Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość operka

AU-PAIR

Polecane posty

Gość au pair
czesc dziewczyny! mam pytanie czy za bilet do kraju gdzie mialyscie byc au-pair placilyscie wy czy kto? i wogule jakie koszty trzeba ponosic w zwiazku z podjeciem pracy jako operka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfedgtr
za bilet placilam sama oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie stoję przed dylematem - wyjechać do Niemiec jako Au-Pair czy zostać w Polsce? Mam tutaj pracę, ale atmosfera w pracy jest tak ciężka, że zaczynam łapać depresję... Znam dość dobrze niemiecki i chciałabym spróbować czegoś nowego. Proszę, pomóżcie mi podjąć decyzję. Sama już się gubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi asik! ja jestem au pairka w DE ,jest ok .przyjezdzaj :) ja zamierzam tu studiowac,zobaczymy cos z tego bedzie.pamietaj ze tu sa zawsze lepsze szanse niz w PL,ale ty musisz podjac decyzje. jesli masz tam dobrze platna prace to przemysl to,jesli nie to wyjedz :) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Tobie 22-latko się podoba. Tutaj nie mam zbyt dobrze płatnej pracy. A mogę spytać ile wynosi wynagrodzenie Au-Pairki? Pozdrawiam Cię serdecznie. Chciałabym z Tobą porozmawiać na GG. To mój nr 68 888 13. Jeśli możesz to odezwij się do mnie, proszę! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, witaj 22latko widzialam cie juz na jakims forum,jestes tez au pair? ja mam 20 lat jestem aupair w Monachium,po roku zaczelam studia. tez zmienialam rodzine,zalezy jak sie trafi,ale ogolnie mam juz dosc bycia praktycznie rzecz biorac sluzaca. Od stycznia chcialabym wynajac mieszkanie z kolezankami i znalezc inna prace,ale to nie takie latwe.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do blondi: ja nie musislam zadnego zaswiadczenia majatkowego okazywac, a co do egzaminow jest kilkanascie mozliwosci nie tylko dsh,ktory jest bardzo trudny,mozesz robic jakis inny,ale to fakt,ze trzeba dobrze umiec jezyk. No i z czegos trzeba zyc,to fakt,ja mieszkam w Monachium,najdrozsze miasto w DE i tez sie zastanawiam jak to bedzie ,do tego studia beda platne od nastepnego semsetru,ale warto sprobowac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi kobitki!!! tak ,jak tez jestem au pairka,zostaje tu do czerwca i ide na studia do köln:) mam wolny weekend,dziewczyny jutro przychodza i idziemy na party!!! cale 3 dni wolne!!! supi:) ja nie marnuje tu czasu,zdawalam y tym tyg DaF(deutsch als fremdspache) a w styczniu podchodze do DSH. mam nadzieje ze bedzie alles ok.):) jak macie pytania to pytajcie! ale tutaj,bo nie mam gg! buzka i dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilneeeee
szukam au-pair do niemiec Munster.Od zaraz do 3 letniej dziwczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilneeeee
potrzebna au-pair do 3 letniej dziewczynki do munster niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilneeee
coreczka chodzi do zlobka ale tylko na 12 godzin tyg.Wiec trzeba z nia zostac w domu i jak to z dzieckiem sie bawic.Cokolwiek.Nie mozliiew zeby sie ktos z dzieckiem caly dzien bawil.Wyobrazam sobie to poprostu jako starsza siostra ktora z nia by poprostu byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilneeee
a zarobiki 250 moze wiecej miesiecznei.Wlasny pokoj tv.jedzenie zapewnione.praca jest praktycznie od poniedzialku do piatku i raz w tygodniu baby sitting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilneee
od zaraz do sierpnia albo dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim, 22latka jak wrazenia z DaFu? ja zdawalam w czerwcu,jak wyszlam bylam zalamana,a potem sie okazalo,ze poszlo mi bardzo dobrze,tylko na wyniki cholernie dlugo sie czeka niestety. Co chcesz studiowac? Pozdrawiam serdecznie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie
17:28 kass ponieważ poprzedni temat został skasowany zakłądam nowy. au pair - wpisujcie swoje doswiadczenia z takich wyjazdow 17:33 Niania22 Pracowalam jako au pair, ale przez dwa lata za granica. O co dokladnie chodzi? Postaram ci udzielic paru wskazowek, jesli takowych potrzebujesz. 17:41 kass o, milo Nianiu, ze jestes otoz poszukuje jakiegos dobrego biura posredniczacego. z tego co widze wiekszosc oferuje wyjazdy na dluzej niz pol roku a ja chce na wakacje... 18:56 Niania22 Nie wiem, niestety, ktore biuro oferuje wyjazdy jedynie na wakacje. Wiem, ze o cos takiego chodzi w Work & Travel, gdzie wyjezdzasz za granice, masz okazje zarobic legalnie i podrozowac. Ja jechalam z Au Pair In America i sobie chwale. Powiem tylko, ze praca niani to ciezki kawalek chleba, bo oprocz zajmowania sie dziecmi dochodzi ci sprzatanie, gotowanie, wozenie dzieci do szkoly. Brzmi milo, ale w rzeczywistosci to praca na caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quska
hej. ja tez polecam strone www.aupair- world.net stronka jest spoko, bardzo przejrzysta. znalazlam tam rodzinke, do ktorej za niecaly miesiac mam wyjechac. tylko cholernie za przeproszeniem sie boje... jak powszechnie wiadomo, rodziny znalezione w internecie, nio i nie tylko, nie sa pewne... :/ mam imie , nazwisko, adres, tel, sprawdzlam w google earth :D jak wyglada to z gory, ale dalej nie jestem pewana... jeszcze coraz wieksza czesc rodziny mowi, ze nie radzi mi wyjezdzac bo.... i chyba dalsza czesc juz znacie :) jak moglabymto wszystko jeszcze zweryfikowac?:> pozdrawiam quska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×