Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabawka

fantazje meszczyzn w lozku...

Polecane posty

Czy wasi meszczyzni lubia podczas stosunku bawic sie ?! np. w doktora?! sluchajcie moj facet pod tym wzgledem ma chyba obsesje heh.. wymysla czasem takie pruderyjne zabawy ze szOk, czasem przynosi tagze gadzety.Czy wasi tez tak robia ?! i jakie gry ich najbardziej podniecaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej PRUDERYJNY
byłby słownik ortograficzny w waszym łózku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby to przeczytał
prof. Miodek - dopiero miałby fantazje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna zawsze
a na czym polega ta zabawa w doktora??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydałby się też
słownik wyrazów obcych :D:D:D bo takie pruderyjne te błędy że szok :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jak jak
??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie juz spokój.... pomyliło sie dziewcze ale pytanie brzmiało inaczej mój nie stosuje takich metod ale bardzo bym chciała zeby to robił i szczerze Ci zazdroszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_19
to jest najsmieszniejsze, bo zamiast pisac na temat ludzie czepiaja sie bledow... ponizej poziomu, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomem
dorównaliśmy do założycielki topiku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawko nie zważaj na te komentarze tylko opowiedz na czym polega ta zabawa w doktora i jakie gadzety przynosi Twój prywatny lekarz;p , moze i my spróbujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracam uwagi na błędy. Ja to nawet bym chciała aby coś przyniósł poza koszulką i slipami do łóżka :) ale jak widzę meszczyzn!!!! ło rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoszanel99 : dzieki.. nasza przykladowa zabawa w doktora, zaczyna sie o tego.. ja w skapym, poobdzieranym ubranku wchodze do pokoju.. podchodze do niego, klade sie na biurko, wtedy on podchodzi do mnie, pyta sie do mi dolega badz co sie stao, odpowieadam ze zostalam przykladowo zgwalcona... wtedy on zaczyna delikatnie mnie piescic, po chwili rozbierac mowiec przy tym ze musi mnie zbadac.. aby stwierdzic czy nie doszlo do jakis obrazen. Ja siedza na biurku.. rozchylam lekko nogi,aby zachecic go do zejcia na dol.. zwykle on kleka.. i przez dluszy czas robi mi minete.. pozniej.. bierze w ramiona , caly czas lizac mnie i calujac, i przenosi na lozko.. pozniej zakladaa swoje sluchawki.. i pada mnie juz na lozku, zimnym koleczkiem dotyka mych piersi. itp. taka trwa u nas trwa jakis czas, pozniej o odklada swoje narzedzia i przechodizmy do rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zabawy są super. z Miskiem czesto sie bawimy w doktora i niegrzeczna pacjentke albo w byznesmana :PP i ze ktos mu przyslal kobiete do towarzystwa. takie zabway szalenie nakrecaja. ostatnio bawilismy sie w grzeczna uczennice, plisowana spodniczka, podkolanowki ehhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. w takie grzeczne uczennice, z plisowanymi baaaardzo krotkimi spodniczkami tez sie bawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ranyyy
to niech sobie ten twój fagas zarucha jakąś lolitę i po kłopocie..po co się oszukiwać..ty pewnie i tak jesteś marną podrubą czegokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie, fajnie:) moze zaczniemy to praktykowac jak razem zamieszkamy wtedy bedzie wiecej luzu i pola do popisu, ale pomysł fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×