Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona ...

Pies Nowofundland Wodołaz- wady i zalety

Polecane posty

Gość popieram przedmówczynię
jak można tak traktować zwierzęta... wiem że topik stary ale może trafi tu ktoś kto myśli podobnie i jednak przemyśli sprawę bardziej gruntownie. Pies aby się właściwie socjalizował potrzebuje człowieka, a nie kojca, łańcucha i resztek jedzenia. Zanim zdecyduje się na jakąś rasę należy bardzo dokładnie ją poznać. Ja np. kupiłam golden retrievera i miałam zupełnie inne o nim zdanie. Kocham tego psa i nie oddałabym go za żadne skarby, ale goldeny to nie są takie psy jak się obiegowo sądzi. Są bardzo żywe i moim zdaniem do dzieci się nie nadają, chyba że ktoś poświęciłby im naprawdę wiele czasu na wychowanie. Mam nadzieje że zniknie ta moda na goldeny bo opinie na ich temat są przekoloryzowane, psy te potrzebują bardzo dużo czasu człowieka, bardzo dużo wychowywania. NIECH NIKT NIE BIERZE PSA BO JEST MODNY, PIES CZUJE I SIĘ PRZYWIĄZUJE. NIE JEST RZECZĄ KTÓRĄ W RAZIE CZEGO SCHOWAĆ MOŻNA W SZAFIE I NIE PRZESZKADZA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mielczy884
ja osobiście mam nowofunlanda ;p może jest trochę leniwy ale te psy tak mają ;D lecz jego zaletą jest to że nie da Ci zrobić krzywdy...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham wodołazy :) Mój kolega od żagli ma takiego wielkiego futrzaka. Notorycznie mnie wyławiał i wyciągał na brzeg, nie mogłam sobie przy nim popływać:) Ubaw po pachy, bo pies ważył tyle co ja :D Autorko- a może system alarmowy? Tani, niezawodny, nie żre, nie trzeba czesać i generalnie same zalety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×