Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosia25

wózki z allegri- czy strach zamawiać??

Polecane posty

Podobają mi się wózki na allegro. Zamówiłabym bo u nas w mieście nie ma wyboru ale mam dylemat. Czy któraś z was zamawiała w ten sposób wózek i nie została rozczarowana?? Bo co innego widzieć go na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest super sprzedawca mysle że nie ma sie cos bac moja kuzynka chciała ost kupic spacerówke i kupiła wiec w ciagu dwóch dni miala na miejscu i wszytsko było ok plus gwarancja trzeba patrzec na komentarze czy sa pozytywne i ilosc przedanych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez kupilismy akurat nie wózek ale łózeczko turystyczne, krzesełko do karmienia, lezaczek i inne drobniejsze rzeczy i wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam quinny dosc drogi balam sie ale bylo super! nie uwierzysz -wozek na 2 dzien od klikniecia! tylko tak macie racje- super sprzedawca , trzeba ez komentarze poczytac i smialo!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) to poczytam sobie wszystko i smiało zamówię spaceróweczkę ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Ja zamawiałam wózek na allegro.Tranzakcja bardzo pomyśla wszystko bardzo fajnie dojechał po dwóch dniach do mnie do domu. Był to volant 3 za 1359 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfr
Ja najpierw obejrzałam w sklepie wózek, a potem na allegro zamowlam. 100 zl jestem do przodu. Wózek przyszedl farycznuie zapakowany z gwarancja. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się bała. W sklepie masz gwarancję. Ja zamawiałam GRACO. Produkt dostępny jest na CoZaCena –www.cozacena.pl w niskiej cenie. Chcesz mieć pewność, że kupiłaś najtańszy model na rynku, skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×