Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
rozmawiamy na ten temat bardzo często i myśle, że co raz bardziej mnie rozumie. W końcy nie znamy się kilka tygodni tylko już kilka lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
moja droga, posłuchaj starszej:O koleżanki: człowieka poznaje się całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No tak... :O A jak się udał wieczór z koleżanka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie pamiętam:Dto znaczy że się udał:D:D:D A gdzie goździk?ani widu ani słychu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Też się nad tym zastanawiałam... Olała nas niedobra 😭 Ja w sobote pochłonęłam znowu 2 butelki wina i 0,75 zubrówki :O Chyba na prawde popadam w nałóg :O (na 2 osoby oczywiście:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
o ja to żubrówce mówię kategorycznie i zdecydowanie NIE, tak się kiedyś po niej pochorowałam...:O:O:O Może nas nie olała, tylko robotą kobietę zawalili...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Wiem wiem ;) Żartowałam z tym olaniem ;) Kurcze, ja musze przystopować z alkoholem, bo się chyba cofam w rozwoju ;) Zauważyłam, że ostatnio trzeba do mnie dużymi drukowanymi literami mówić, bo nie rozumie o co ludziom chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
wszystko jest dla ludzi, tylko ostrożnie z ilościami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja mam właśnie taki problem, że normalnie jeśli mam ochote na wino czy piwo, to wypije 1-2 lampki, albo jedno piwko, ale jak jestem w towarzystwie to pije równo ze wszystkimi, co kończy się zazwyczaj bólem głowy na drugi dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Przynajmniej będe miała podstawy do pisania pracy mgr. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
jaki masz temat?Wpływ promili na IQ człowieka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Alkoholizm jako przejaw patologii społecznej. Wpływ alkoholu na przestępczość, oraz przemoc w rodzinie :D Trzeba dobrze poznać wroga, żeby móc z nim walczyć :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
życiowy masz temat:O Aż strach jak się w taką tematykę zagłębić, ile to bólu, łez przelanych, patologii... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Temat wybrany jeszcze zanim poszłam na studia... Ot taki przykład z domu... :O Niestety osobiście mam kontakt z alkoholikiem i przemocą w domu rodzinnym. Bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Niektórzy tym tłumaczą mój związek :O Może jest w tym ziarenko prawdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Ojojoj...:O:O:O Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
no... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ojciec alkoholik, matka schizoreniczka :O Wesoło miałam w domu :D Życie... :D Już przeszłam nad tym do porządku dziennego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Jak będziesz miała potrzebę wygadania się to jesteśmy z goździkiem, a jak obowiazki nas odciągną to później wrócimy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dzięki ;) 🌻 Na szczęście już tam nie mieszkam... Choć i tak czasem bywa ciężko, bo matka jak ma ataki to wydzwania i gada głupoty takie, że głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie miałam,Bogu dzięki takich przeżyć,ale domyślam się że jakoś trzeba się oswoić i nauczyć w takim klimacie żyć,i na pozór uśmiechać żeby nie zwariować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nauczyło mnie to wiele. Między innymi, że to co nas nie zabije, to nas wzmocni jak już napisałaś ;) A zeby nie zwariować trzeba się nauczyć do wszystkiego podchodzić bez emocji. Na stres reaguje śmiechem, a do sytuacji stresujących podchodze z dystansem, co ma być to będzie. Trzeba żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
nie ma sprawiedliwości na tym świecie, dzieciom zamiast dzieciństwa funduje się szybką i brutalną:O lekcję dorosłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Niestety, ale trzeba się z tym pogodzić. Nie raz próbowałam ich ratować, Wyciągałam z opresji, ale spasowałam. Mam rodziców a nie dwoje dzieci. "Na odchodne" dałam im wszystko co mogłam, zostawiłam ich na prostej i wyprowadziłam się. Nie można mieć w życiu niestety wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
tylko,że jakby nie było to zawsze rodzice... Ale dolina.Człowiek to takie góry musi czasem pokonywać, ponad siły:O:O:O Tym bardziej życzę powodzenia na NOWEJ DRODZE ŻYCIA>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No tak. Tego nie zmienie i było wiele sytuacji, w których nienawiść za to wszystko przegrywała z miłością do rodziców (ojciec bliski śmierci, matka chcąca popełnić samobójstwo, itp), ale nie chce szczegółowo o tym tutaj pisać. Zresztą było minęło. Dziękuje bardzo goździku ;) A propos- nowa droga wedle wstępnych ustaleń ma rozpocząć się 16 lub 23 grudnia (to mi się bardziej podoba, ale nie wiem czy to dobry pomysł tak przed sama wigilią). Na początku września mamy zamiar wybrać się do usc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Widzisz ile się już tu o Tobie dowiedziałam, a ludzie pozwalają sobie na krytykę/ocenianie/obgadywanie zupełnie nic o człowieku czasem nie wiedząc:O 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A no właśnie to ocenianie to chyba typowe dla ludzi. Kiedyś pamiętam na jednej z imprez zorbiłyśmy z dziewczynami ciasteczka z aforyzmami w środku ;) na mojej karteczce pisało "człowiek nigdy nie zrozumie u innych tego czego sam nie przeżył" ;) Chyba stąd właśnie wzięło się to ocenianie, bluzgi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Mądry ten aforyzm. Czasem dobrze sie wygadać wiesz, parę kilo mniej na duszy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taaaaa :D Tak mnie dziś cos wzięlo... :d Ale dzięki, że jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×