Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja sie tylko pytam

PANOWIE pytanie do WAS

Polecane posty

Gość ja sie tylko pytam
Sygrydo tak wiem, lecz jesli on sobie mysli, ze zaciagnie mnie do lozka na poczatku znajomoci to sie grubo myli. Ze mna nie ma latwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puciu, czy Ty sobie jakoś zaznaczasz kolejne osoby które doprowadziłes do perwersyjnej chęci zgładzenia Cię, zgnębiebia i notorycznego plucia na Twoją osobę? Karby na monitorze robisz, albo jakoś tak? tak z ciekawości pytam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale piszesz ze jest to mozliwe ale nie tak szybko i to mi sie podoba..czyli podswiadomie myslisz o sypilani..buziakach..klpasach...ale nie tak szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko pytam--------> Jeżeli pytasz poważnie, to ja myslę, że on po prostu o tym nie myśli. Umówiliście się wstepnie i tyle, poczekaj. A czy bedzie chciał od razu seksu czy welonu? Będziesz wiedziała jak się spotkacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
hehehe ale wiecie co na gg on tez nie siedzi:O moze gdzies wyjechal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to moze tamto a moze to a moze tamto robi...jemu o to chodzi abys sie nad tym zastanawiała..on chce byc w twpiej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
eee welonu to nie:P bez przesady:P ja mam 20 lat:p po prostu sadzilam, ze cos z tego moze byc, ale jak widze nie zalezy mu az tak bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
a myslicie, ze on mysli ze ja o nim mysle:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
kurcze wiem ze przynudzam:O ale po prostu nie moge pojac jego zachowania! sadzilam ze to stateczny 28 letni mezczyzna, ktory wie co robi a nie jakis szczeniak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mysli o Tobie bardziej niz Ty i sie spala , płonie cały, głowa mu peka od myslenia o Tobie pragnie Cie cała ale sie powstrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
aPuciu nabijasz sie ze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
a moze mu sie cos stalo?:( a teraz powaznie: serio myslicie, ze on o mnie choc troche mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
ja mysle, ze jesli jutro sie nie odezwie to pozamiatane:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
fakt faktem przyzywam, ale przynajmniej Puciu masz zajecie - popisac sobie ze mna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
Puciu a ja mysle ze sie ze mna nabijasz i myslisz ze jestem pusta plastikowa lala, a to nieprawda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty jak ja marze o Takiej dziewczynie ktora by o mnie myslała tak jak Ty myslisz o tamtym....i dlatego Cie lubie..ale tak nie powinienem pisac...ze Cie lubie...nie jestes pusta jestes wypełniona uczuciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie tylko pytam
mysle o nim, choc nie powinnam, bo na razie nie wiem czy jest tego wart:O ale coz zrobie, ze jestem w goracej wodzie kapana? natury swej nie zmienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_mazur
Pucio czasami przegina ale tu ma trochę rację. Jesli ten facet wie co robi, to to jest celowa zagrywka z jego strony. I jak widzisz działa. Nic innego nie robisz tylko myślisz o nim i zastanawiasz się. I o to chodzi. On w sumie już się z Tobą umówił. Przypomni się dzień, dwa przed spotkaniem żeby ustalić godzinę i miejsce. A Ty po jego telefonie będziesz szczęśliwa, że jednak pamiętał i zadzwonił. Tak się podrywa kobiety, jeśli gość robi to specjalnie to RESPECT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×