Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Franek

Gdzie wyrwać fajną dupę?

Polecane posty

Gość Franek

No właśnie, gdzie taką fajną dupę wyrwać na mieście? Bo zawsze pragnąłem poznać fajną i miłą dziewczynę, co i będzie normalna, nie będzie rządziła swoimi fochami ani swego mózgu zasłaniała cyckami, a cieszyć będę się że i będzie miała coś więcej do powiedzenia aniżeli udawanie słodkiej idiotki. No ale niestety wszelakie kulturalne podrywy, rozmowy kończą się niby miłe pogadanki a kobiety mają słabość do facetów traktujących je jak swe dupy, a najlepsze iż kluczem do sukcesu jest to by nie dać jej do zrozumienia wprost iż jest tratkowana w tenże sposób i już kwiatki w oczach gwarantowane, mimo narzucającej się sprzeczność (no ale babki z natury takie są). I potem się tak kończy że prędzej skończę z niecieką dupą a ona skończy z nieciekawym toskycznym dupkiem a wszystko z powodu ciągłych problemów z uświadomieniem stereotypów myślowych z których albo większość nie potrafi albo wręcz nie chce się wyrwać. Tylko dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie troche prawdy w tym jest , w tym traktowaniu kobiety i co ona lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostań
zostań właścicielem burdelu (agencja towarzyska) - tam są dupy. Albo przestań kobiety nazywać dupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne dupy najszybciej i najłatwiej wyrywa się z muszli klozetowej. W tym celu musisz iść do szaletu miejskiego albo jakiejś toalety w supermarkecie i wejść do kibla, żeby ci tylko łeb wystawał. Potem czekać i się przypatrywać każdej dupie, która siądzie na twoim kiblu. Jak ci się spodoba - rwij, chłopie, rwij!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAFARZASTY
Dupę najlepiej wyrwać odrywając nogi od samego tułowia :> Czy wy umiecie nazywać tylko kobiety "rzeczowo"? A potem się dziwicie, że nie możecie nikogo znaleźć bo w prawdziwym życiu pewnie też na nie tak wołacie. I tym do siebie je zniechęcacie. Zacznijcie wreszcie myśleć półgłówki. To naprawdę nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafarzasty - mam nadzieję, ze nie do mnie ta mowa! Bo ja jestem po tej drugiej stronie. A zresztą przecież mu nie napisałam, że ma iść do damskiego!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajną dupe mozesz wyrwac sobie z Playboya. Ja tak robie - metoda skuteczna i warta polecenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek
To była prowokacja, bo przeż napisałem iż kobiety wolą facetów traktujących je jak "dupy" a sęk tylko w tym by bezpośrednio nie pokazać im że są tak tratkowane. Kobiety tęsknią do miłych facetów, ale jak taki się znajdzie, to jednak wybierają innego. Myślą co innego ale w życiu robią co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morimoly
a ile ty masz lat, ze takimi mądrosciami sypiesz, i wiesz dokładnie co lubia kobiety. Ile ty tych kobiet juz miałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
Franek no własnie Ty takdobrze znasz kobiety,nie szufladkuj nas,bo nie wszystkie chcą być traktowane jak ,,dupy''.niektóre z nas są po prostu fajnymi dziewczynami przyglądającymi się temu co ma miejsce w tych cieżkich i niesprzyjających poznawaniu fajnych facetów czasach!!!!!! tak więc .......... trzeba SIĘ rozglądać i mieć bystre oko :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek
Dzięki magula za słowa pociechy, zrozumienia i otrzeźwienia. Do kolekcji taki fajny wątek z innego forum (a co trochę się powyżywam, tyle w końcu można): http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=46291561&a=46291561

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek
niski i brzydki, chodziło mi jedynie o puentę, zakochała się owszem ale było jej za dobrze i w sumie straciła tą miłość dlatego bo ... facet był dla niej za dobry a ona nie potrafiła tego docenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekadent
masz rację , ciężko znaleźć człowieka , który umie docenić dobroć. czy to mężczyzna czy kobieta. zawsze człowiekowi jest mało i krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośBymświeżegoWyjebał
dokładnie koluniu dupki nie lubią jak ich sie nazywa po imieniu tylko chcą wręcz wymuszaja na nas żeby je robić w ..... znaczy mówić to co chca usłyszeć fakt trzeba sie troche poblaźnic takim zachowaniem ale dupeczke masz w łużeczku na 99% i to sie własnie liczy i jesli jest fajna i warta tego mozna ja walic dluzszy czas to nawet plus a poza tym nie ma sie co rozczulac bo przy najblizszej okazji ona wydyma Cie jak sie patrzy ale co tam bez dupek swiat bylby nudny a tak to jak sie fajna i czysciutka trafi to mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszedł maj a wraz z nim
hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe to wszystko na co Cie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszedł maj a wraz z nim
akurat taka wiedza powinna być dla Ciebie jak "otwarta księga"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×