Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kropelki_rosy

Nienawidze Ruraka z Blue Cafe!

Polecane posty

najpierw zniszczyl psychicznie Tatiane, dobrze ze uciekla z zespolu, potem posuwal, posuwal Monike Kuszynska, az w koncu tak ja posunal ze miala wypadek, a teraz nowa wokalistka Dominika i juz jego nowa laska. Dupek (on 40 lat) ona 20lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrzcie, ale te media kłamią. mówili że Kuszyńska sie rozbiła z Jansonem na drzewie, a tutaj okazuje sie że to Rurak tak ją posuwał że miała wypadek :-0 dziekuje kafaterio. tutaj zawsze rzetelnego info można sie spodziewać :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rękawikowa
co ta dominika w ruraku widzi? młoda brzydka i na capa leci a ten bzyka wszystko co na niego leci, zniewala je, opętał wszystkie. Kuszyńską tęz i teraz porzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
Czytałam w Na Żywo wywiad z tą parką, oboje przyznają, że jest między nimi chemia, ale Gawęda przyznała, że o żadnym związku nie ma mowy. Rurak rozpływał się w zachwytach na temat jej urody, że koło tak pięknej kobiety jak Dominika trudno być obojętnym. Rurak-Sokal po prostu lubi rządzić i wystawiać się na pierwszy plan, Tatiance się to nie podobało, ciągle były między nimi kłótnie i w końcu postawnowiła odejść z zespołu. Rurak żadnej krzywdy jej nie wyrządził, tylko nie dawał sobie w kaszę dmuchać. Ta Gawęda wcale taka brzydka nie jest: http://gwiazdy.wp.pl/galeriazdjecie.html?G=5&kat=24217&gid=8407007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma świetny głos
ale rzygać mi się chce na myśl, że kolejna gęś puszcza się ze starszy 2 x dziadem. Na dodatek tak antypatycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirra bella
ani śpiewać nie potrafi (zawodzi) ani pięknością nie grzeszy...zresztą może dlatego że porównuję ją z Tatianą. Ta to miała styl i charyzmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady.......
Tatiana też urodą nie grzeszy, a ten jej głos - jak ROZJECHANEJ ROPUCHY - kurwa słuchać jej nie mogę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady.......
Poza tym czemu piszesz o Tatianie w czasie przeszłym? chyba jeszcze żyje, czy ja o czymś nie wiem?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tipical
ale Rurak ma bardzo podobny charakter do Jansona-widocznie Kuszyńska lubiła takie typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem
Naprawdę podobała Wam się Tatiana?? http://electron_gorshy.w.interia.pl/op1.jpg Moim zdaniem w ogóle nie jest ładna, to już Gawęda jest lepsza. Poza tym Rurak Sokal nie wygląda na te swoje 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primo to
z kazdego potwora przy odrobinie pudru i ładnych ubrań da się"coś"zrobić ,nie wiem czy on jest z nia czy nie czy tylko razem w zespole nie Wasza sprawa akurat,a jesli chodzi o tego goscia nawiązuja do tematu to brzydal jakiś niedogolony ,źle ostrzyzony nie jest ani przystojny ani specjalnie błyskotliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nieapetyczny
i ma durnowaty wyraz oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nieapetyczny
a ja mam łupież odbytu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nieapetyczny
bardzo smieszne... Spierdalaj gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rurak
Sokal ma wzrok jakby się ostro naćpał. Nie znam bliżej tej nowej wokalistki, ale ma wygląd dość wulgarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
Taaa oni oboje są tacy piękni że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś ktoś powiedział o nim, że przypomina Mariana Koniuszkę, takiego debilka z serialu \"Zmiennicy\".Strasznie mnie to porównanie rozbawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurak jest naprawde
odpychający.juz sobie mozna wyobrazic jak spaczone podejscie do związków bedzie miala gawęda po przygodzie z takim obleśnym typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×