Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niepewna*

kontakt podczas ROZŁĄKI w związku

Polecane posty

ogolnie to powinno byc ok, ale z ta CISZĄ nie jest ok, tylko to mnie drazni :/ i nie wpadam wryk, tylko sie wkurzam.. grr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
Wiesz co , ja mam ten sam problem . Wyjechał z rodzicami na działke..z matka ojcem i siostrą.. Nie daje znaku zycia i tak co wyjazd... byle gdzie nie pojedzie... nie dzwoni , nie pisze a niby kocha... i wiesz co mysle??!! KRĘTACZE KURNA !!! Ty sie nic nie martw... jak b chciał to by zadzwonił ! Niby tacy zakochani a kontaktu nie potrzebują... co rodzice go w klatce trzymają ??!! Ja bym od byle człowieka pozyczyła fona i zadzowniła... to 21 wiek! I ja mojemu miśkowi zrobie awantore..bo juz nie moge maleńka....eh 3m sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-ayumi
czasami trzeba od siebie odpocząć sądzicie, że przywiazanie faceta do siebie jak psa na smyczy, nawet jeśłi jest ona ze szczerego złota, to dobry pomysł? dajcie im pożyć, odpocząć, naładować akumulatorki zatesknić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mu napisałam, że wiedział o wyjeździe itp. już chyba wszystko, może prawie wszystko z siebie wyrzuciłam, ale co dalej.... tak po prostu wróci, jakoś wyjaśni i będzie dobrze...? :/ a mi z tym źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
No ... moj chłopak własnie wczoraj wrocił...do tej pory sie nie odzywa....ide teraz zadzwonie! Musze z nim powaznie pogadac bo to juz mnie do szału doprowadza... Ale wiem... nic to nieda te nedzne gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonił, uwaza, ze oj cos tam cos tam, nawet nie wie, kiedy wraca, a we mnie to zostanie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam trochę podobną sytuację - jestem z facetem 3lata, który ma charakter dosyć taki niezależny... Niedawno pojechałam na 2 miesiące na kontrakt do Rumunii. Ja bardzo szukałam kontaktu z moim parnerem... Codzienne sms-y, z tel i z netu-gdy miałam dostęp i maile.. A on wysyłał 1 wiedomość czasem codziennie, czasem raz na 2 dni... Po powrocie otworzyły mi się oczy... Czy coś jest nie tak... Powiedziałam mojemu partnerowi, że sytuacja taka zaczęła mnie zastanawiać. Nadal jesteśmy razem,ale nie jestem już taka pewna czy on jest facetem na całe życie tym jedynym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrriii
jaki glupi typ...... zastanow sie czy warto byc z kims takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×