Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniśka74

MAMUSIE Z WROCŁAWIA

Polecane posty

ja teraz jestem wczoraj stalam i stalam pod drzwiami nikt nie otwieral wiec poszlam:P Dzieki za gratulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wpadam na sekundke.Kobieta pracujaca jestem:))) Zadnej pracy sie nie boje, ale jak wczoraj wyjechalam o 6 rano a wrocilam po 20:( to sie zalamalam.:( Wojtka nie widzialam praktycznie wcale. Mam nadzieje ze bedzie lepiej. Zaleta? Pracuje nam sie dobrze bo sa fajne dziewczyny:)ale tesknie przeokropnie za Wojtusiem!!!! Stokroteczko(coz za milutki nick) pytaj jak tylko bede mogla odpowiem . A jak bedziesz juz w Oławie to Was odwiedze. Jesli chcesz zobaczyć szpital zapraszam do siebie, a do szpitala podejdziemy zobaczysz sobie, pogadasz moze z dziewczynam?:) podobno teraz mozna. Spadam jeszcze na bloga i do domku Wojtka kąpac. a teraz mi siedzi i probuje cos napisac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) zupełnie przez przypadek się tu znalazłam ale chcę juz zostać i przyłączyć się do \"stowarzyszenia mam z Wrocławia\":) Obecnie jestem w 9 miesiącu ciąży i już nie mogę się doczekać bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gosba !!!!! zagladaj do nas jak najczesciej :) Ja tez jestem w ciazy w 15 tyg :)buziaki dla Twojego malenstwa:) 👄 rudamaxi no widzisz za szybko sobie poszlam ;) tak to ja bym Ci otworzyła ,tylko ja tez czekalam i czekalam az ktos zapuka :( ... Moze dzisaj bedzie wiekszy ruch :) Anus :) dziekuje za zaproszenie ,napewno wybiore sie do szpitala i oczywiscie zawitam do Ciebie :) Ucałuj dzielnego Wojtusia 👄. Jutro mam spotkanie organizacyjne w przedszkolu ,zobaczymy od kiedy nareszcie zaczna sie zajecia .Nie jest ich za wiele ,bo tylko 3 dni w tyg po 2 godz ,ale dobre i to biorac pod uwage ze ciezko jest z przedzszkolami panstwowymi . Nadal jestem chora ,czuje sie troche gorzej ale moze to taki chwilowy kryzys ,meza nie ma to i zmeczona bardziej jestem .Oby do piatku ,a pozniej to juz bedzie lzej . Pieknie swieci slonko ,tylko ten wiaterek ,brrrr. Caluje Was kochane ,bywajcie czesciej !Pa pa pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOYLEK 79
Witajcie kobiety... jestem mamuśką od ponad 10 miesięcy (mikołaj urodził się 06.11.), rodziłam w szpitalu 40-lecia i jestem zadowolona z wyboru, przez cały poród i po opieka rewelacyjna... polecam w ciąży regularnie zaglądałam na forum, teraz z powodu braku czasu udaje mi sie to tylko czasami, wróciłam już do pracy, a resztę czasu poświęcam dwóm najważniejszym mężczyznom w moim życie :-) ale miło mi was poznać i mam nadzieję że uda mi się częściej do was zaglądać... acha... mieszkałam kiedyś na karłowicach, obecnie na osobowicach... Miłego dzionka życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja wpadlam w wir porzadkow przed przyjazdem rodzinki.Czyli jestem w swoim zywiole. Wczoraj bylo pierwsze zebranie rodzicow w szkole.Będziemy malowac klase i kupimy pare rzeczy do klasy by dziecia przyjemniej sie tam siedzialo wkoncu maja miec ta sale przez trzy lata.Rodzice sa zgodni wiec bez problemu wszystko ustalilismy Dzisiaj dzieci mialy rano zajecia z Policjantami wiec pewnie jak Konradek wroci do domu to wszystko mi zrelacjonuje ,i znowu pewnie stwierdzi ze jak urosnie to bedzie policjantem,chodz znajomy policjant mu mówi zeby sie tak nie rwal na policjanta no chyba ze beda podwyzki My dzisiaj idziemy na kontrole do lekarza i zapadnie decyzja czy mam zaczac cos Viki podawac czy dalej tylko cycus,ale ja uwazam ze juz czas na urozmaicenie diety. A dzisiaj rano malutka zakrztusila mi sie sliną ,mometalnie czerwona jak burak ,strasznie charczala babcia na bacznosc od razu ,Konradek zaczął strasznie plakac ,ale szybko poskutkowala akcja do gory nogami i poklepywanie po pleckach .Bardzo mi było szkoda malutkiej bo sie wystraszyla i Konradka tez jak juz ja uspokoilam i polozylam to Konradek zanim nie poszedl do szkoly to siedzial przy siostrzyczce caly czas Ok ja zmykam wrzucic cos do pralki .I przygotowac sobie front do mycia okien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Rudamaxi, gratulacje gratulacje! 🌻 🌻 🌻 Wiedziałam że będzie dobrze! ;) Stokrotka, kuruj się kochana! Ja już jestem zdrowa więc wyślę ci trochę fluidków zdrowiennych! ❤️ Anusia, fajnie że w pracy miła atmosfera, to najważniejsze! Szkoda że z malutkim tak mało czasu możecie spędzać w ciągu dnia, ale może z czasem jakoś się to unormuje na lepszym poziomie. Trzymam kciuki! 🌻 Gosba, witaj! 🌻 i pisz o sobie więcej! Kogo nosisz pod sercem? Dziewuszka czy chłopczyk? I kiedy zostaniemy ciociami? Motylek, witaj! 🌻 i nie tylko zaglądja, ale i pisz co u ciebie! U mnie nieciekawie. Męzuś wyjechał w delegację na trzy tygodnie i nie ma neta, więc nawet sobie pogadać nie możemy. Dzwonimy na komórki co kosztuje fortunę....normalnie nic mi się nie chce. Myślałam że gorzej już być nie może, a tu proszę! Delegacja! Chyba w pażdzierniku ja spakuję walizy, wezmę małą pod pachę i polecę do niego na półtorej miesiąca. Rozmawiałam już z Patrykiem i zgodził się zostać z babcią. Mała dajej ma katarek, coś się go pozbyć nie możemy. No, nie smęcę już więcej, buziaki dla was kochane i dla dzieciaczków! Tiki, Magda, co u was??? No o Aniuli to nie wspomne że zapomniała jak się kompa odpala...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosba,motylek witajcie i duuuuuuzo piszcie:) Moja ksiezniczka wazy 7500 i dalej mamy byc na cycusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinkaka
Hej dziewczyny :) witam Was ponownie.Mam nadzieję , że u Was wszystkich dobrze:D Ja czuję sie dobrze i na razie jeszcze nie mam typowych objawów ciążowych.Jedyne co to zrobiłam się bardzo nerwowa i coś nie mogę pić kawy bo mi serducho wariuje.Trochę mi się skomplikowało wszystko i muszę powiedzieć pracodawcy ,że jestem w ciąży musiałam iśc na L4 z powodu przeziębienia i lekarz wpisał mi literkę B więc na pewno tak czy siak by się zorientowali..Echh ale widocznie tak miało być. Pozdrawiam Was kobitki i trzymajcie się dzielnie:D Acha jeszcze lekarza nie wybrałam.Na razie byłam u doktor Zabielskiej w Corfamedzie ale chcę się wybrać do lekarza, który pracuje na Chałbińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Piekna pogoda dzisaij prawda :) słonko przyswieca na calego ,a ja dalej nie moge sie wykurowac az mnie to wkurza po malu .Chodze przez to taka rozbita i bez zycia :( Maluchy wyczuwaja moz kiepski nastoj i po malu im tez sie udziela bo sa chwilami nieznosne . Ciesze sie ze u Was jest dobrze .Nawet topik nam sie ruszyl :) Caluje mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Na czytanie nie mam oczywiscie za bardzo czasu ale chociaz sie przywitam:) Witajcie NOWE MAMY i zapraszamy czesciej:) Wojtek na badaniach a ja siedze w pracy i mnie cos trafia ze nie moge byc z nimi . Dzieki Bogu ze mam dobrego męza ktory co chwile do mnie pisze co i jak... Oczywiscie na wyniki trzeba poczekac ale z usg nie jest za dobrze:((((((((((9Boże jak ja....oddałabym siebie zeby Wojtus nie cierpiał.:(Chcemy pojechac do warszawy, jest jakis lekarz znany ktorego duzo osob sobie chwali. Pozdrawaim serdecznie Wszystkie Mamusie. Buziaki dla Dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszlym tygodniu bede na bank we Wrocławiu wiec mozna by zorganizowac male spotkanko przy kawce i herbatce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was !! Mewunia ,kochana !nareszcie dotarly Twoje zdrowienne fluidki i juz czuje sie znacznie lepiej :) rudamaxi ja juz sie wpisuje na liste wypicia wspolnie kawki ,herbatki :) daj znac kiedy i gdzie . olinkaka ,slonce jak najszybciej odstaw kawe !!a jak bardzo lubisz to kup bezkofeinowa ,co do tych nerwow to ja tez tak mialam przez pierwszytrymestr ,teraz jest juz znacznie lepiej :) Anusia_1912 ,kochana :) 👄 Wczoraj bylam na spotkaniu w przedszkolu,bylo calkiem milo .Pani ktora bedzie opiekowac sie szkrabami jest bardzo konkretna .Ma bardzo fajny plan zajec .W poniedzialek zaczynamy ,zajecia beda odbywaly sie po dwie godziny w poniedzialki i piatki .Maluchy juz nie oga sie doczekac :) ja tez hihi,bede miala troszke luzu:). Musze sie Wam pochwalic ze moja fasolka juz tak sobie poczyna ze az ja czuje :) super uczucie :) CALUJE WAS MOCNO 👄 Zmykam dokonczyc obiadek i na spacerek :) PAPAPAPAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto? Tylko mi nie mowcie ze znowu nikt nie zaglada na Mamusie z Wrocka. Ja oczywiscie na obiadku u mamusi tesciowej bo nie chce nam sie gotowac Wojtek szaleje. Od jutra znowu bedzie na antybiotyku przez tydzien:( A potem na powtorne badania do Wrocka. Jak zwykle smuce. Pocieszajace? Tylko tylko i bedziemy mieli piatego ząbka:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie:) Buziaki dla Maluchów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki z Wrocławia i nie tylko!!!]] Ale dzisiaj mięliśmy piękną pogodę, co? Aż trudno uwierzyć ze to pierwszy dzień jesieni,hihihihi. Korzystając ze słonka (i całego wolnego dnia, bo często niestety pracuję w niedzielę) moja trzyosobowa rodzinka spędziła cały dzionek na świeżym powietrzu( z krótką przerwą na obiad u teściowej), spacerom i wariacjom nie było końca... Nowy tydzień zaczynamy od wizyty u pediatry z moim małym skarbem, idziemy na wymaz kontrolny z gardła i nosa bo okazało się że mały ma w gardle dosyć wściekłą bakterię, tzw pałeczkę ropy błękitnej, którą został prawdopodobnie zainfekowany w szpitalu po porodzie ;-( (bo to typowa bakteria szpitalna, podobno). I to prawdopodobnie jest przyczyna częstych infekcji gardła i dróg oddechowych. A właśnie może któraś mama miała podobne przygody ze swoim brzdącem? Chętnie posłucham jak sie udało pozbyć tej bakterii! Dobra zmykam bo mężulek woła, hihihihihi. Mały od godziny śpi więc mamy wreszcie czas tylko dla siebie ;-) Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek bez portek2
cytujac: "...a resztę czasu poświęcam dwóm najważniejszym mężczyznom w moim życiu ....." hie hie hie :P :) dobra juz nie przeszkadzam i si enie wtracam :) pozdro dla wrocka :) p.s. idziesz na kawe i herbate z maxruda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki !! W sobote wybralismy sie na inscenizacje bitwy o Twierdze Kozle do Kedzieżyna -Koźle .Bylo tak realnie odtworzone ze az dech zapieralo w piersi ,maluchy na poczatku baly sie wybuchow z armat ,huk byl niesamowity az bylo czuc podmuch sily jaka wyrzucala ladunki.Pozniej podziwialismy miejscowe wyroby orcelane recznie malowana ,sliczne anioly rzeźbione w drewnie i cala mase innych przeslicznych rzeczy.Wracajac do domu moj maz skorzystal ze sprzyjajacych warunkow i postanowil polatac na paralotni ,takze pobiegalam z maluchami po łace .Dzien byl bardzo udany i pelen wrazen :). Dzisiaj moje smyki ida po raz pierwszy do przedszkola ,ciekawe jak beda sie sprawowac . Anusia_1912 , zdrowienne fluidki dlaTwojego smyka i 👄!! motylek79 🌼 rudamaxi ,prosze przeslij mi jeszcze raz kontakt do Ciebie ,moj mezulek za bardzo rozpedzil sie w sprzatniu skrzynki i usunął mi wiadomosc od Ciebie . Hej a gdzie podziewa sie reszta kobitek?? Wracac i pisac co tam u Was !!! Buziaki dla obecnych i nieobecnych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka zaraz wysylam:) Wojtus caly wagon ,a raczej caly sklad wagonow pelen pozytywnych fluidków dla Ciebie. Pozdrawiam slodkie brzucholki i mamusie ze szkrabikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !Ale \"ruch \"na naszym topiku ,meczymy ta stronke juz prawie tydz.Co sie dzieje ?? Moje szkraby byly dzisiaj pierwszy dzien w przedszkolu,zachowywaly sie wzorowo .Pomijajac fakt ze moj synek od rana chodzil i wykrzykiwal ze \"do przedszkola chodzic nie bedzie \" .Pomimo tego jak tylko zjawilismy sie w sali byl pierwszy i krzyczal od progu \"dzien dobry\".Mial fatalny dzien,beczal i ustawial mnie i Weronike.Mala tez nie byla lepsza ,dla niej to wszyscy byli glupkami :(nawet jej ukochane kucyki byly dzisiaj brzydkie i glupie ,za kare wrzucila je do pudelka i kazala im tam cicho siedziec ;).Ja jakos bylam dzisiaj dziwnie spokojna ,nie dalam sie sprowokowac :).Moze to pogoda i slonko tak na mnie dzialaja :). A co u Was ?? nieobecnych ???? rudamaxi ,dzieki 👄! motylek79 ,jak tam po wizycie ??czy to cos powaznego ,jak maly sie czuje ?? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinkaka
Wpadłam się tylko przywitać:) Mam nadzieję, że u Was kobitki wszystko oki.U mnie zaczyna się zmęczenie i czasami mdłości. Pozdrawiam Was serdecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY CO SIE DZIEJE ZE NIKT NIE ZAGLADA NA NASZ TOPIK ?? CZY TO JUZ KONIEC NASZYCH POGADUSZEK ???Mam nadzieje ze nie ,ze to chwilowy brak czasu bo szkoda zeby tak sie skonczylo :( BABY KOSIANE ,ODEZWIJCIE SIE !!!!!!!!!!!!! olinkaka ,czesc kochany brzucholku :) Ach te mdlosci ,pewnie zaliczasz regularne drzemki ;).Jak tam wybralas juz lekarza??Pochwal sie ktory to juz tydzien ,ja wlasnie jestem w 16 tc ,czuje sie juz super ,malenstwo tak baraszkuje ze czuje lekkie kopniecia :D .Suuuper uczucie .Odwiedzaj nas czesciej ,bo pewnie sama zauwazylas jakie tu puustki :(. rudamaxi co u Ciebie ??Jak Twoja corcia ??Moje szkraby maja czasami takie lekkie stany katarkowe ,ogolnie bardzo sie buntuja i to oboje na raz ,az z nerwow chodze i becze po katach 😭 . Mewunia ,jak tam Twoje dzieciaczki ??Pozbylyscie sie katarku ??No i jaka decyzja co do pazdziernika ? MOYLEK 79 ,jak udaje Ci sie pogodzic prace z wychowywaniem malego szkraba ??Zastanawiam sie nadal nad wyborem szpitala ,moja gin polecila mi wlasnie ten szpital i jeszcze w Olawie .Bardzo boje sie porodu we Wrocku ,jakos tak nikt mnie nie nastraja optymistycznie ,co chwile slysze ze ciezko jest z przyjeciem ,ze nie bardzo mozna liczyc na dobra opieke nad dzieckiem :(. gospa !!!!pewnie masz juz swojego szkraba przy sobie !!Pochwal sie kto mieszkala pod Twoim serduszkiem ,jak porod ,no i jaki duzy jest Twoj bobasek :) Buziaczki dla Was !!! Magda7184 ,co tam u Ciebie ??Dawno juz Ciebie nie bylo !!! Anusia_1912 jak sobie radzicie z Wojtusiem??Wpadlas juz w rytm miedzy praca a domkiem i Wojtusiem? Isis1 🌼 domi26 🌼 odezwijcie sie co tam u WAS slychac ??????? Caluje baaardzo mocno i cieplutko sciskam w ta brrrr zimna srode🌼 ❤️ !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinkaka trzymaj sie mocno jesli masz poranne mdlosci wyprobuj wolno wstawac z łóża najpierw usiadz potem zjedz cos np.jakis herbatnik zy sucharek i dopiero wstan.Mam nadzieje ze pomoze. Stokrotkapolna_ na dzien dzisiejszy jade do Wrocka w piatek. Ja dzisiaj bylam z dziecmi na malej wycieczce pojechalismy do Sobódki i u podnurza Ślęży wdychalismy świeze powietrze a potem ognisko i kielbaski.Było super choc na poczatku padal deszczyk ale jednym slowem -wycieczka byla w deche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane babulce :) rudamaxi 🌼 ,fajny pomysł z wycieczka do Sobótki ,a powiedz mi co mozna tak ciekawego obaczyć:). Całuję Was wszystkie mocno ,a to kilka fotek moich szkrabów ,troszkę mało aktualne jeszcze z czasów kiedy mieszkaliśmy w Szczecinie,obiecuję że niebawem przesle bardziej aktualne :) . http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1c58c10 2f408199.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f663dbc0 863da603.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e713b886 8172658a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32836473 be287f6b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotkapolna my zawsze jezdzimy za Sylistrowiczki i tam wjezdzamy na Ślęże tam jest lesniczówka i polana dla turystow gdzie mozna zrobic ognisko.Wiec najpierw pojedlismy bigosu mojej mamci a potem ja pilnowalam naszego dobytku z Viki a reszta poszla po drzewo i potem mielismy ognicho:) i tak mile spedzilismy dzien od 10 do 16 u podnóża Ślęży. Ja jutro będe we Wrocku gdzies kolo 12,dryndnij to sie umowimy na kawe/herbate. mewunia,anusia,tikitiki,anula,magda7184,gosba,moylek,olinkaka,domi26,Isis1 już mi tu stawac do raportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babulce kochane :) rudamaxi ,słoneczko !! przepraszam że nie dałam CI nawet znać choćby eskiem czy się spotkamy czy nie .Jakoś mi ten tydzień ucieka i to do tego stopnia ze o maly wlos dzieci nie poszly by do przedszkola bo pokickalo mi sie ze dzisiaj jest czwartek :/.Eh ,glupio wyszlo :-o!Jeszcze raz Cie przepraszam. Siedze sobe teraz sama w domku ,maluszki spia smacznie ,cichutko ,milutko tylko nie mam sie do kogo przytulic bo maąż na imprezce pożegnalnej kumpla z pracy :(,takiemu to dobrze ....co chwile gdzies wybywa ,ja tez wychodze... z dziecmi na spacer .W niedziele jedziemy na maly odpoczynek do tesciow ,pospie sobie ,poleniuchuje ,poplotkuje :) i w czwartek do domku .Także nie bedzie mnie jakis czas . Całuje mocno i do zobaczyska !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotkapolna_ nic sie nie stalo ,ja tez cos nie wyrabiam z czasem w tym tygodniu ciagle mi tego czasu brakuje ja teraz siedze pije kawke i czekam na gosci (miedzy innymi ma przyjechac moj byly:P) Wczoraj zadzwonil pan z ambasady i podal mi pare informacji o Joe.I pytal sie czy juz podjelam jakies kroki,a ja ze juz niedlugo napewno sie dowiedza czy podjelam kroki czy nie:P ok uciekam i caluje was wszystkie mocno Reszta odzywac mi sie tu natychmiast!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chętny
Cześć mamusie, chciałam zapisac swoja 6 miesięczna córeczke na zajęcia weekendowe w berku ale żeby stworzyc grupe weekendowa potrzebna jest jeszcze jedna chetna osoba, może ktoś jest zainteresowany? jeśli tak to napiszcie na adres biuro@berek.pl Ja byłam ze znajoma na 1 zajęciach i bardzo mi sie spodobało, dzieciaczki sie naprawde super bawią, mam nadzieje,że znajdzie się ta jedna osoba bo ja w tygodniu nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×