

Gość adanakar

... czy osoba niepelnosprawna czuje sie gorsza kochając sie z pełnosprawną? Mój chłopak jeździ na wózku, który zresztą czasem można ciekawie wykorzystać... kocham go i jes cudowny seks z nim sprawia mi ogrom przyjemnosci czasmai jednak martwie się bo mam wrazenie ze czuje sie gorszy ze zamiast cieszyc sie ta chwila mysli o tym ze nei moze mnie zadowlic tak jak by chciał przez co i zdenerwowanie jego wpływa i na mnie.... chciałabym zbey czuł sie tak wspaniale jak ja zeby nie miał watpliwosci daje mu cała siebie miłosc moją nei wiem co jeszcz emogłabym zrobić by czuł się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredny chooj
Mój chłopak jeździ na wózku, który zresztą czasem można ciekawie wykorzystać :D :D :P musi być koles niezle dziany że chcesz sie z nim pieprzyć,laski raczej nie przepadają za kalekami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz go mocno kochać - podziwiam cię, nie przejmuj sie chamskimi komentarzami - zdrowie jest ulotne i moze ow wredny ch** bedzie miał kiedys wypadek czego nie zycze,. autorko - szacunek!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj bardzo wazne. Głoskosz moje ego :classic_cool: A sumsiad mój to pierun z zazdrości grabie zezre :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do tematu, w dzisiejszym świecie gdzie człowieka i sex traktuje się przedmiotowo może się tak czuć, ale zupełnie niepotrzebnie!! słyszałam kiedyś o mężczyźnie który był impotentem, kobiety go uwielbiały sama nie mogłam uwierzyć gdy czytałam ich wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety
bo dla kobiet liczy się hajs,penis to tylko taki dodatek który można łatwo zresztą zastąpić,gdyby śiwnie mały majatek to by se za męza brały wieprza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety trochę w tym racji jest, jeśli chodzi o uczucia masz rację żyjemy w epoce kamienia łupanego, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, ludzie są tak rózni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adanakar
kocham go majątek? heh wypadek sprawił wielkie straty rechabilitacja sprzet zreszta i tak na to trzeba było porzyczać.... ale to i tak neiwazne przeciez oceniliscie co niektórzy sytuacje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie wy pij***jestescie
...co niktórzy.......dziewczyna kocha chłopaka, nie rzuciał go pomimo wypadku,a wy twierdizice, ze na kase leci???????????? ......puste materialistki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adanakar
a ja nadal nie wiem jak udowodnic mu ze jest mi dobrze .... choc wydawało mi sie z eot po mnie widac a on jakby odlatuje zupełnie gdzies indziej w te swoje niepewnosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adanakar tak Ci zależy na opinii innych? swojego chłopaka traktuj zwyczajnie, ludźmi się nie przejmuj tak to jest, oceniają fizyczność i na tym najczęściej poprzestają a tak zwana miłość to zawody w zadręczaniu się, wiec się nie dziw że mierzą swoją miarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietrudno zrozumieć, wystarczy trochę empatii:) człowiek zdrowy nie czuje się pewnie- w hipermarkecie nie trudno o wymianę na lepszy model-ale w życiu nie ma nic pewnego, więc te obawy są bezpodstawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawka większa niż życie
Powiem Ci co ja czuję. Jestem w tej gorszej sytuacji, bo to moja fizyczność sprawia mi problem. Nie chodzi tu o celulitis czy rozstępy. Moje kompleksy są dużo większe i łączą się z dość dużym bocznym skrzywieniem kręgosłupa. To prawda że czuję się jak osoba gorszej kategorii. Na szczęście dość późno ale myślę że nie za późno spotkałam mężczyznę, który każdym dotykiem, rozmową telefoniczną czy smsem daje mi odczuć że jestem dla niego bardzo ważna. Okazywanie uczuć w końcu zaowocuje i Twój chłopak przestanie czuć się źle. Jednak to nie takie łątwe i potrzeba czasu. Ciszę się że są jeszcze takie osoby jak ty autorko topiku i takie jak mój M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa miłość.. uroda więdnie, charakter zostaje. podziwiam ludzi kótrzy wiążą się z niepełnosprawnym człowiekiem. są godni podziwu i największego szacunku jesli naprawde kochają i okazuję szacunek słabszemu partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawka większa niż życie
wszystkie słowa bardzo piękne Japonko tylko zadaj sobie pytanie czy mogłabyś kochać taką osobę. Teoria to jedno a praktyka to drugie. Bardzo duży obecnie jest kult ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mój ukochany miałby wypadek i straciłby zdrowie - byłabym przy nim i nie zostawiłabym go chociaż nie wiem co mówili mi ludzie. jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adanakar to wie a Twoje \"pewna\" ***Japonka*** niewiele znaczy, przekonałam się o tym nie raz:) dlaczego podziwiasz? nie rozumiem? ja traktuję to jako coś naturalnego w miłości nie ma gorszego, lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje - ale bycie z osobą niepełnosprawną to wielka odpowiedzialność , cierpliwość, taki związek jest trudniejszy niz bycie z osobą zdrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×