Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość kawa ze śmietanką
ja pisałam o sobie. Z racji tego że od jakiegoś czasu opiekuję się chorą matką wiem jak to jest. Prezent to zadne pradwopodobieństwo że on bedzie się starzał i robił się bardziej niedołężny to akurat jest fakt a to ze mój Misiek może zachorowac to prawdopodobieństwo.Tak, to prawda że może mnie zostawić, tak samo ja mogę zostawić jego. Własnie poniekąd przez takie młode dziewczyny które godza się na zwiazki ze starszymi facetami po rozwodzie z dzieciakami na utrzymaniu oni czują się pewnie zostawiając po iluś tam latach ślubu swoje żony których nikt juz nie zechce, dla młodego ciałka. Niestety tak jest - i dlatego zadna matka nie chciałaby aby jej młoda córka była "nowym ciałem" dla podstarzałego faceta. Nie bierzcie tego do siebie. Wszystko co pisałam tio głównie o tych młodych siksach które nawet nie próbowały zwiazku z rówieśnikami i które nic nie wiedzą o życiu a starszy facet jest powodem do chwalenia sie koleżankom.Nie pisze że robicie źle bo różnie w życiu jest i nie wszyscy faceci ( na szczescie) są tacy sami. O kompleksach tez nie pisałam o Was. Po prostu się różnimy i każda ma prawo do własnego zdania. Tak samo jak rodzice którzy też mają swoje racje. Co do Twoich upadków ze schodów..mam w biurze dla kierowców fajne kolorwe kaski ochronne ;) I wyszło na jaw dlaczego jestes taka szurnięta ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie zaprzeczam, że częste upadki ze schodów mogą powodować moje otepienie :P A reszty już nie będe komentować, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia :D Kawa lubi mieć racje jakichkolwiek by nie użyć argumentów :P:P Żartuje oczywiście ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa a powiedz mi gdzie masz ten kurs? Nie wiesz jak nazywa się organizator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze śmietanką
w centrum kształcenia ustawicznego Mój Misiek właśnie przywalił passatem w nowego lexusa szefa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
ups :O:O:O Passat Wasz czy firmowy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Hej! Kawa,ale Ci się agresor włączył:P nie wiem jaka będę w stosunku do przyszłych ewentualnych partnerów mojej córki,trudno spekulować na ten temat, pewnie że z założenia rodzice chcą dla dzieci jak najlepiej, niedobrze gdy wymagają od dziecka spełnienia swoich ambicji:O mam jeszcze conajmniej parę ładnych lat (mam nadzieję:P) ale tak na chłodno i na dzień dzisiejszy myślę,że kto wie a może przyprowadzi do domu i przedstawi mi swoją partnerkę a nie partnera...kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze śmietanką
oba auta firmowe... :O Mogę zapomnieć w tym miesiacu i pewnie przyszłym o dodatkowych przyjemnościowych zakupach... Nie mam agresora.Usiłowałam jedynie wytłumaczyć swoje poglądy. Nikogo nie chciałam obrazić ani zmusić do zmiany swoich poglądów. A czy lubię mieć racje? Nie wiem, po prostu często niestety ją mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nikt nie ma monopolu na racje ;) A w tym przypadku masz racje tylko i wyłącznie według swoich poglądów, tak samo jak Angel ma również rację, według swoich no i ja mam racje, wedle swojego zdania ;) I oczywiście zapomniałam, że Goździk też ma racje :D Goździk widze Ty tolerancyjna jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze śmietanką
Prezent ale ja nie mówie że mam rację w poglądach bo każdy ma swoje tak samo jak gust - chodzi mi o to ze dysponuję w pewnych dziedzinach konkretną wiedzą (zagadnienia naukowe np. albo słuzbowe) i czasem ktoś sie ze mną kłóci ze jest tak a nie inaczej..wtedy mnie wkurza ze to ja mam racje bo nie lubie gadac z debilami.Ostatnio musialam udowadniać jednej dziewczynie pisownie jednego wyrazu po angielsku :O kłóciła sie ze mną chociaż nigdy sie angielskiego nie uczyła..Musiałam pokazać jej słownik w necie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Mam ochote na pizze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Myśle, że się niepotrzebnie denerwujesz ;) Jeśli uważasz, że ktoś nie ma racji i dalej się z Tobą spiera to z nim po prostu nie dyskutuj ;) Olej pacana :D Złość piękności szkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze śmietanką
mam pizze w lodówce, zostało pare kawałków.Odgrzać Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, i bez względu na argumenty nawet racjonalne,mądre,i z życia wzięte człowiek ma to do siebie,że lubi uczyć się na swoich błędach pewnie nie ma złotego środka jeżeli chodzi o wychowywanie i chronienie dziecka przed złem całego świata;) ale jedno to w 100% wiem,że trzeba rozmawiać,trzeba słuchać, a nie krzyk i kategoryczne NIE BO NIE i bez dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
A z czym ta pizza? :P Goździku dlatego napisałam to na samym początku. Najpierw rozmowa i poznanie sytuacji, a nie wybijanie z głowy czegokolwiek. Luby mnie rozbrioł... Pisze do niego smsa... Jednego, drugiego... on odpowiada na zasadzie TAK lub NIE, więc pisze trzeciego stwierdzając, że jest bardzo rozmowny... A on na to "Jem śniadanie, a z pełną buzią się nie rozmawia" :D I w takich chwilach mam ochote go rozszarpać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
*rozbroił miało być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze śmietanką
hahahhahhahahahahhaaaaaa bardzo dobry tekst..musze zapamiętać hahahaaa Pizza z owocami morza...jedna krewetka, jedna małża..reszta sie rozlazła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, dobry jest.... :D .... moj tez chyba cos je , bo wlasnie przyslal mi tylko \" :) \" to mu odpisalam \" :D \" .... a na pizze to sie pisze .... ;) byle nie z owocami morza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja w takim razie też nie skorzystam :O Małże... :O Mają podobną konzystencje do surowego jajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
przez was to i ja jem:pierogi z serem a na wierchu bita śmietana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździk podeślij ze cztery :D Na maila... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
następnym razem:P te już pochłonięte przez to zimno człowiek ma ochotę na gorące jedzenie,jeszcze jakaś zupa by sie przydała, a dopiero co było nam za gorąco:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nooo :O Wczoraj przeleżałam cały dzień przed kominkiem :D Wygrzałam się nieziemsko :D Za to rano jak wyszłam z psem i usłyszałam to trzeszczenie szronu pod butami zrobiło mi się słabo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no i skrobanie szyb:O a w samochodzie prawie minus:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Noooo :O po raz drugi ;) Zastanawiam się czy wyciągać z szefy płaszczyk :O Niby jest zamszowy, ale kaptur ma obszyty futerkiem :O Dylemat życiowy normalnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no nie no,coś ty nie wyciągaj,lepiej marznąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:D:D:D No co? :D Bronie się jak moge przed puchowymi kurtkami, grubymi golfami i kozakami z króliczym futerkiem, przez które zostałam oskarżona o oskalpowanie swojego królika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja wyciagnelam z szafy bialo-czarna futerkowa kurteczke / krotka / . Jest w miare cienka i juz w niej chodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
:D:D:D broń się a co nie daj się lepiej smark do pasa i chorym być ale w cieniutkiej kurteczce albo w samej bluzie na przykład tak tak Prezent na Prezydenta!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×