Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Angel znajdzie księcia z bajki :D Przyjedzie na białym rumaku :D Mam wybujałą fantazje, ale to chyba jeszcze nikomu nie zaskodziło :D Jakoś nie wątpie w to, że nasza forumowa (skąd wzięłam to słowo nie wiem :O ) koleżanka będzie szczęśliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
ja zauwązyłam że jak kobieta nie szuka na siłe faceta tylko zaczyna zajmowac sie sobą - aerobik, siłownia, hobby, malowanie,kurs ceramiki,spacery z psem, teatr...to nagle facet sam sie znajduje. Angel głowa do góry - zaczyna się najlepszy etap kolejnej częsci Twojego życia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zauważyłam dziwne rzeczy dziejące sie z moim komputerem :O O zawieszaniu się już wspominałam... Teraz po wciśnięciu alt + tab wyłącza mi się caps lock :O Ciekawe co jeszcze zacznie się dziać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
wciśnij guziczej przy CD i wyjdzie Ci podstawka na kawę hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa - ja pamietam taki filmik... tylko ze pozniej bylo nieciekawie, jak ktos \"schowal\" podstawke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
kawa ja się obawiam tego co może z tamtąd wyskoczyć jak nacisne ten guzik :D Informatyk, jak mówie mu, że cos się sypie, mówi "hmmm, wiem co zrób... Otwórz okno i wypier***" :D To poprostu już prawie antyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel jak masz otwarte np dwa programy to alt + tab przechodzi z jednego do drugiego, albo np dwa okna w explorerze, wtedy przechodzi z jednego do drugiego bez używania myszki ;) (ale ja kur*** mądra jestem :D:D:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Poprzedni pracodawca terroryzował mnie skrótami klawiaturowymi stąd wiem :O To były czasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
prezent dziekuj za tą wiedze - alt-tab niektórym ratuje skóre gdy ogląda sie coś na kompie nie zwiazanego z pracą a pod spodem ma się grzeczne okienko tego co akurat powinniśmy robić...i nagle wchodzi szef..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
o tak! :D Szef zawsze wtedy mnie pyta z uśmiechem na twarzy "a dlaczego się pani tak ładnie uśmiecha?" :D:D Siedze sama w biurze i nie raz szczerze się do monitora jak gadam z kimś na gadu, a biuro mam oszklone... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
2 godziny i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Dziś impreza plenerowa, jutro odpoczynek, a w niedziele żużel :D Tyle, że dla mnie bezalkoholowo, bo obawiam się, że mogłoby mi dziś zaszkodzić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
a ja nie wiem jak weekend bo mój Misiek zaczyna szkolenie i bedzie miał naukę w weekendy teraz od 9 rano do późnego popoludnia.. Moze wybiore sie do kina na "samotnosc w sieci"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
My może też jutro pójdziemy do kina z "dzieciakami" ;) Tylko nie mam pojęcia na co... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem dlaczego wzieli Cielecka jako glowna bohaterke ... przeciez tamta byla chyba brunetka ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
była brunetką była... pewnie jest wiecej zmian w filmie, i pewnie wyjde z kina wściekła z pytaniem na ustach "jak można było aż tak sprofanować taką wspanialą ksiażke" - ale to nic...Ciekawosc silniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja nie lubie takich filmów i książek. Musze mieć coś co mnie trzyma w napięciu ;) Thirllery psychologiczne po prostu ubóstwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
Koontz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Przyznaje bez bicia, że nie czytałam, ale słyszałam o jego książkach ;) Wogóle mało czytam :O Ostatnia przeczytane książka to "Anioły i Demony" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli do poniedzialku nie przestanie bolec mnie glowa, to chyba pojde do lekarza... bo nic a nic nie przechodzi.... no i nadal sie czuje lekko \"zamulona\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Pozdrawiam, głowa mi pęka.Za dużo pracy jak na jednego człowieka:O Czytałam ostatnie wypowiedzi, może coś się chłopu stało...:O Zobaczymy co powiesz na ten temat po weekendzie.Niech to się już do jasnej CHoleRY wyjaśni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonil do mnie w piatek ,gdy wyszlam z pracy / niezle wkurw*ona tak przy okazji dodam / bardzo sceptycznie podeszlam do tego co mowil jak wyjasnial dlaczego nie bylo z nim zadnego kontaktu.... bardzo... czasami mi sie wydaje ze z jego zycia bylby niezly film..., w sumie mozna to sprawdzic, czy mowil mi prawde i powiedzialam mu ze na pewno to zrobie ... oczywiscie wg niego wtedy jak ostatni raz rozmawialismy przez telefon, to wcale sie nie rozlaczyl , tylko cos mu sie stalo z telefonem ... acha ..juz w to wierze..... :O oczywiscie mowil ze jest bardzo steskniony i ze bardzo chcialby mnie zobaczyc ... na koncu jezyka mialam tekst ,zeby sobie poogladal moje zdjecia, bo sporo ich ma , ale powiedzialam ze nie wiem kiedy sie z nim spotkam... ze dzis (w piatek) na pewno nie,a w sobote tez nie , bo bede u kolezanki . Wieczorem zadzwonil znow... w sobote rano dostalam dwa smsy ... ,a wieczorem jak bylam u kolezanki ,tez zadzwonil i powiedzial ze jest niedaleko i ze zalezy mu zebym wyszla do niego na 5 minut ... Wzielam psa i wyszlam ... Porozmawialismy chwile... w miedzyczasie zgubilam kolczyk ... Oczywiscie uslyszalam tekst ,zebym gdzies z nim pojechala, pozniej do mnie, a samochod to mi odstawia w niedziele w ciagu dnia na osiedle... Powiedzialam ze nie ma mowy ,ze ja sie juz dawno umawialam na ten wieczor, a z nim nie mialam ZADNEGO kontaktu, wiec nie bralam go pod uwage... planujac sobie weekend . Przyjal pokornie te slowa.... Co dalej , nie wiem .... Nie wiem dlaczego on tak sie zachowuje i co jeszcze kombinuje... ale wiem jedno... nie zamierzam byc jego zabawka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem
och - i nagle znalazł tyle czasu zeby zadzwonić? I wysłać 2 smsy? I podjechać nawet? WOOOOW Chyba urlop dostał? ;) Ja mysle że facet w końcu poczuł że mu sie trochę grunt usuwa pod nogami a poza tym miał ochotę na sex i chciał Cię potraktowac jak pogotowie seksualne - jak to dobrze że masz okres - przynajmniej nie uległas i mozesz mieć do siebie szacuneczek :D A wyjaśnił Ci ta wiadomosc na gg że niby potrzebuje pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×