Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kradne nicki

i wszyscy po uciekali i zostalem sam

Polecane posty

W pracy Mój Drogi w ukochanej pracy. A kontynując temat: cos ściemniasz: socjologia i praca w księgowości? Ej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss brown hehe nie sciemniam i tak juz to brzmi nie realnie wszystkiego mozna sie nauczyc tylko przyznam mi bylo gorzej bo nie mialem podstaw ale jakos leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K przyjmuję się bez zastanowienia, czy to prawdza, czy falsz i tak to nic nie zmienia:) ale zdolny to jesteś:) ledwo założyłeś topik a juz tabuny ludzi sie pojawiły i to w dodatku kobiet:).... a tak z innej beczki: jakies wakacje w tym roku? Żeby od nadmiau pracy w głowie sie nie pomieszało?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolewna eeettammmmm obserwowanie nie jest ciekawe wrecz bym powiedzial nudne :) tak to mozna troche zamieszania wprowadzic alebo podkrecic i zawsze jest ciekawiej i nie jest nudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss brown tak na dobra sprawe nic innego tobie nie pozostaje tylko przyjac do wiadomosci to co mowie hehe a to ze moj topick zaczol sie cieszyc obecnoscia innych to tylko zbieg okolicznosci bo wszyscy sie nudza jak mopsy i z barku laku i kit dobry hehe :P a co do wakacji to na razie nie mam planow moze jakies wypady na weekend nic wielkiego po za tym trzeba miec z kim hehe a narazie nikt nie jest godny mojej obecnosci hehehe to zartuje zeby nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolewna nie moge sie zgodzic trzeba wychodzic z wlasna inicjatywa w tedy wiesz ze masz wklad w zycie towarzyskie hehehe ladne wkladki moga byc na zime z tego co jest na zdieciu hehe oczywiscie zartuje bo zaraz mnie zagryziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo patrzcie patrzcie ile sie was wylonilo z krzakow hehe kto by pomyslal bo taka cisza na chwile nastala na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królewna... piękny. Chyba dla tego moja ulubiona rasą psów sa owczarki i haskie. Są niesamowite... Witaj Szalony:) a Ty też w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny analfabeta
Nie "po uciekali" tylko "pouciekali" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradnę nicki...ale się robi popołudniowa imprezka na forum... zaraz aż żal będzie do domu iść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss brown widzisz a tak nazekalas ze jest nudno i nic sie nie dzieje a jeszcze wezmiesz nadgodziny zeby pobyc z nami hehehe :P ale bujda ty mi sie nie tlumacz bo ja swoje wiem widze ladnie tu rzadzisz :) chwila mojej nie obecnosci a ty tak sobie tu pogrywasz hehe znowu bede musial sie wziasc za ciebie twarda reka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ty bedziesz sie cieszyc :P nie zartuje ale cos z toba bede musial zrobic w koncu jestes moje alter ego ktore jak widze mocno sie rozbrykalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee, żadnych nadgodzin. za niedługo kurs na dom obieram... moze tak o 15.30?:) zaryzykuję wcześniejsze wyjście... moze mnie nie zetna w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz potrzebujesz dreszczyku emocji :) ladnie moglas chociaz nam tego nie mowic ze dom jest dla ciebie wazniejszy hehe niz my :P bo wlasnie nie wiem czy mam sie obrazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo... ja też nie wiem, czy masz się obrazić;) moze jakieś małe sympozjum na ten temat? CZY KRADNĘ NICKI POWINIEN OBRAZIĆ SIE NA MNIE, ŻE DOM JEST WAŻNIEJSZY NIŻ JEGO TOPIK? Czas start!!!:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×