Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

witumaziz

CIEKAWE STOPKI pod nikiem

Polecane posty

🖐️:D Betreff: Kawał tygodnia >Poszedł ksi±dz na targ kupić co¶ do jedzenia, bo miał mieć w parafii >wizytację biskupa i biskup miał zostać na kolację. Podszedł do go¶cia z >rybami i mówi: >- O jaka piękna, duża ryba! >Sprzedawca na to: >- Pięknego skurwiela złapałem - co? >Ksi±dz się obruszył: >- Panie, ja wszystko rozumiem. Piękna duża ryba, ale żeby zaraz przy księdzu >takie epitety. Wstyd! >Sprzedawca wyja¶nia: >- Ale proszę księdza - skurwiel& nbsp;to jest nazwa tej ryby, tak samo jak płotka, >okoń czy pstr±g. >- Aaaa, no to w porz±dku. Poproszę tego skurwiela. Przygotuję go na kolację >z biskupem. >Przychodzi ksi±dz na parafię, pokazuje rybę siostrze zakonnej. Zakonnica: >- O jaka piękna, duża ryba. >A ksi±dz na to: >- Ładnego skurwiela kupiłem, co? >Zakonnica: >- Ale co ksi±dz - takie słownictwo? >A ksi±dz wyja¶nia, że ta ryba nazywa się skurwiel - tak jak inne węgorz czy >szczupak. >- Aaaa, to rozumiem. >Ksi±dz polecił zakonnicy żeby ta przygotowa ła skurwiela na kolację z >biskupem. >Stoi zakonnica w kuchni, skrobie rybę a tu wchodzi kucharka. >- O jaka piękna, duża ryba - mówi kucharka. >Siostra na to: >- Piękny skurwiel - prawda? >- Ależ co siostra? Nie poznaję! - oburza się kucharka. >- A siostra to nie wie, że ta ryba nazywa się skurwiel - tak jak inne >nazywaj± się karp czy lin. >Siostra kazała przygotować skurwiela na kolację z biskupem. >Wieczorem przyjeżdża Biskup - siada przy stole z księdzem i zakonnic±. >Kucharka wnosi główne danie -&n bsp;rybę. >Ksi±dz biskup: >- Jaka piękna, duża ryba! >Na to proboszcz: >- To ja skurwiela znalazłem i kupiłem. >Odzywa się zakonnica: >- A ja tego skurwiela skrobałam. >Na to wł±cza się kucharka: >- A ja skurwiela usmażyłam i przyrz±dziłam. >Ksi±dz biskup u¶miechn±ł się, wyj±ł z torby litr wódki i mówi: >- Kurwa, widzę, że tu sami swoi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witej Kajzer! chopie ale łodlotowy tyn wic,reformy mom cole zlane :P :-) przidż zajś nos kiedy nawiejdzić,trzimej si luftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ci bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witumaziz gdzie się szwędasz zamiast pilnować swojego topiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witumaziz, Catrin, Aqu ❤️ Sfefanek, Ciemniak i Karaluszki ;) i pozostali z wześniejszych stronek stronek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja mam teraz taką :) Pozdrawiam serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×