Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żebrak życia

złapałem deprechę z powodu samotności

Polecane posty

Gość depresją_przeżarty
Od półtorej roku mam depresje. Mam 22 lata i raczej do przystojnieczków nie nalże, strasznie schudłem przez to że ćpałem. Po czym poczesało mnie troche, zaczełem mieć różne filmy i tak osiadło na głowie. Teraz nie lubie wychodzić sam na miasto bo czuje sie obserwowany. Zastanawiam sie tylko co zrobić żeby znaleźć dziewczyne, bo tylko z dziewczyną mógłbym porozmawiać na wszystkietematy, a nie jak teraz siedzieć w milczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresją_przeżarty
uwaga- tylko ja napisała : . . > ja też chciałabym poznać zwyczajnego faceta... Odpowiedź : . . > jestem tylko ciekaw czy odważyłabyś sie na spotkanie z ktimś tu piszącym. Wiekszość tu osób woli poprostu komputer, to oczywiste, w końcu to miejsce jest dla nich. Szkoda tylko że sie marnują. Ciekaw jestem ile nastolatek udziela sie na tej kafejce.... Ogólnie nie przebywam na takich stronach, internet służy mi tylko do allegro, ale mam już dosyć samotnosci, niechce być już singlem wiec poprostu napisałem tu. Może to naiwność - a raczej napewno - że mógłbym tu kogoś spotkać, chciałbym też rady jakiejś obeznanej w życiu osoby. Bo samotność t tym wieku to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresyjni ludzie, mają pochmurne twarze, aż strach się do takich zbliżyć. "Przeżarci samotnością", nie potrafią się z niczego cieszyć, o niczym innym nie są w stanie myśleć, tylko o swoich "nieszczęściach". Nic dziwnego, że nikt nie chce się do nich zbliżyć, nic dziwnego, że są samotni... Zmień myślenie, i sposób patrzenia na swoje problemy. Świat jest inny, niż ten, który oglądasz zamglonymi samotnością oczami. Spróbuj pójść na spacer, podziwiaj przyrodę, zobacz w niej piękno, spójrz na ludzi z uśmiechem, a oni na pewno oddadzą Ci też uśmiech i nie tkwij za wszelką cenę w skostniałych poglądach bo pogrążysz się za życia i staniesz się żywym trupem. Życie jest piękne, nie warto go marnować na myślenie jedynie o sobie. Miłego dnia ! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresją_przeźarty
Nie tak do końca jest prawdą co mówisz ;) Cytat : Depresyjni ludzie, mają pochmurne twarze, aż strach się do takich zbliżyć. "Przeżarci samotnością", nie potrafią się z niczego cieszyć, o niczym innym nie są w stanie myśleć, tylko o swoich "nieszczęściach". Jestem pogodną osobą, czasem szyderco podchodze do spraw mniej ważnych... jeżeli chodzi o stosunki ze społecznością, to staram sie wykazać z jak najlepszej strony, nie być zamulony bo sam za takimi osobami nie przepadam. Problem tkwi w tym że nie jestem na tyle śmiały żeby zagadać obce ludzie, bo towarzystwo w którym sie obracam to tylko ludzie z którymi pracuje i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Mulatka
kolejny topic o biednych żuczkach których nikt nie chce i nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to jakie urocze podobieństwo stylistyczne pierweszego postu do prozy Witkowskiego i Kuczoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresją_przeżarty
Nie bardzo rozumiem, podobieństwo ? Od jakiegos czasu zauważyłem u siebie zanik pamięci, i problem z koncentracją. Sadze że jest to spowodowane moją przeszłoscią chamichną :/ 6 lat palenia hash`u, półroczny maraton z amfetaminą i do tego pigułki niekiedy. Półroczny maraton z szuwaxem zakończył moje ćpanie, zwiesiłem sie, zaszyłem na rok czasu w domu, po znalezieniu pracy zaczełem mieć filmy i lęki [np: czuje sie obserwowany, wieksza ilość ludzi na przystanku tramwajowym przerasta mnie]. Odciełem sie od znajomych, teraz tylko praca i dom. Zauważyłem też zaniki pamieci, zapewne spowodowane paleniam[ nie są duże, np: zapominam o wcześniej nastawionej na gaz wodzie]. Do tego brak koncentracji, objawia sie to tym, że np: zasiadam przy komputerze by sprawdzić poczte - dzwoni telefon, rozmawiam 15 sek. - po odłożeniu słuchawki, nieco zwrócił moją uwage jakiś program w TV i zasiadam w drugim pokoju przy tym TV jak gdybym od niego wstał. Odkąt przestałem dzień w dzień ćpać jakoś nie radze sobie, jest strasznie, nie moge sobie dziewczyny znaleźć - bo jak ? nie mam nic, siedze na garnucku rodziców zamiast myśleć o wyfrunieciu z gniazda... jedynie 1200 zł - bierzące wydatki, mam 22l a waże 65 kg - jestem strasznie chudy, jak Karl z Johny Brawo, ciągle siedze w domu - no ewentualnie praca zajęciem czasu [ale też nie czuje sie dobrze, ciągle wydaje mi sie że ludzie z którymi pracuje, obgadują mnie, patrzą na moje rece, obserwują - i tu też pojawia sie narwica podczas jedzenia (wydaje mi sie że patrzą na mnie i widzą to że jestem zdenerwowany)] Po namowie siostry poszedłem do pszychologa ale po 4 wizytach zakończyło sie - wizyty trwały w czasie godzin pracy i w dodatku, wizyty wydawały sie być zwykłymi pogadychami. Pisze tu z myślą że ktoś kto podobnie miał w życiu i przeszadł to, pokieruje mnie na prostą [pare wskazówek (tylko nie schematy typu : jesteś młody zacznij żyć... :) ]. To jest na prawde męczące, czasem zastanawiam sie czy warto męczyć sie z tym dalej [proba samobójcza 1,5 roku temu zakończyła sie halucynacjami - bo tak przeżarty chemią byłem że całe pudełko [akardu czy jakoś tak, lek na problemy z sercem] nie pomogło. Niestety takie życie to nie życie Szacunek dla wpełni zdrowych PS. przepraszam za niepoprawną składnie pisowni, to też należy do problemu z koncentracją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresją_przeżarty
A ... już rozumiem, chodzi o pierwszy wątek :) Nie mam niestety zwinnego umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umarłabym z takim jak Ty... z nudów! Ty chyba kazda kobiete potrafisz zniechecic takimi wyznaniami! ;/ główa do gory! kobiety kochaja facetów MESKICH a nie zdołowane ofiary losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikkkkk ona
a ja chętnie Cie poznam szukam miłego, kochanego faceta, napisz skąd jesteś?:) i czym się interesujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresją_przeżarty
Ty chyba kazda kobiete potrafisz zniechecic takimi wyznaniami! Nie, w realu jestem bardziej zmkniety, nie rozmawiam z nikim o tym co sie dzieje... staram sie nie obarczać nikogo swoimi niepowodzeniami, problemami. Maskuje zły stan, lecz nie odgrywam żadnych roli, sobą jestem jak byłem.a kod do dostępu tylko zaufanym. Dlatego też pisze o tym tutaj, bo nikt mnie nie zna tu, taki sobie login :) [ktosikkkkk ona] z 3miasta jestem a dokładnie Gdańsk Z zainteresowań to zawsze lubiałem z dziewczynami rozmawiać - od początku gimnazjum pamietam dużo czasu przebywałem z dziewczynami i nawijałem :) a tak osobiście ti muzyka i video, nakręcam filmy takie bardziej amatroskie, tworzenie/przerabianie muzyki clubowej, to co na bierząco...i nie zawsze. Z elektroniki, bardziej GSM - naprawa handel telefonami. Sam z checią dowiedziałbym sie kto kryje sie pod tajemniczym nickiem :) jakby co to dostępny moje gg ;) 3597872 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikkkkk ona
wiesz co, wydaje mi się, że wychodzenie z domu by Ci coś dało, nie myślałbyś o głupotach i miał tym samym inne myśli, to zawsze pomaga pod warunkiem, że idziesz z osobą którą lubisz a nie z która np Ci się nawinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sama ona
ja też jestem wciąż sama i sama, zamiast seksu wieczorem uprawiam ...pilates i śmieję się już z tego. ale na szczęście jestem na tyle energiczna i optymistyczna, że się zadam na jakiegoś faceta i może uda mi się przygarnąć do piersi niewątłej, a co.. Co mamy tak wszyscy siedzieć smutni i samotni po tych chatach :P I Ile tez wkońcu mozna ćwiczyć ten pilateś, prawda? No chyba że się nie uda, nic na siłę... Więc do dzieła, przygarnijcie coś, zamiast jęczęć :) Pozdrawiam wiosennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do taka jedna sama ona: wkoncu ktos tu cos pozytywnego napisał! i z takich ludzi trzeba brac przykład! głowa do gory i do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×