Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcdman

Po pierwszym spotkaniu.....

Polecane posty

Gość abcdman

Powiedzcie...czy to w porządku zaprosić dziewczynę po jednym spotkaniu na wyjazd do Zakopanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaką dziewczynę, bo jeśli to różowa blondzia z tipsami lecąca na BMW po tuningu to no problem a jeśli to kobieta z klasą to sam rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdman
wyjątkowa ....tak ją odbieram po pierwszym spotkaniu, poza tym nie mam co robić w czasie urlopu więc pomyślałem o NIej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wyjatkowa to moze lepiej poczekać? Zeby nie wystraszyla sie że chodzi Ci tylko o \"wakacyjną przygodę\" itp. Ja bym pojechala z nowym facetem najwczesniej po 2-4tyg ale to w sumie zalezy od ludzi, jak sie dogaduja itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdman
no właśnie...tak wyjątkowa że jakoś na razie nie może dla mnie czasu znaleść no to może tą propozycją by znalazła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie może znalezc czasu to moze nie przypadłes jej do gustu? Lepiej czym prędzej to wyjasnic zamiast znuć domysly, szkoda na to życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdman
nie wiem....była w kazdym razie bardzo ucieszona jak Jej wysłałem różę i słowa ze jest tak samo piękna jak róża więc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdman
a poza tym po co wszystko wyjaśniać, to nie praca ani sprawy pieniężne ale ... coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdman
eheh...parkingowy mi się oświadczył? czy mam się zgodzić? - oto jej opis na gg, ale to niemozliwe za szybko, wbrew wszystkiemu zaprosze Ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×