Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i tak juz nic nie bedzie

Chcialabym nigdy się nie urodzic...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość i tak juz nic nie bedzie

Nie nie dzis, nie teraz ...itp. po prostu cięzko mi w zyciu :( prawie codziennie mysle o samobójstwie, mam wrazenie ze chodząc po tej ziemi krzywdze innych...nie lubie siebie, ciągle jestem o wszystko zazdrosna, nie cierpię siostry za to ze jest ladniejsza :(, ze wszystko ma takie doskonale :(, smutki topie w alkoholu przez co popadlam w nalog :( mam dosyc zycia, tak sobie zyje i zyje...nie wiem po co i dla kogo, bo i tak w koncu kazdy sie ode mnie odwroci, chodzialm do psychologow, na terapie, nic nie pomaga...ciągle mam dola, jestem tym wszystkim zmeczona, wstaje i mysle o smierci, zasypiam i mysle o smierci, byle niepowodzenie i mysle o smierci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak juz nic nie bedzie
pierwsze zdanie się nie liczy, zmienilam tytuli troche niefortunnie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałam
ale los się odwrócił, znalazłam przyjaciół którzy pomogli mi wyjść z tego, poznałam wspaniałych ludzi, i wspaniałego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocdorażna
czesc brzydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mialam. Bardzo przezywalam rozstanie ze swoim chlopakiem pare lat temu. Plakalam przez rok, w koncu postanowilam cos zmienic. Wyjechalam do Stanow i otoczenie mnie zmienilo. Nie mialam czasu na placz, na uzalanie sie nad soba. Zmiana otoczenia bardzo duzo robi, bo masz tyle nowych rzeczy do zobaczenia, tyle nowych ludzi do poznania, ze depresja znika jak banka mydlana. Jesli jestes zainteresowana wyjazdem do innego kraju, polecam biuro Au Pair In America, Au Pair Care. Wejdz na ich stronki, zadzwon, dowiedz sie o wyjazdy za granice. Tam czeka cie nowe zycie! Zarobisz, zwiedzisz, nauczysz sie jezyka, a przy tym nie bedziesz miala czasu na depresje. Trzymaj sie i odpisz, czy takie rozwiazanie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tak miałam
czasami trzeba przeczekać,mi pomogła modlitwa,naprawde pomaga,teraz bywają trudne dni,ale nie ma sensu gonić śmierć,bo ona sama przyjdzie,walcz i nie mów że nie masz siły,masz tylko zapomniałaś o tym.jesteś silna,żyjesz...będzie dobrze,ale nie ma nic za darmo,trzeba popracować,wiesz mi,każdy dzień mojego życia=koszmar i tak wytrzymałam kilka lat,masz kota?moja kotka czuwała,jak było kiepsko,wskakiwała na kolana,czasami leciytko gryzł,odciągała od złych myśli,napięcie mijało,pomaga czyszczenie koni,może kup psa i spaceruj długo,popracuj fizycznie,albo zafunduj sobie parę dni na wsi,w gospodarstwie agroturystycznym,zacznij żyć...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mialam. Przezylam bardzo ciezko rozstanie z chlopakiem pare lat temu. Plakalam przez rok, nie umialam sobie z tym poradzic. W koncu powiedzialam \"dosc\" i wyjechalam do Stanow. I powiem ci, ze to mnie zmienilo. Otoczenie zmienia, poznajesz nowych ludzi, miejsca i nie masz juz czasu na placz. Wyjechalam tam jako niania i wciaz tutaj siedze. Polecam ci biura Au Pair In America, Au Pair Care. Wejdz na ich stronki, zadzwon do biura, dopytaj sie o wyjazdy. Dzieki temu zmienisz swoje otoczenie, wszystko bedzie takie nowe, tak inne, tak rozne, ze nie bedziesz miala czasu na depresje. Nie siedz w tym bagnie, tylko rusz sie i cos zrob. Mnie pomogl wyjazd, bo nie mialam przy sobie niczego, co by mnie trzymalo w depresji. Dzieki takiemu wyjazdowi nauczysz sie jezyka, poznasz nowych ludzi, kulture, a przy tym depresja peknie jak banka mydlana. Odpisz, czy takie rozwiazanie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak juz nic nie bedzie
niestety takie rozwiązanie jak narazie nie wchodzi w gre, a przynajmniej nie jako a-pair :( tez myslalam o wyjezdzie, wiele razy ale narazie nie moge dzuiekuje wszystkim za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×