Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość backstage_baby

Zrobie To...!

Polecane posty

\"Zadzwon do niego, na pewno przyleci jak sie zorientuje o co biega. Wszyscy faceci to napalency\"------>wypraszam sobie:):):) jestem tu juz 10minut i jeszcz esie nie napalilem:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo moglbym napisac,ze wszystkie kobiety sa lekkomyslne i robia rozne rzeczy bo im sie nudzi \"stanie w poczekalni\":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za beznadziejny topik
na serio rób co chcesz. Nie jedna się n aświecie kurwi i nie ostatnia. Skoro nawet nie potrafisz rozporządzać swoją cipą, to gratulacje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backstage_baby
No dobra...może trochę poczekam...? Z tydzień może :P (aż mi się dni płodne skończą:P ). Ale na bank nie będę czekać na męża bo zwyczajnie nie mam najmnijeszej ochoty go mieć! Instytucja małżeństwa to dla mnie bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 - nie dziewica
Dziewczyny czy naprawde uważacie ze dla Panów rozdziewiczenie jest takie przyjemne?dziewczyne boli krew leci bleee moze jacys "kolekcjonerzy"to lubią ja wolalabym oszczedzić tego mojemu księciu z bajki..... a z drugiej strony chcialabys mieć męza dla którego jestes pierwszą kobietą? chlopak nie wiedziałby nawet co i jak....tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backstage_baby
Wogóle nie chcę mieć męża - od tego trzeba zacząć. Iii...wogóle jakoś tak formalne, "stałe" związki mnie nie kręca... No to sobie wymysliłam, że na co właściwie mam czekać, skoro może być przyjemnie bez wielkiego love... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 - nie dziewica
to jakim cudem sie uchowałaś? i na co czekałaś? ja już bym chyba oszalała z tego napięcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backstage_baby
No właśnie też się zastanawiam.... :/ I też zaczynam szaleć właśnie z napięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backstage_baby
Sama nie wiem na co czekałąm...? Wierzyłam chyba w to, co mi wmawiano... ale od jakiegoś czasu przestałąm zwracać uwage na tego typu sentymentalne bzdury... I pora chyba zacząc żyć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backstage_baby
Pal się! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 25
z twojej (kurwy z was i dziwki) wypowiedzi widac jakim moralnym przykładem jesteś... ze swoją niezrealizowaną fantazją o rżnięciu w dupę to polecam skierować się do młodzieży wszechpolskiej, z pewnością ktoś tam ci pomoże w realizacji pragnień chłopcze! frustracja aż kipi z twoich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 25
szkoda,że nie jesteś facetem bo u faceta takie chamstwo jeszcze bym zrozumiala... ale kobieta! nie dziwie się ze nikt cię nie chce! oto i mamy powód frustracji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość backstage_baby
Nie z kim popadnie , tylko z dobrym kolegą... :( Skoro tak ciężko znaleźć kogoś w kim się zakocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kogoś w kim się zakochasz
nie powinnaś szukać. Sam się znajdzie. ALe jak widać, wolisz posłuchać takich jak 25 25 czy os tam... pierdzimączek. i rozbić z siebie kurwę. I co potem? Prześpisz się z nim. Nic do niego nie masz, on do ciebie też. Poza tym, ze widzi, że jesteś napalona. Facet będzie utrzymywał tę znajomość, dopóki będzie mógł poruchać. Dla niego to super sytuacja. Ale jak tylko znajdzie kogoś, na kim będzie mu zależeć, zakocha się, to cie zostawi. Bedzie mu robić za wała z kołdry i za worek na spermę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×