Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki miki

przepraszam, czy ktos jeszcze uprawia normalny seks..?

Polecane posty

Gość kiki miki
ja naprawde nie jestem pruderyjna, ale jak weszłam dzis na topik fisting o mało sie nie porzygałam.. to była kropla która przelała kielich goryczy. ludzie... ludzie.. jak mozna..?.?.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole jak mnie mój facet oliwka wysmaruje i wymasuje...ale kto co lubi...zaraz mnie zjada, ze jestem niedoswiadczona i nic o seksie nie wiem....bo sie gownem nie smaruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucha
..moloko..brawo! i takich przyjemności trzeba szukać...ale skoro trendy jest smarowanie sie fekaliami..to tacy jak my swiata nie zmienimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki to normalne że tak gdzie są emocje słowa są bezsilne, ale wiesz są jakieś fobie są zdiagnozowane jednostki chorobowe, ludzie potrzebuj fetysza żeby osiągnąć orgazm, przez seks ludzie naprawdę nisko upadają niestety to rzeczywistość, daj spokój co możesz zrobić ? mnie tam nie przeszkadza, naprawdę jak komuś tak dobrze, nie moje małpki nie mój cyrk, calego świata nie zbawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze niech robia co chcą! Tylko zeby demonstracji na ulicach nie robili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Przecież w topicu fisting wypowiedziała się tylko 1 osoba oraz autor. To chyba zbyt wielu ludzi takie coś nie kręci. Nie ma co demonizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
my tez dyskutujemy w waskim gronie ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
zaczynam snuc takie domniemania..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja i ja:D Urozmaicenia dobra sprawa, jesli za obupolna zgoda, obupolna przyjemnoscia i jesli traktujemy swoje ciala z szacunkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
uwaga! nowy topik: kulki gejszy i doznania z nimi zwiazane.. ponoc sie trudno wyciaga... Jesssuuuuu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaaaaaaalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi sie podoba retoryka autorki: jezeli ktos uprawia anal, albo lubi sobie siknac podczas, to zatraca swoje czlowieczenstwo, godnosc, ludzkosc, a jezeli w/w rzeczy nie robi - to zasluguje na szacuneczek, bo wtedy realizuje swoje czlowieczenstwo w sposob najpelniejszy (jakies reminescencje starogreckiej antropologii?). Skad pomysl \"moda na anal\"? To jakas \"moda\" zapanowala? Rozumiem, ze skoro malowali to wazach juz jakies 2,5 tysiaca lat temu to sie nie liczy, bo byly to tylko wytwory chorej fantazji starozytnych artystow, wprowadzane za wszelka cene w zycie dzisiaj, w czasach armageddonu moralnego, ogolnego upadku, sodomy i gomorii. Szacuneczek to dla wszystkich, ktorych nie obchodzi kto z kim (i jak) spi - byleby sie wyspal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kiki miki
Zenek juz cie przeciez prosilem zebys sie nie oglaszal na publicznym bo nas znowu rozpoznaja . A ten KY ostatni to chyba byl przeterminowany bo "cipka" boli mnie do dzisiaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kiki miki
czy ktos sie zna na uprawianiu pomidorow ? pytam powaznie . prosze nie odpowiadac na temat zboczen ... Pomidorowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy sobie szczerze, co to kogo obchodzi?? jak dla mnie ludzie mogą sobie uprawiac normalny, nienormalny, z sikaniem, anal, oral itp jakos mnie to nie boli co kto robi w swoim lozku, jesli oboje lubia sobie oddac mocz podaczs sexu to prosze bardzo, i nie musza sie przez to czuć gorsi, dla mnie ludzie moga sobie robic sobie w lozku wszystko o ile nie robia krzywdy drugiej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina z grudziądza
ja tam lubiem jak mnie Mietek wybolcuje jak burą sukę, potem włoży ma do dupy, zerżnie jak szmatę, wytarga za włosy, spuści się na twarz i każe jeszcze pałkę do czysta wylizać. To takie zabawy som. A siem pszynajmniej czujem zaspokojona. A jak mu podam obiad na stuł to mnie i tak szanuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
przyjmijmy zatem że seks jest t a sfera zycia gdzie pojecie "człowieczeństwo" nie ma racji bytu. co kto robi w swojej sypialni to oczywiscie jego sprawa- co do tego sie zgadzam. tylko niech włozy morde w kubeł i zachowa to dla siebie. oto miara człwoieczeństwa. milczeć na temat własnego zezwierzęcenia. sorry, do sikania na twarz ukochanej osoby nikt mnie nie przekona.. czyn jest obiektywnie odrażający. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka tobie juz podziekujemy
forumowy lizodupie 🖐️ wazeliniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×