Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
Jeszcze chrypie ;) Ciut mniej, ale jeszcze... ;) Przejdzie niedługo :D Efekt intensywnego kibicowania na meczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa w mleczkiem i słodzikiem
hehehehheheheeee I po pizzy...w brzuchu bulgocze..Pytalam kumelke z pracy (która mnie w zeszłyroku zaraziła żołądkową) czy jej czasem tez cos niedolega - no i mówi że od wczoraj lata do toalety :O :O Kurcze...znowu czeka mnie smecta? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dobrze że zarazki grypowe nie przenoszą się przez net:P wciąż nadajecie o jedzeniu i ja też teraz jem...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
widział ktoś gdzieś ostatnio Goździka II? zaginęła nam kobita,ostatnio miała max doła,mam nadzieję,że u Niej o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
tez dzis o niej myslalam. Jutro to nieszczesne wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Goździk się jutro nigdzie nie będzie bawił, bo nieszczęsne wesele jest za tydzień. :-P Cześć, dziewczęta! 😘 Oczywiście - nadal brak ubranka. Chwilowe rozwiązanie - przyjeżdżają rodzice i przywiozą mi spódnicę od siostry, może się nada, jeśli się zmieszczę. :-0 Oczywiście - nadal brak partnera. Rozwiązanie - panna młoda już mi powiedziała, że mogę się bawić z: przyjacielem pana młodego, ktory jest w związku, ale też chyba przyleci sam; z kuzynem pana młodego, który ma żonę i dziecko, ale przylatuje bez nich, bo chce się zabawić :-0; mogłabym też bawić się ze swiadkiem pana młodego, ale on będzie... ze swoim chłopakiem... :-0 A, bo nie mówiłam Wam, że to międzynarodowe wesele? Panna młoda Polka, pan młody Niemiec od kilku lat mieszkający i pracujący w USA. Jest duża szansa, że nie będę znać nikogo, bo dla naszych wspólnych, warszawskich znajomych będzie imprezka tydzień po. Tylko mnie kopnął zaszczyt weselny. :-0 Najgorzej, że do tego Wrocka tak daleko! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawucha
pewnie lata po sklepach i próbuje cos wybrac na kreacje weselną. A ja znowu jem.... ciacho Lu, ale jakies nie z poslkiego rynku..Kierowca przywiózł z zagranicy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
o jak się pięknie prosi to Waćpanna Goździk II się pojawia, oj nieładnie...;) Goździk super takie wesele,przekrój różnych obiektów Ci się tam zapowiada,to już nie miej stresa że sama idziesz tylko skompletuj wreszcie tą garderobę:O i korzystaj z okazji imprezy! a tak w ogóle to ale Ty jesteś fajna,że tylko Ciebie zaprs=osili, nie żebym w to kiedykolwiek wątpiła,ale...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku podwójny ja myśle, że najlepszy będzie ten, który przyjdzie ze swoim facetem :D Przynajmniej będziesz czuła się "bezpieczna" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
A, bo Wy tu zawsze takie radosne, to nie chcę psuć nastroju... :-P ;-) Oczywiście, że jestem fajna. Mega-fajna! :D Dlatego tak często muszę tę fajność odpokutowywać. :classic_cool: (nie cierpię sformułowania "jaka ty jesteś fajna"... :-0 zawsze po tym następowało "ale..." :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Prezent, zgadzam się z Tobą w pełni - podwójna przyjemność, że tak powiem... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Anielico_81 --> głodnej chleb na myśli? :-P Ja miałam na myśli przyjemność czysto estetyczną. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku ale jedno z drugim się nie wyklucza :D Estetyka wręcz wymagana! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
znowu i dziś tu wesoło...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No przecież nie będziemy się smucić :D Bo niby dlaczego? :D To, że godzine temu powinnam iść do domu, to przecież nie powód :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde......... dostalam wlasnie propozycje pracy .... w tej samej branzy .... za prawie podwojna kase.... biuro blizej bym miala.....ale praktycznie od zaraz MUSIALABYM podjac tam prace...a tak nie moge bo mam 3 mies wypowiedzenia :O No i szef bylby 100 razy lepszy od mojej szefowej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
jak to super propozycja to może pogadaj i skrócą okres wypowiedzenia, albo...zawsze przecież możesz iść na chorobowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Angel_81 - spokojnie, pogadaj z jednymi i drugimi. Jeśli tamtym zależy - wytrzymają jeszcze chwilkę. A tutejsza szefowa też nie sądzę, aby trzymała Cię na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tez minus..... narazie jest mowa o tym ze mialabym pod soba 9 samochodow :O SAMA ..... nie wiem czy dam rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na chorobowe nie moge raczej isc.... sprawa jest troche skomplikowana .... dlatego poprosilam o czas do namyslu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździki sztuk dwa
Radę dałabyś na pewno. Zastanów się przez weekend. Będzie git, zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
racja to najrozsądniejsze,zastanów się przez weekend, bo tak na gorąco to człowiek nie wie co robić,jaką decyzję podjąć tylko Angel na trzeźwo!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Hehe :D Na trzeźwo :D Angel u nas w firmie też jeden człowiek "zarządza" 9 samochodami. Daj rade, ALE do jego obowiazków NIE należy już rozliczanie kierowców... Tylko je ładuje.. Reszta niestety na mojej głowie :O Dasz rade Mała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie porzadnie nad tym zastanowic.... a i na trzezwo na pewno, bo bede miala opieke nad \"chorym\"..., bo wczoraj opijal jakis biznes i go zamulilo na maxa.... :P najgorsze jest to ,ze ta firma ,w ktorej pracuje, to taka prawie rodzinna.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel zastanów się co dla Ciebie lepsze i wybierz ;) Zrób liste + i - - jak w podstawówce z facetami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×