Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kradne nicki

i wszyscy po uciekali i zostalem sam

Polecane posty

Gość mój głos...
ona temu winna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój głos...
absolutnie! pomyłka wykluczona :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzięki Ci za wyrozumiałaość!!!:) Od razu mi lepiej, bo juz okrutne wyrzuty sumienia zaczęły mna targać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss brown chyba juz wymyslilas wymowke albo sie popraw :) bo jeszcze bedziesz miala zakaz korzystania z netu :P ale bujda zanim sie za ciebie zabire ty sie tlumacz gdzie bylas i czemu nic nie powiedzialas i z kim bylas i czemu to wszystko tak dlugo terwalo szybko jak na spowiedzi bo widze welbie sie poprzewracalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba sie poprawie, bo wolę byc targana przez co inne, a nie przez sumienie... mam go czsem w nadmiarze, moze ktoś chce kawałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradnę Ty kradzieju
jak mogłeś!!! miss, a zatrzymaj sobie swoje sumienie, ja tez mam go w nadmiarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss brown takich rzeczy to my tu nie chcemy bo to psuje zabawe hehe ale bujda i co ja teraz mam z toba zrobic zeby kara byla adekfatna sama sobie ja wymysl bo co jak co ale zeby mi takie rzeczy robic :) chyba na to nie zasluzylem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kradne nicki
nie uzywaj slow ktorych nie umiesz napisac jak "adekfatne" albo "po uciekali" albo "zaczolem" i jeszcze to debilne "hehe" "hehehe" jakbys juz nie umial dodac czegos innego dowcipnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kradne nicki
dla przegranej bujdy wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kradne nicki.
tak jest bujdus jestes na najlepszej drodze do przegrania zycia - mowie bez cienia ironii sama nie wiesz, w co sie pchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zdziczalem na jakiej podstwie tak mowisz widze roi sie tu teraz od psychiatrow i psychologow albo od wrozbitow :P bo takie tu wnioski wysowasz ale nie powiem ciekawe moze czegos sie o sobie dowiem nowego :) w sumie czlowiek uczy sie cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×