Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

No i może trochę usmiechu na początek dnia 🖐️👄 Kolejka w aptece. Pierwszy klient podchodzi do okienka, daje receptę, aptekarz mówi mu: - 320 zlotych proszę. Drugi podchodzi, daje receptę, aptekarz mówi mu: - 340 zlotych. Trzeci podchodzi, aptekarz mówi mu: - 390 zlotych. Czwarty facet w kolejce się lekko poddenerwował i mówi: - Panie magistrz, wszyscy idziemy od tego samego lekarza, wszyscy mamy taki sam lek na recepcie, dlaczego jedni płacą mniej, a inni więcej? Magister odpowiada: - No wie pan, mamy taki kod z lekarzem, taką umowę.... Facet się zdenerwował i mówi: - Panie, niech pan nam powie co to za lek, dlaczego ma inną cenę? Na recepcie było napisane : CC NWCMJDMCC CC. Klienci zaczeli nerwowo naciskać na aptekarza, bardzo chcieli, żeby im przeczytał, co to znacza, co to za lekarstwo... W końcu aptekarz pod wpływem nacisku zaczął czytać z rumieńcami na twarzy: - Cześć Czesiek, Nie Wiem Co Mu Jest, Daj Mu Co Chcesz, Cześć Czesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha :D to jest super:-) Malutka👄🌻 niebądz taka pokrzywdzona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet wchodzi do knajpy i widzi swojego kumpla, który siedzi przy barze mocno przygnębiony. Podchodzi wiec do niego i pyta, w czym rzecz. - Pamiętasz te śliczna dziewczynę ode mnie z pracy, z którą chciałem się umówić, ale nie mogłem nawet do niej podejść, bo za każdym razem, kiedy ja widziałem, to mi stawał? - No pamiętam. - W końcu zebrałem się na odwagę i poprosiłem, żeby się ze mną umówiła. I ona się zgodziła. - Super! To kiedy randka? - Byliśmy umówieni dziś wieczorem. Ale bałem się, ze znów mi stanie. Więc przykleiłem go sobie plastrem do nogi, żeby w razie czego nie było widać. - No i dobrze! Gdzie problem? - Poszedłem do niej, zadzwoniłem, a ona otworzyła w takiej cieniutkiej,przezroczystej sukience... - No i...?! - Kopnąłem ja w twarz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kawę z naparstkiem to tutaj dostanę...:D witajcie🖐️ wszyscy ale zimno ale dobrze że dzisiaj nie pada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam z rańca:D _________,-~-____---___,-~-_ ________/__-_,?_______`__-__ _________`_/`________?__?_/ _________`-|____a___a?___|-? ___________|____/(_)____| ________________|_/___/ ____________-`________,?-_ _________,?__,?_`---?_`___`_ ________/___/_____:________ ______,?___/______:_________`_ ____,?_____|______:______|_____`_ ___|_____,?|______:______|`______| ___`___,?__-_____:_____/-__`___,? _________/___`____:___,?___ ___\"\"-_,?______`__:_,?______`_,-\"\"_ _/_,-__`_________)_(_________?_,-__ (_(___`________,?___`________,?___)_) __________,?_______`_____/____/_/ __`_`__,?__/_______________`__,?,? ____`____-?_______________`-___,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ Witum:D Stefanek👄 a może mnie też zaraz weżniesz na spacerek dzisiaj pogoda dopisuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopki nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopki nie mam
^^^^^^^^^^################^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^####^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^#####^^^^^ ^^^####^^^######^^^^^^######^^#####^^^^ ^^####^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^###^^^^ ^^###^^^^^######^^^^^^^######^^^^####^^^ ^####^^^^^######^^^^^^^######^^^^^###^^^ ^###^^^^^^^####^^^^^^^^^####^^^^^^####^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^###^^ ^###^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^###^^ ^###^^^^##^^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^^###^^ ^###^^^^###^^^^^^^^^^^^^^^^##^^^^####^^ ^####^^^^###^^^^^^^^^^^^^^###^^^^###^^^ ^^###^^^^####^^^^^^^^^^^####^^^^####^^^ ^^####^^^^######^^^^^######^^^^^###^^^^ ^^^####^^^^###############^^^^#####^^^^ ^^^^####^^^^^###########^^^^^#####^^^^^ ^^^^^#####^^^^^^^^^^^^^^^^^######^^^^^^ ^^^^^^#######^^^^^^^^^^^^######^^^^^^^^ ^^^^^^^^#####################^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^#################^ ale n\mam obrazek dla was :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×