Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

czesc ja od rana robilam ruskie pierogi juz jestesmy najedzeni troche wsadzilam do lodowki reszte do zamrazalnika zeby byly gotowe ja Joe przyleci teraz ide sprzatac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Madziu zostalo mi tylko pozytywne myslenie, bo tak to bym oszalala i bez przerwy o tym myslala(wcale nie twierdze ze nie mysle non stop, ale...) Na Wroclawskich szpitalach to ja sie wogole nie znam. Kolezanka miala cesarke we Wrocku, moge sie zapytac gdzie:) Rudamaxi mam nadzieje ze Tatus Wiki przyjedzie. A co do glosowania to robie to zawsze jak tylko mam wolnego kompa. Anulka- u mnie to sie czeka okolo miesiaca jak my planowalismy na poczatku wziac tylko cywilny ale jakos tak poszlo inaczej;) z tego co pamietam jak sie ma zaswiadczenie ze jest sie w ciazy(;) to czeka sie krocej, okolo 2 tygodni. No wiec powodzenia! Z naszego urlopu nici:( Moja mama musi jechac robic za nianke do dzieciaczkow mojego brata(no bo przeciez tamte wnuczki wazniejsze;) A ja nie chce sie zwalac babci na glowe, zwlaszcza ze dziadek ze szpitala wroci po zabiegu. Tak wiec siedzimy sobie w domku;( Pozdrawiam i przesylam buziaki od Wojtka:) Wojtuek fajnie wyglada ja sobie siedzi na macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Ach ruskie pierogi ale bym zjadła, niestety nie ma takiej opcji żebym znalazła na to czas, zwłaszcza, że robiłam je może ze dwa razy w życiu. Anusia - miesiąc to jest formalność tylko nie wiem czy może się tak zdarzyć, że nie bedą mieli takiego terminu, bo dużo ślubów itp. Mam nadzieję, że po miesiącu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale dawno się z wami nie widziałam!! A to dlatego że pogoda trochę się poprawiła i wreszcie nie muszę ciągle siedzieć w domu... W sklepach letnie \" SALE\" więc wpadłam w zakupowe szaleństwo! Jak tak dalej pójdzie to wrócę stopem do domu, bo mnie nie będzie stać na bilet.... Rudamaxi- gratulacje!!! Spóźnione, ale szczere!!! :-D ,głosy oddane! Ale mi ochoty narobiłaś na te pierogi...mmmmniami!!! Anusia- Bardzo mi przykro że twój maluszek jest chory :-( , zawsze kiedy chorują takie malutkie dzieci wydaje mi się to największą niesprawiedliwością na ziemi...Mam nadzieję że wszystko się dobrze ułoży i życzę wam tego z całego serca. No i oczywiście duże buziaki dla Wojtusia! Fajnie że już sobie siedzi! ❤️ Magda- ja rodziłam na Brochowie i bardzo sobie chwalę sam poród, jak i opiekę po porodzie. Sala do porodów rodzinnych ładna, czysta i w miarę przytulna, piłki, worki sako, własna łazienka. Do tego miałam świetną położną. Przekochana kobieta, bardzo mi pomogła. Nawet studenciaki bardzo miłe i taktowne. Pomagali jak umieli, od robienia herbatki, przez masaż pleców do zwykłej rozmowy ( czas płynie szybciej ) . Z czystym sumieniem mogę polecić ten szpital. Spadam sie wykąpać, bo niedawno wstałam . Wiem, wstyd się przyznać... Buziaki i miłego dnia!! Acha, zapomniałam zapytać- spotykacie się dzisiaj na kawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - No wlasnie, lekarz zrobil mi mala nadzieje, bo powiedzial, ze Dyrekcyjna przenosi sie na Borowska (?) a tam wszystko nowiutkie wiec pomyslalam, ze byloby fajnie, no ale przeciez same wiece jak to jest, takie przenoszenie trwa kilka lat. Rudamaxi - historia z robieniem pierogow ruskich u mnie jest krotka bo poki co jedynie kleilam i na tym sie konczylo, cala reszte robi babcia :) ale to nie zmienia faktu, ze ja uwielbiam pierozki. Mewunia - ja czekam na wizyte u lekarza i wtedy zobacze jak duzy jest moj maluszek no i bede mogla kupic cos na wyjscie ze szpitala, bo na razie nie wiem jaki rozmiar, zeby nie bylo za male, bo z tego co sie zapowiada to bedzie duuuuzy chlopczyk :) Jakies dwa miesiace temu ytalam lekarza o szkole rodzenia i polecil wlasnie Brochow, no ale zobaczymy. Anulka, Anusia i Mewunia wiecie co? Ja mysle, ze za to glosowanie to nalezy nam sie chociaz po jednym pierogu, prawda? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ma rację! Albo chociaż przepis jak ma dobry niech da!! A ja dzisiaj za gołąbki się wziełam, tylko ta kapucha jakaś strasznie zbita i już pół godziny ją parzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierogi zapraszam:) pogoda mnie dzisiaj rozwala trawekosilam na raty do umyciazostalo mi jedno okno ale jak je umyc jak pada?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam jazdę dzisiaj... Najpierw te cholerne gołąbki, kapucha za nic nie chciała zmięknąć, chyba jakaś taka dziwna odmiana czy co? A teraz moje słodkie maleństwo cierpi i straszliwie płacze bo wychodzą jej jedynki na dole. Bidulka męczy się okropnie, a ja z nią na rękach ciągle biegam i próbuję czymś zająć... Widać dwie białe plamki na dole, więc to już chyba długo nie potrwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi, jak pada to samo się umyje :-) a u mnie dla odmiany dzisiaj ani kropla nie spadła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ciocie chce wam powiedziec ze moja niunia jest ze mna juz 100 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mewunia - to Marcysi szybko te ząbki wychodzą, Anusi Wojtek też już ma tylko mój Bartek taki luzak i mu się nie spieszy,do siadania też się nie spieszy - leniuch jak jego tata:) Ale jestem z niego dumna bo pięknie je łyżeczką i nie trzeba mu miksować, bo mu obejętne jakie duże kawałki, jak smakuje od razu połyka. Rudamaxi- ja postanowiłam spróbować zrobic pierogi w sobotę, takiego smaka mi narobiłaś. A dzisiaj ryba. Dziewczyny czy wy wiecie może dlaczego niemowlętom nie daje się ryb, zastanawiam się, bo nie widziałam żeby którakolwiek firma robiła jakieś obiadki z rybką. Anusia - czy jak Wojtkowi wychodzą teraz ząbki też tak pokasłuje, jakby się zadławiał? Magda - jak samopoczucie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucałowania więc od cioci Ani dla 100dniowej młodej damy.:) A od Bartusia - 😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciocia Vikunia dziekuje za Twoje caluski ale jaka jest wniebowzieta milosnymi seduszkami od Bartusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, czesc, czesc :) Jak Wam dzien mija, ja obiadek zjadlam i sie obijam. Wczoraj zamowilam w koncu lozeczko dla Groszka, ciekawe kiedy przyjdzie. Musze przyznac, ze bardzo pracowite z Was Kobietki, pierozki, generalne porzadki, golabki, a ja jakos tak sie obijam i obijam :( Mewunia - jak malenstwo sie dzisiaj czuje? rudamaxi - wszystkiego najlepszego dla Viki 😘 anulka - samopoczucie dobre :) z pogoda gorzej, ale w sumie nie jest zle, wlasciwie i tak w domku siedze ;p Macie jakies plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Madzia obijaj sie ile wlezie poki masz takie mozliwosci bo potem to juz nie bedzie takie latwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - tez tak sobie caly czas powtarzam :D ale chyba jednak pojde cos poprasowac, bo tak byc nie moze Do pozniej albo do jutra dziewczynki 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie :) Widze, ze wszyscy spia jeszcze smacznie, pobudka!! Ja zrobilam dzisiaj morfologie, a w poniedzialek w kooooncu do ginekologa. Dziewczynki powiedzcie mi na co zwrocic uwage kupujac wozek, jaka jest dobra kolderka dla takiego niemowlaczka i materacyk. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Magda, mi mój malec nie daje spać już od 7. Ja mam wózek graco quatro de luxe i NIE POLECAM, jeszcze trochę sie przemęcze, ale z wózkami to jest tak - jak są do wszystkiego - to są do niczego. Materacyk miałam zwykły piankowy, na poczatku dziecko i tak wiecznie zsikane a piankowy można wyprać. I rożek - koniecznie to jest najwygodniejsze, bo nawet jak maluch z niego wyrośnie to może jeszcze służyć za kołderke. Ja miałam dwa - mniejszy i większy( na pierwsze dwa miesiące super sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! anulka Wojtkowi jak zaczal zabkowac to wlasnie czasami tak pokasluje. Nie mam pojecia co mu jest( moze to te gorne ida, Boze daj zdrowie, jescze dolne nie urosly a juz gorne chca isc;() ale taki jest marudek ze szok:( Jesc nie chce, jak zje 80 to gora:( Ale mowie Wam jak fajnie sobie wyglada, siedzi na macie eduk. i sie smieje. Czasami probuje siedzac wlozyc skarpetke (tu taz stopke ) do buzi i bec:)) Madziu ja mam wozek Firkon na pompowanych kolach, ja w zime bylam zadowolona bo sie bardzo dobrze prowadzi i jest dosc duzy(taki 3 funkcyjny:) Teraz ma wade bo jest ogromny, ciezki i myslimy kupic jakas lzejsza spacerowke, ale tamten na zime zostawie:) Co do materacyka, mamy pankowy(bo taki dostalismy w spadku:) Na poczatku Wojtek spal na zlozonej kolderce i mial podwyzszenie pod glowke bo mu sie strasznie ulewalo:( Wojtek od poczatku lubil swoje lozeczko i chcial w nim spac( wiecie czasami dziecko pierwsze miesiace spedza w lozku z rodzicami a on zawsze w lozeczku, w ciagu dnia wiecej sypial na lozku:))Kolderki ja nie kupowalam(zreszta tez dostalismy) u nas bylo bardzo cieplo w zime w mieszkaniu i wystarczyl tylko kocyk:) Oczywiscie w naszego urlopku nici:( ale jakos to przezyjemy. Wczoraj np.pojechalismy do Wrocka... wystawy poogladac. chcemy Wojtkowi krzeselko kupic i kilka innych rzeczy no i chociaz wiemy ile potrzebujenmy kaski(zalamka:) Pozdrowionka dla Was:) Buziaczki dla Wikuni i Malenstw:)😘 Szczegolne 😘😘😘 dla Wiki z okazji\"studniowki\" z mamusia Rudamaxi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplanowalam sobie na dzis pieczenie drozdzowca(moj pierwszy drozdzowiec w zyciu, zobaczymy:) ale i tak Grzes zje:)ale ktos z naszych sasiadow robi remonty i nie da sie normalnie funcjonowac. Nawet mysli sie wlasnych nie slyszy:) Tak wiec mam chwilke na kompa:) Buzka🌻 dla wszystkich tu obecnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Rudamaxi, gratulacje z okazji jubileuszu! Sto lat, sto lat...!!! Magda, ja mam wózek Mutsy, jest naprawdę super. Ma łożyskowane koła, duże i pompowane, świetnie się sprawdzają zarówno po mieście jak i po plaży( sprawdziłam :-) ) , wózek jest cały z aluminium, więc w miarę lekki, można na nim zamontować gondolę, fotelik i spacerówkę, fotelik rozkłada się do pozycji leżącej, więc jest wygodny dla maleństwa. Do tego można sobie dobrać kolorystycznie każdy element osobno. Podwozie, koła spacerówki występują w kilku rodzajach, wszystkie można łączyć, więc dobrać coś idealnego dla siebie. Ja mój wózek kupowałam w Askocie, bardzo miła obsługa, wiedzą dużo o towarze który sprzedają, na pewno pomogą! Materacyk mam z kokoska, dobry, twardy, nie wygniata sie . Kołderki nie stosowałam, bo urodziłam na wiosnę i było już ciepło, używałam kocyka, ewentualnie, w chłodniejsze dni śpiworka, ale ja nie jestem typową polską mamą, moja mała od urodzenia chodzi bez czapki i nie przegrzewam jej( wpływ pobytu w irlandii, tutaj dzieci chodzą z gołymi nogami nawet w zimie...) Marcelinie zęby jeszcze nie wyrosły, wciąż ma ataki bólu i rozpaczliwego płaczu, bidulka. Nie śpi za dobrze, budzi się w nocy i popłakuje, więc obie jesteśmy niewyspane... Buziaki i do zobaczenia, może wieczorkiem mała do mi usiąść na chwilę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja tylko na chwilke,co do materacyku to mam piankowy wozek mam firmy Deltim model focus http://www.deltim.com.pl/fokus.htm#char pod nr 4 jest taki jaki mam polecam.Reszte doczytam jutro bo ledwo siedze. schodzilam rano na dol z Vikunia w kolysce i spadlam ze schodow ale na szczescie i dzieki bogu kolyske utrzymalam ale bylam tak blada i tak to strasznie wygladalo jak lecialam ze mama zadzwonila po karetke i caly czas plakala zrobiono mi w szpitalu zdjecia i mam na szczescie tylko stluczone zebra i kregoslup i kosc ogonową i zdarta skore na plecach i mialam trochr siniakow ale teraz zlaly sie w jeden ledwo siedze i leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi!!! Bidulko, całe szczęscie że nic poważniejszego się nie stało i że mała cała ! Kuruj się kochana...współczuję Ci z całego serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi 🌻🌻wogole to caly stosik🌻 uszkow:) Trzymaj si cieplutko i wracaj do formy. Buzka dla Wiki😘9mam nadzieje ze Jej sie nic nie stalo.😘 Ja musze dzis koniecznie napisac podanie do pracy:) Buzka dla Wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi - biedaczku Ty :(( mam nadzieje, ze szybko wrocisz do formy, trzymaj sie mocno 🌼 Pusto dzisiaj bo mecz jest, ja doslownie wpadlam na chwileczke, pozniej postaram sie napisac cos wiecej. Poki co 1:1 i straszne emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U naszych Mamusiek z Wrocka jakos pusto:( Wojtek ma od 2 dni jakies wolne kupki i wczoraj wieczorem dostrzeglam troszenke krwi(nie jestem pewna czy to napewno byla krew) ale martwie sie:( Jutro idziemy do lekarza. Pozdrowionka dla Wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ze mna dzisiaj juz nie jest zle czuje juz tylko jedno zebro i kosc ogonowa. Oby Wojtusiowi nic nie bylo ,trzymam kciuki i przesylam cieple fluidki dla niego razem z moimi bakami. I dziewczynki glosujemy,glosujemy na moje zdjecia.Podrzuccie tez linki swoim znajomym bo jak narazie to marnie wygladam z tymi punkcikami:P Zycze wam wszystkim milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×