Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pół-dziewica

Do wszystkich pół-dziewic, które mają taki problem jak ja.

Polecane posty

Gość tak to jest jak dwoje
niedoświadczonych próbuje się kochać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja mam tak samo
no to palcem tego sie nie przebije????/albo dwoma??? przy pieszczotach na przykład??? ja byłam strasznie zdzwiwiona bo kiedys jak byłam młodsza poczułam takie lekkie ukłucie i myslałam ze to juz a teraz jak rozpoczełam współzycie to myslałam ze nie bedzie problemu i za pierwszym razem nie bolało tylko troszke a on mi powiedział ze tego nie przebił a potem kazda próba juz bolała strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
mi juz rece opadaja...pojde chyba jutro do gina i dam wam znac co sie dowiedzialam:D nikt nie wie jak wyglada to przebijanie u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół-dziewica
On wcześniej miał już dziewczynę, niedziewice, i nie było takich problemów. A ja owszem, jestem niedoświadczona, ale jakoś trzeba to doświadczenie nabrać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja mam tak samo
przepraszam bardzo ale mój facet jest doswiadczony a nie robi tego bo wie ze to bardzo mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
moj tez jest doswiadczony,mial partnerki przede mna ale mnie boli i nie chce mi pchac na sile:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół-dziewica
Mi palec wchodzi ok, tylko na samym początku lekko czuje się niemiło, jak zahaczy paznokciem albo coś :D, ale jak już ejdzie, jest super :D 2 palce to wchdoza ciężko, ale wchodzą, moze nimi ruszać w środku i mówi że wtedy czuje błonę. ale jakoś nie chce sie przebić, czy jak? Normalnie sie kochać nie możemy, on nie może mi włożyć. Moze ma jakiegoś strasznie szerokiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
mi nawet palcec nie wchodzi...nawet pol palca... nie wchodzi nic!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja mam tak samo
nie robi tego na siłe bo ni ejest chamem:) ale to jest problem kobitki bo nas to bardzo boli i sie nie da przebic:( a ile macie lat jesli moge wiedziec???? slyszałam ze z wiekiem powinno pójsc łatwo ale to cos jest nie tak ja mam 23 lata.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół-dziewica
Też myslałam, że mam za sucho, próbowaliśmy ze śliną :D i nic nie dało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
ja mam 22 a partner 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak dwoje
ja też nie wspominam pierwszego razu jako czegoś miłego. ból jak cholera. co do budowy błony dziewiczej to jest tu artykuł dotyczący badania fizykalnego dzieci i są zdjęcia i ryciny, na których macie przedstawione rodzaje błon dziewczych http://www.mp.pl/artykuly/index.php?aid=13906&_tc=9C9FDB43B6724B039E91E58EF1E86D9D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół-dziewica
No mój też nie chce pchać na chama, bo wie, że mnie to boli. Mam 19 lat. Przez długi czas próbowałam sobie sama włożyć palec, zobaczyć jak to jest, ale nie szło nijak, ani tampona, ani nic. Potem chorowałam na grzybice pochwy i lekarz zbadał moja błonę, żeby sprawdzić, czy moge brać tabl. dopochwowe, i powiedział, że jest taka tylko przy brzegu, z dużym otworem! I próbowałam włożyć te tabletki ale nie mogłam, bolało strasznie, w końcu jakoś sobie włozyłam palec i od tego czasu sama swój palec jak i tampon spokojnie mieszcze... i Myślałam, że skoro mma taką "fajną" błonę, to pójdzie łatwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaaaaaaaaap
oj, wiem doskonale co to za bol, bo przechodzilam przez to samo:/ koszmar nie do porownania z niczym:/ a co ja sie opłakałam, ze niby ze mną cos nie tak....:/ eh:/ przy kazdej probie zniechecałam sie coraz bardziej, az pewno razu......gdy bolało jak cholera, ale starałam sie o tym nie myslec, bylo coraz bardziej przyjemniej, mialam nieziemski orgazm i bach.....patrzymy a on calutki we mnie!!! poryczałam sie jak głupia ze szczescia:))) od tamtej pory nie mamy z tym zadnego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ TAM MIALAM...koo
tez tak mialam..na samym pozcatku tez niewiele wszedl...ale mysle ze to kwestia nawilzenia...moze za malo siepiescic albo ty niejestes wystarczajaco rozgarzana....albo uzyjcie rublykatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
ja czasami mam juz dosc prob przebijania tej blony i przytulamy sie i idziemy spac...ale ile mozna tak zyc? ja chce normalnego seksu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja mam tak samo
ale u mnie ni ema problemu z wkładaniem palca albo dwóch nawet dosyc głęboko i tampony whcodzą spokojnie i takie globulki dopochwowe tez wiec nie wiem co sie dzieje ze on nie moze caly wejsc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
mi nic nie wchodzi, nawet palec na centymetr bo wije sie z bolu. moze cos ze mna nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja mam tak samo
no oki do gina ale jak to wyglada i czy tez bedzie tak strasznie boalo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
no wlasnie...jak to wyglada u tego gina? czym to przebija i czy boli? wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaaaaaaaaap
teraz wiem jedno- jak sie o tym mysli to sie na pewno nic nie uda! podstawa to całkowite rozluznienie! oj, a jak potem jest przyjemnie.....mhm...chyba do konca zycia zapamietam tamten moment:))) i ON tez:) powodzenia! i niczym sie nie przejmujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół-dziewica
Staram sie rozluźnić mięśnie, ale zastanawiam się, moze z bólu sie jakos zaciskam? A jak próbuję obejrzeć swoją błonę w lustrze, to wcale żadnej błony ani otworu nie widzę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
no ja widze wejscie do pochwy i ma srednice paru milimetrow, tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja mam tak samo
teraz to juz zgłupiałam jest ta błona u mnie czy nie?????:( a z ginem sie wstydze o tym rozmawiac jakos mi to nie pasuje nie mam problemu zeby tam isc na normalne badanie i po tabsy anty ale nie bede o czyms takim z nim gadac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół-dziewica
Papierowa Martusiu, a byłaś w ogóle kiedyś u gina? Bo ja wcześniej też tak miałam, a on mi tam włożył palec żeby coś sprawdzić, bolało tragicznie, ale potem samej mi było lepiej wkładać te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
bylam u gina i tez mi cos wkladal i bolalo wiec zakonczyl badanie, ale nie skomentowal... wiecej nie bylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół-dziewica
A i zastanawiam się teraz ile czasu odczekac, żeby znowu nie było "po strupach", żeby się wygoiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
a ten gin robi to na miejscu u siebie w gabinecie czy po jakis chirurgach trzeba biegac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pół-dziewica
No dobra Dziewuszki ja się kłade spać już :) Dobranoc i udanych prób :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papierowa martusia
DOBRANOC:D ja moze sie jutro wybiore do gina i dam wam znac jak bylo i CO bylo... tylko boje sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×