Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotuś96

Problem z facetem!!Pomóżcie prosze...

Polecane posty

Gość kotuś96

Chodzi o to ze moj facet mnie olewa,spóżnia sie na spotkania,nie mowi ze mnie kocha,nie chce mnie całowac(uważa ze na to nie zasłużyłam)mam wrazenie ze mu nie zalezy!wiem tez ze nie ma innej!zalezy mu wyłącznie na kumplach,samochodzie i pracy.. co mam zrobic żeby Facet się zmienił??żeby interesował sie mną??zeby zachowywał sie tak jak na poczatku(przytulał,całował,mówił ze mnie kocha,ze jestem najwspanialsza,zeby mu zalezał)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej go na jakis czas, przyleci na kolanach :D to zawwsze dziala, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
Widocznie nie potrzebuje Cię do pełni szczęścia. Ol;ej go :) i znajdź sobie nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotuś96
juz go olewałam i było jeszcze gorzej.. nie chce go zmieniac na nowego(choć mam chetnych)bo go za bardzo kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty go kochasz on ciebie nie, wiec po co to ciagnac, bedziesz cierpiec coraz bardziej. porozgladaj sie wokolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
Widocznie to jest "miłość" jednostronna dsaj sobie spokój nie warto sie męczyć, chyba że lubisz SM :O ale z tym to na erotyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotuś96
Jak go pytam czy mnie kocha- to mi odpowiada ze bardzo mnie kocha..ale nie chce mi tego mowic bo boi sie ze bedzie tak jak z jego byłą(czyli mieli wszystko zaplanowane ale nie wyszło bo ona go zdradzial,a pozniej probowała sie zabic)..Jestem z nim rok i 5 miesiecy..nie chce zrywac naparawde chce tylko zeby sie zmienil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
a rozmawiasz z nim o tym? Czy tylko na kafe piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym dziada olała, bo narazie nikogo nie ma więć się z Tobą \"męczy\"- chyba raczej Cię nie kocha, nie ma się co oszukiwać, a jak znajdzie sobie dziewczynę i tak Cię zostawi, szkoda czasu i przynajmniej wyjdziesz z twarzą. Takie moje zdanie, ale zrobisz jak uważasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotuś96
rozmawiam z nim o wszystki..powiem tak szczxerze ze wczoraj byl bardzo miły bo wczesniej mu przytarałam nosa(bo poszłam z kumpela na miasto i zapoznałam sie z jej kumplem i prosil mnie o spotkanie sam na sam ale sie nie zgodzilam,moj facet o tym sie dowiedzial i byl wsciekly)moze zrozumial ze jak chce to moge byc z kims innym i moze sie boi ze go zostawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotuś96
a miesiac temu powiedział ze to przezemnie tak jest miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×