Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

Rudamaxi ja glosuje codziennie na Twoje Skarby:) Wojtek spi to ja moge pobuszowac na komputerku(strasznie mi tego brakuje w domu, ale wczoraj chociaz w godzine mieszkanie posprzatalam, a jak by byl kompik to zapomnij:) My dzisiaj swietujemy..... To juz rok od naszego Slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooooooooow To wszystkiego najlepszego byscie zawsze potrafili kroczyc razem i by nigdy wasze drogi sie nie rozeszly. DZIEWCZYNY Anusia z mezem stawiaja szampana!!!!!!!!!!!!Przystawiac lampki do monitorów bo nalewaja:P Sto lat!!!!!!!!Sto lat!!!!!!!!Sto lat!!!!!!!!Sto lat!!!!!!!!Sto lat!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyjemnoscia wypijemy z Wami szampana:) Dawac lampeczki:) Mamy takiego fajnego szampana z kokardkami i kwiatuszkami... dostalismy w dzien Naszego Slubu i mielismy wypic wlasnie dzisiaj:)Wiec ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy! Rudamaxi, fajno że już trochę odżyłaś, chociaż kość ogonowa to potrafi długo, długo dokuczać( wiem to z własnego doświadczenia....) Anusia- gratulacje!!!! Najlepsze życzenia, buziaki, przytulaki i oczywiście następnych 100 lat w zdrowiu, szczęściu, dostatku i miłości!!!! Wasze zdrowie!!! Napisz jutro co z Wojtusiem, czy wszystko oki. Ale jestem zmęczona, pogoda się poprawiła i całe dnie spędzamy na zwiedzaniu itp. Dzisiaj byliśmy w Brey. Trafiliśmy na letni festiwal, ale było super; wesołe miasteczko, wodny świat, mnóstwo słodyczy, spacerki plażą! Dawno się tak nie wybawiłam! Teraz kąpiel i spanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny Sorki troszkę mnie tu nie było. Rudamaxi - życzę szybkiego powrotu do formy, bidulko uważaj na tych schodach. Oczywiście już glosuję. Anusia - gratulację z okazji rocznicy, jak tam minął romantyczny zapewne wieczór.Daj znać co z Wojtkiem. Mewunia - ja pomału zaczynam tęsknić za Irlandią i chyba już chciałabym tam pojechać. Wczoraj Bartek dał nam popalić i wrzeszczał cały dzień, w związku z czym dziś ma dobry humor. Upał straszny, mnie boli brzuch, bo dostałam okres( jak ja mile wspominam ciąże). Teraz Bartuś śpi na ogródku ale zaraz go zabieram, bo robi się za gorąco i do wieczorka będziemy się chłodzić w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Z Wojtkiem ok:) Mamy obserwowac;) Za to ma leciutko czerwone gardełko i dostal witaminki;) No i powolutu ida gorne ząbki;) Wojtus tez strasznie marudny, pewnie przez to gorąco. DZIEKI WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA!!!!!!!! A wieczór byl milutki....nie pamietam kiedy zasnęlam.Napewno to było wtedy jak Grzes poszedł pod prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUDAMAXI albo mi sie cos w oczach mieni albo na tym glosowaniu na Twoje zdjecia punkty sie skasowały???????? Ale o co chodzi, czyżby to koniec konkursu? Nie wiem jak Wy ale ja tego goraca to mam dosc!!! Nie wychodze!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh bo co tydzien wybieraja jedno zdjecie i od nowa chyba wykasuje te zdjecia bo cos za malo mam tych glosow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, w koncu znalazlam wiecej czasu i musze sie przyznac ze wiecej checi tez, taki upal, ze nic mi sie nie chce, a jeszcze od wczoraj jezdzimy i zalatwiamy rozne sprawy wiec jak tylko wracam to padam z nog. Planowalam zakupic potrzebne rzeczy do porodu, bo mezus ma urlop, ale tak mi sie wydaje, ze przelozymy to na pozniej, bo teraz jest po prostu za goraco. Dziekuje dziewczyny za informacje. Anulka, Anusia, Mewunia, Rudamaxi 🌼. Anusia - dobrze, ze z Wojtusiem juz lepiej. I wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌼, ale ja juz na szampana chyba sie nie zalapie :( Jak tam Wasze pociechy sie maja w takie upaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah zapomnialam dodac! A tak czekalam na wczorajszy dzien. W koncu bylam u ginekologa (ostatnia wizyta byla 6 tygodni temu, bo najpierw nasz wyjazd, pozniej jego urlop i tak jakos wyszlo). Wszystko jest w jak najlepszym porzadku, Groszek wazy juz 2600g a jutro zaczynam 34 tydzien :). Na kolejna wizyte mam przyjsc 2 sierpnia i bede miala robione pierwsze KTG, podobno fajne to uczucie :) Pozdrawiam Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :) pojawia się wrocławianka bywałam na tym topiku dawno temu, na samym początku - byłam wtedy w ciąży - straciłam ją niestety w 11 tc :( - było to we wrzesniu, dlatego przestałam sie tu udzielac, rany juz wygojone chos pamięc o moim Aniołku bedzie mi towarzyszyc do końca moich dni. teraz jestem w kolejnej ciąży w 20 tygodniu - dzis wizyta z usg i poznam płeć mojego babelka. I nie oddam tego maleństwa za nic w śiecie, nic mi go teraz ju nie zabierze, powtarzam sobie codziennie że tym razem dokońca ciązy bedzie wszystko szczęsliwe, że urodze moje dzieciątko, ale leki mnie nie opuszczają, przezyte doswiadczenie tak bardzo wpływają na nasze dalsze nastawienie do życia i wszystkiego. co do porodu - to jeszcze mam czas by myslec o wyborze szpital, wtedy myslałam o kaminskiego, ale teraz nie wiem, przezyałam tam zabieg łyzeczkowania - koszmar :o rudamaxi - zycze mocno, aby joe jednak przylecial tego 30 - to juz niedługo!!! jejku on jeszcze nie widział waszej córeczki, czy ty masz nadzieje na uratowanie tego zwiazku? i zagłoswoałam :) i naprawde jestes taka zadowolona z porodu na klinikach ? Magda7184 - Ty juz za tak niedługo urodzisz :) zdecydowałaś sie juz na jakis konkretny szpital ? Anusia 1912- jak wojtuś? Co jemu jest dokładnie z tymi nerkami? Przesyłam mu cała mase zdrówka :) A dla was zyczonak z okazj rocznicy - calej masy miłości i zdrowia, bo jak to bedzie to reszta sie jakos ułoży ! anulka05 - Batek to moje ulubione ime dla chłopca :) gdy ja miłam 16 lat moja mama rodziła mojego brata - i tak własnie dalismy mu na imie za moja nmową :) Ale Bartosz nie Batrłomiej :) no wiec teraz jesli ja bede miała chłopczyka to nie moge dublowac i chyba bedzie Stac, albo Iga :) pozdrawiam serdecznie i obiecuje zostac stałą bywalczynia teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :D ale milo, ze mamy nowa Kobietke do pogaduszek, od razu mowie, ze trzymam za slowo, a tylko sprobuj nas nie odwiedzac oj to bedzie zle 🌼 To co sie stalo w przeszlosci to chyba nie ma co komentowac, bardzo wspolczuje, ale musisz sie skupic na skarbie, ktore teraz nosisz w sobie a na pewno wszytsko bedzie dobrze :). Zycze powodzenia na usg i koniecznie daj znac co i jak, domyslam sie jak bardzo wyczekujesz dzisiejszej wizyty. Co do szpitala, to ja czekam na opinie lekarza, on pracuje na dyrekcyjnej, ale specjalnie go nie poleca, wczoraj tak po cichu, bo powiedzial, ze decyzje podejmiemy jeszcze za jakis czas, polecil kaminskiego wlasnie, mowi ze sa tam odnowione sale, ladnie to wszystko wyglada, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie mam. Czytalam opinie kobiet - http://www.rodzicpoludzku.pl/szukaj.php i z tego co widze, to opinie sa pozytywne. Musze sie tez przyznac, ze jest nam bardzo ciezko wybrac imie, ale tez bralismy pod uwage Bartka i dokladnie tak jak mowisz Bartosz mi sie podoba, ale juz tak najbardziej mi sie podoba imie Marcin, ale mam podobna sytuacje do Ciebie, bo jak mialam 15 lat to moja mam urodzila synka i wlasnie tak dalismy mu na imie, a teraz moj maz tez ma na imie Marcin wiec juz trzeci to byloby troszeczke za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej kobitki. Magda - bardzo się cieszę, że wszystko ok z dzidzusiem i że dajesz sobie radę przy takiej pogodzie.Upał był straszny to fakt, a dzisiaj taka ulga. A co do zakupów to zawsze możesz zrobić przez internet. tiki - witamy cię serdecznie. Bardzo mi przykro, że nie udało się wtedy ale najważniejsze, że teraz jesteś w ciąży i wszystko jest dobrze. Uważaj na siebie, dużo jedz ;) i pij, bądz spokojna i nie martw się - to najważniejsze! Całuski na brzuszek od Bartusia ( no ma nadzieję, że to dziewczynka, bo do Viki rudejmaxi jest duża konkurencja a z niego taki łobuz, że brat Viki chyba się nie zgodzi.:D Rudamaxi - oczywiście zagłosowałam. Jak tam po upadku? Anusia - jak Wojtka gardełko? A u nas nowości, Pod koniec sierpnia biorę ślub cywilny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ja mam dzisiaj lekkiego doła bo sie troche popstrykaliśmy z Grzesiem (oczywiscie to zawsze tylko mnie o cos chodzi:( Mam ochote pojechac troche do mamy ale złożyłam podanie o prace do firmy która szuka ze znajomoscia wloskiego no i jak mnie wezwa na rozmowe a ja 400 km stad?!;) Madziu ciesze sie ze z Groszek rosnie i czujecie sie dobrze:)😘 Tiki WITAJ serdeczniutko i podpisuje sie pod tym co napisały dziewczynki:)🌻 Wojtuś ok. Ja tam nie widziałam u niego jakis gardełkowych zmian ale trzeba słuchac pani doktor;) mały rzeadzi całym światem i wzystkimi dookoła. jak go sie trzyma na rekach to tak sie kreci jakby chciał pokazac gdzie chce isc:) fajnie to wygląda:) A ja jakaś ospała dziś jestem. Buziaczki dla Wszystkich Mamuś i Dzieciaczków😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja dzisiaj tylko na chwilke witam stara-nowa bywalczynie topiku:) a tu wkleilam nowe zdjecia http://rudamaxii.fotosik.pl/albumy/216008.html ja pelna para sprzatam w domu i w ogrodzie przed przyjazdem J. jutro ide do kosmetyczki bo w poniedzialek mam jechac na pare dni do kolezanki .Mocno was sciskam dzieciaczki na tym swiecie tez a te w brzuszkach ciocia Gosia smyra przez brzuszki.Konrad sie dolacza a Vikunia rozsyla buziaczki zwlaszcza swoim chlopakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) wczorajsz wizyta była cudowna :) płci nie poznaliśmy jeszcze bo jestem \"mało przepuszczalna na fale\" jak to określił mój doktor i oczywiscie maleństwo plecami się odwracało. Ale jestem przeszczęśliwa bo rośnie sobie w najlepsze, wymiary głowki, brzuszka i kości udowej są jak najbardziej prawidłowe jak na ten wiek ciąży :):):) wyniki też są dobre jest troche bakteri w moczu ale ginek stwierdził, że to napewno w wyniku pobrania moczu. nastepna wizyta 10 sierpnia - wtedy powinno byc juz wyraźnie widać płeć i wtedy tez dokładnie posprawdzamy serduszko - wszystkie połączenia, układy, przepływy itp. mówiłam mu że czasem na brzuchu robi mi sie taka gulka po prawej w zasadzie często ją mam - na usg okazało się, że to pięty mojego maleństwa :D i wiecie co w poczekalni jak gadałam do męża, bo poszedł ze mną odlądać nasz cud , że ten dzidzia nie kopie to akutrat zaczeła, mąż przykładał ręke do brzucha a ona w najlepsze rozrabiała, ale fajnie się poczułam hi hi i akurat jak narzekałam, że nie kopie, czekając na wizyte na której oznajmie lekarzowi, że moje dziecko nie kopie - taki psikus, już nie mogłam tak powiedzieć. :D dziękuje za miłe przyjęcie :) anulka - gratulacje z podjęcia tak ważnej decyzji :) Anusia - zyczę mocno, żeby oddzwonili w sprawie tej pracy! no i nie pstrykajcię się więcej , dobra ? zebys nie musiała uciekac do mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tiki wzruszyłas mnie ta opowiescia o malenstwie:) Dla niego?dla niej😘 Pytałas co jest Wojtusiowi z nereczkami:( Na lewj nerce ma wodonercze a prawa po pierwszych badaniac(miał wtedy 1,5 miesiaca) pracowała w 12% . Taki sie ten moj malenki skarb urodzil. Ale jak bys go zobaczyła nigdy bys nie powiedziała ze on jest chory. radosny, ruchliwy(czasami az za bardzo:)) Wogole wiadomo Piekny jest bo Nasz:) Pospstrykalismy sie nieco ale i tak chce do mamusi:))) A raczej tam gdzie mieszkałam ponad 30 lat. Ot teskno mi za wszystkimi;) Pozdrawiam serdecznie. Buziaczki dla dzieciaczków tych na swiecie no i oczywiscie tych w brzuszkach😘😍 GORĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄCOOOO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tiki wzruszyłas mnie ta opowiescia o malenstwie:) Dla niego?dla niej😘 Pytałas co jest Wojtusiowi z nereczkami:( Na lewj nerce ma wodonercze a prawa po pierwszych badaniac(miał wtedy 1,5 miesiaca) pracowała w 12% . Taki sie ten moj malenki skarb urodzil. Ale jak bys go zobaczyła nigdy bys nie powiedziała ze on jest chory. radosny, ruchliwy(czasami az za bardzo:)) Wogole wiadomo Piekny jest bo Nasz:) Pospstrykalismy sie nieco ale i tak chce do mamusi:))) A raczej tam gdzie mieszkałam ponad 30 lat. Ot teskno mi za wszystkimi;) Pozdrawiam serdecznie. Buziaczki dla dzieciaczków tych na swiecie no i oczywiscie tych w brzuszkach😘😍 GORĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄCOOOO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tiki wzruszyłas mnie ta opowiescia o malenstwie:) Dla niego?dla niej😘 Pytałas co jest Wojtusiowi z nereczkami:( Na lewj nerce ma wodonercze a prawa po pierwszych badaniac(miał wtedy 1,5 miesiaca) pracowała w 12% . Taki sie ten moj malenki skarb urodzil. Ale jak bys go zobaczyła nigdy bys nie powiedziała ze on jest chory. radosny, ruchliwy(czasami az za bardzo:)) Wogole wiadomo Piekny jest bo Nasz:) Pospstrykalismy sie nieco ale i tak chce do mamusi:))) A raczej tam gdzie mieszkałam ponad 30 lat. Ot teskno mi za wszystkimi;) Pozdrawiam serdecznie. Buziaczki dla dzieciaczków tych na swiecie no i oczywiscie tych w brzuszkach😘😍 GORĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄCOOOO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia 1912 - obejrzałam zdjecia Wojtusia, jejku jaki on sliczny, jakie ma policzki pyzate, piekny jest, az się popłakałam ze szczęscia i że i ja bede miała takie bobo, jakas bardzo wrazliwa i uczuciowa jestem teraz ;) no i oczywiscie łezki z zalu bo takie maleństwo musi chorowac, tye dzieci niewinnie cierpi :( przesyłam mu ja i moje maleństwo całą mase zdrówka :) A czy jego nerki dadza się jakoś wyleczyc, czy one juz takie bedą do konca zycia ? On musia dostawac leki? Moc uscisków dla niego. A co do tesknienia za mamą,rodzinem i miejscem to ja rozumiem całkowicie ten stan. ja nie jestem rodowita wrocławianka, przyjechałam tu na studia, poznałam tu obecnego męża (on też nie Wrocławianin) i zostalismy tu bo tu mamy prace. Jestem juz z dala od mamy 8 lat i tęsknie, a teraz gdy sama mam nia zostać tesknie jakoś jeszcze bardziej. Dlatego tez m.in. planujemy przeprowadzke do mego rodzinnego miasta i tam chcemy kupic mieszkanie, na własne we Wrocku pprostu nas nie stac - tu ceny oszlały. nie wiem jeszcze czy nastapi to po czy przed rozwiazaniem, zalezy od wielu czynników. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tikusia:) dziekuje w imieniu Wojtka:) Mnie tez sie wydaje ze jest sliczny, chyba kazda mama tak mowi o swoim dziecku. On jest calym moim swiatem!!! A co do nerek? Na razie operacji zadnych miec nie bedzie, bo jest za malenki a pozniej jak bedzie wiekszy to sie wszystko okaze. Trzeba byc dobrej mysli bo jest nadzieja ze wodonercze sie wchlonie i nie bedzie po nim sladu, z prawa gorzej ale sa ludzie ktorzy zyja z jedna nerka cale zycie!Jak ja tutaj optymistycznie wszystko poisze zebym to sobie przeczytala jak mnie doly dopadaja. Piszesz o mieszkaniu. U nas jest podobnie. Mieszkamy w Oławie, wynajmujemy mieszkanie i raczej za jakies 2-3 lata mamy sznse sie budowa(mamy plac:) bo na mieszkanie z tutejszymi cenami to tez nie mamy szans. Buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! Tiki- witam serdecznie! Ale pięknie pisałaś o swoim maluszku, aż się łezka zakręciła w oku.Ech, wspomnienia, miło było nosić w brzuszku, choć poprzytulać jeszcze lepiej! To już dwa brzuszki mamy w naszej forumowej rodzince! Nie wiem czy nie będzie trzy, coś długo nie wraca mi okres... :-( Raz czy dwa się zaszalało.... Dziewczyny, karmicie piersią? Po jakim czasie wam wrócił okres? Cykam się zrobić test... Zazdroszczę wam ciepełka, u mnie pogoda trochę lepsza, ale i tak często pada. Buziaki dla dzieciaczków i dla mamuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki zdecydowanie polecam Chalbinskiego karmie piersia i mam nadzieje ze @ dlugo jeszcze do mnie nie zawita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi -Chałubińskiego to właśnie klinki, ja się pomyliłam we wpisie wcześniejszym pisząc Kamińskiego, miało być kliniki=Chałubińskiego, tam przezyłam zabieg i ten szpital kojarzy mi sie tylko z tym a poza tym warunki i pobyt był fatalny, zabieg bez znieczulenia - upokażający, nie chce do tego wracać. Mewunia - czyżby ?? ale by było. Ojejku ale Twoje cuda są urocze. Masz slodziutkie dzieciaczki :) rudamaxi - Ty też :) kurcze same mamy cudnych pociech. Anusia - napewno, napewno to wstretne wodonercze sie wchłonie. Życze Wam tego z całego serca i oby nigdy z powodu nerek Twój Wojtuś nie cierpiał. A z Oławy to znamam wspaniałego gina - mojego :) Madanowski - chodze do niego we Wrocławiu bo przyjmuje w Promedisie, zresztą jestem bardzo zadowolona z tej przychodni. Gdyby nie to, że męża pracodawca ma podpisaną z nim umowe i my tylko 47 zł m-c płacimy, to w zyciu bym sobie nie mogła pozwolic ze wzgledu na finanse na chodzenie tam. Tam wizyta u gina z usg kosztuje 120 z :( normalna 80 zł u kazdego lekarza, a ja chodze do gina średnio co 3 tygodnie - tak wypada jakoś :) i za kazdym razem mam usg :), nic nie płace za jakieklolwiek badanka a robie ich sporo, oprócz tego raz w miesiącu wizyta u endokrynologa - jestem pod stałą kontrolą hormonów tarczycy - głownie fT4 bo mam guzka na tarczycy. Ta przychodnia mnie tez trzyma we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka - Bartuś jest uroczy :) ucałuj go 👄 ja tez muszę sobie taka galerię założyć jak juz moje cudo będzie na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki to niesamowite:))))))) dr. Madanowski robił mi cesarke.:) W sumie to uratowal mojego Wojtka gdyby nie on to pewnie by mnie jeszce przetrzymali na tym wywołaniu, pod kroplówka itd. A tak to przyszedl powiezdial co trzeba(nie placz kobieto:) za pol godziny bedziesz miala swojego skarba w ramionach:) i faktycznie tak było:) Ma troszeczke dziwne podejscie do pacjentek;) w szpitalu jest troszeczke opryskliwy ale...podobno taka jego natura:) Chodzilam do niego na usg (robi darmowe w szpitalu) nie wspominam tego za milo(po prosu byl lekko opryskliwy:( Wiec jak lezalam na patologii, poznalam dziewczyny no i z nudów sobie gadalysmy...a ja wiecie co taki i taki lekarz itd(tu opowiadam moje badania) ze jak go zobacze kolo siebie przy porodzi to zabieram sie stamtad i uciekam. Final juz znasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej :( to dziwne co piszesz o nim dla mnie zawsze jest taki uprzejmy i miły :) naprawde :) zawsze mi na wszystkie pytania odpowiada, podczas usg na monitorze wszystko pokazuje i tłumaczy, podczas wizyty sie wcale nie spieszy, poswieca mi naprawde uwage,jestem zdziwiona tym co piszesz, że TY masz takie doświadczenia:o moze dlatego, że tam gdzie ja chodze to prywatna przychodnia ale zeby zmieniał tak stosunek do pcjentek ze wzgdledu na takie okolicznosci - bo bardzo żle by o nim świadczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×