Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawiona ona

Pytanie do panów... panie tez moga odpowiedziec

Polecane posty

Gość czułabym sie jak mala dziewczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja depiluję całość i chyba mam na tym punkcie obsesję- robie to codziennie, a kiedy przyjezdza mój facet, nawet kilka razy dziennie. nie chce dopuścić do tego, żeby być chociaż szorstka..... raz doszło do tego że kiedy nie podgoliłam się rano to po południu nie chciałam kochac się z moim chłopakiem, bo było mi głupio. cholera to już przecież obsesja chyba- dziewczyny nie dopuśćcie do czegoś takiego, bo będziecie się meczyć tak jak ja.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
Właśnie , dajcie sobie spokoj z tym goleniem. Po jednym dniu po goleniu są tak ostre odrosty ,że facet przy lizaniu ma ranioną buzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorstki
Moje panie. Jeżeli chcecie mieć między nóżkami taki zarost jak panowie na twarzy to golcie swoje cipki codziennie a po tygodniu bez golenia będzie ZZ TOP i Gilette Mach 3 Turbo kosiarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona ona
dziwni jestescie hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, nie przesadzajcie:) Pierwszy raz słyszę, żeby facet sobie poranił buzię:D:D:D:D A jak facet się na twarzy nie ogoli i potem chce całować kobietę to jest ok?;) Potem ona biedna ma całą brodę czerwoną:P A tak poważnie - zamiast golenia można depilować woskiem, słyszałam, że niektóre dziewczyny robią to depilatorem (brrrrr!) - obie metody chyba dość bolesne, ale włoski odrastają słabsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok a u facetow
jak wolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×