Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi

Jak właściwie powinno się szukać pracy ?

Polecane posty

Gość powiedzcie mi

Dajmy na to, że jeśli dzwonienie w odpowiedzi na ogłoszenia o pracę nic nie daje to pozostaje starać się o pracę również tam gdzie takich ogłoszeń nie dają. I tu pytanie: Od czego zacząć ? Czy lepiej dzwonić po firmach i instytucjach do działów kadr i pytać czy są jakieś wolne etaty ? Czy lepiej po prostu wysłać CV i list motywacyjny mailem ale nie dzwoniąc wcześniej i nie mając świadomości czy są wolne etaty ? (Ale tu pojawia się pytanie jak sformułować list motywacyjny skoro się nawet nie wie na jakie stanowisko się składa kandydaturę skoro nawet nie wiadomo czy jest jakiekieś wolne miejsce pracy) Czy może osobiście przynosić CV i list motywacyjny mimo że się nie wie też czy są jakieś wolne etaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONSULTANT
po pierwsze to zacznij od tego co chcesz robic w zyciu i dlacego jakie studia skonczylas? jakie staze robilas itepe potem mlasz 2 wyjscia albo odpowiadasz na ogloszenia w prace i w necie bwtedy masz pewnosc ze szukaja pracownika albo wysylasz kandydatury spontaniczne czyli cv i lm do ndanej firmy argumentujac dlaczego wlasnie to chcesz robic i wlasnie w tej firmie! pamietaj!!! lm musi byc inny dla klazdej firmy: dowiedz sie cos o niej i napisz dlaczego to wlasnie ty bedziesz najbardziej do nich pasowac napisz cos wiecej o sobie to postaram sie ci pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi
Dzięki za naprowadzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONSULTANT
nie ma za co jakby cos to pytaj albo podsylaj lm i cv postarm sie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×