Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska jedynie

czy feng shui ma wpływ na miłość?

Polecane posty

Gość ciekawska jedynie
nie, mój topik nie był kryptoreklamą... a mój facet odszedł ;( a żałobniczki z mieczykami nadal pływają w akwarium :( niewiem, może szukam teraz niewiadomo czego odpowiedzialnego za moje niepowodzenia, ale wpuściłam je do akwarium gdzieś chwilę przed rozstaniem... e...szukam sobie wytłumaczenia i zwalenia odpowiedzialności na rybki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feng Shui, my właśnie będziemy urządzać nasze mieszkanie. Czy mogłabyś przesłać mailem (jest w moich danych) schemat, jak powinno to wyglądać? Będę zobowiązana :) Z tego, co przeczytałam to sypialnia w prawym górnym rogu będzie ok, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotne pytanie
No dobra, prawy gorny róg meszkania....ale co w przypadku kiedy mieszkam u rodziców i mam do dyspozycja dla siebie dwa pokoje, to jak mam okreslic ten obszar związków dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotne pytanie
dodam jeszcze że oba pokoje moje sa obok siebie ale mają oddzielne wejścia (czyli z przedpokoju) to jak mam okreslic gdzie jest strefa moich zwiazków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chicca
A ktory kat jest tym od sukcesow zawodowych / finansowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chicca
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotne pytanie
a na moje pytanie nikt nie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nie pomogę. Wiem o feng shui tylko tyle, co przeczytałam na tamtej stronie. Może zainwestuj w jakąś książkę? Ja chyba tak właśnie zrobię, bo temat zainteresował mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istotne pytanie
w ksiazce nic nie ma na temat takiej sytuacji gdy ktos zajmuje dwa oddzielne pokoje w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raff
Witam serdecznie. Mam prośbę do autora postów o pseudonimie Feng Shui o wyjaśnienie następującej kwestii: dlaczego nie można stawiać telewizora w rejonie związków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia33
Czesc...tak sobie kiedys zaczelam szukac cos na temat feng shui i teraz mam dylemat...moje dzwi wejsciowe sa od strony zachodu i teraz w jednej literaturze pisze ze jesli chodzi o kaciki to znaczenie ma strona swiata i kacik milosny ma byc po stronie poludniowo-zachodniej...znowu kiedy przyloze siatke do mieszkania biorac pod uwage drzwi to kacik ktory ma byc w prawym gornym rogu jest po stronie wschodnio-poludniowej...i tak naprawde to gdzie on w takim razie ma byc?:)dzieki za odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo.......
A u mnie prawy górny róg na planie mieszkania wskazuje na kuchnię, a jeszczedokładniej na lodówkę.... Oj, zima, zima.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak sobie nieśmialo myślę, ze skoro Chińczycy wymyślili feng shui, to powinni być najszczęśliwszym, najbogatszym i w ogóle naj...narodem pod słońcem...hmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej poradzić się eksperta, ja korzystałam z porad mistrza fengshuikrakow.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×