Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość MEŻCZYZNA
hmmmmm....!to coś z czego nie mam być zadowolony?? bo nie rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEŻCZYZNA
ach:) a ja tu tylko miły chciałem być dziewuszki:) a wy musicie człowiek od razu wyśmiac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEŻCZYZNA
angel!! a cos miłego na dowidzenia to gdzie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEŻCZYZNA
DZIęKI:) TO BYłO NAPPRAWDę BARDZO MIłE:))HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ Wam wszystkim dzisiaj :D Mężulek wczoraj patrzył na mnie jak na kosmite, po czym zapytał "co brałaś?" :D Pozostawie to bez komentarza :D Jak tam nastroje przy piątku? 13-go w piątek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie swietnie, poza tym ze 15 minut wyjezdzalam spod bloku , bo jaki ku@$#@wa niedouczony kierowca zamiast wjechac miedzy 2 samochody - stanal na skos i dzieki niemu musialam wyjezdzac po centymetrze to w przod to w tyl ..... oczywiscie wiem czyj jest ten samochod ,ale tego ku#$#@$wa palanta nie bylo w domu .... juz ja z nim porozmawiam wieczorem......albo kogos wysle :classic_cool: jak to dobrze ze jutro weekend ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem i cukrem
heh.. Niewyspana..krew mi leci z nosa...a jeszcze dzisiaj przenoszą moje biurko do gabinetu prezesa....Bede miała bliżej do flaszki hehehehehheeh Wczoraj dopiero o 19:00 wróciłam do domu :o i nie zdązyłam na aerobik. Za to zrekompensowałam to sobie zakupem nowej bielizny :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem i cukrem
nie wiem, pewnie standardowe osłabienie, może nagrzane suche powietrze w samochodzie. Biorę rutinoskorbin. I musze zacząć pożerać jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem i cukrem
znaczy że nie rondo - tylko skrzyżowanie o ruchu okręznym hehehe widać że świeżo po kursie jestem, nie? :D U nas też jest jedno takie koło Mc Donalda i jak wyłączą światła to ludzie głupieją zamiast patrzeć na znaki.Bezmyślnośc kierowców potrafi doprowadzić do szewskiej pasji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lepsze rondo :classic_cool: - trzypasmowe - NIGDY ! nie bylo sygnalizacji na nim ,a teraz jest remont - robia nad nim estakady i co i rusz mozna sie natknac na : 1.koparke jadaca pod prad 2.inna maszyne j.w. 3.robotnikow szwendajacych sie gdzie popadnie 4. tramwaj - bo zza tej budowy nie widac skad nadjezdza 5. koniec pasa - to jest najlepsze ,bo co noc chyba przestawiaja pacholki i nigdy nie wiadomo ,ktorego pasa za chwile nie bedzie 6.debilnych kierowcow- ale to wszedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no to już w ogóle masz Angel załamkę na całej linii:O ostatnio zaczęłam czytać Metro czekając za zmianę świateł,przynajmniej jakoś czas zleci,bo ile się można malować...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja właśnie wróciłam z banku i skoro jesteśmy przy tym temacie, pół miasta jest bez świateł :O Coś chyba szlag trafił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
pewnie kwestia przyzwyczajenia: do wiecznie rozkopanych dróg,remontów,pozamykanych pasów,awarii rur wody, dziur,kolein, mój nr 1 z tego to dziura a przed nią pachołek i to na tyle,brak innego oznakowania!ku**a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z mleczkiem i cukrem
prezent - pewnie oszczędzają prąd przed świętami bo wtedy zużyją więcej na kolorowe lampki świąteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik - dobrze ze pacholek stoi chociaz.... moj szwagier jak sobie wjechal w taka nieoznakowana dziure, to sobie felge polamal...:O , oczywiscie wezwal policje, zeby mu spisala notatke ,bo chcial zwrotu kasy od zarzadcy drog....ale biurokracja go pochlonela.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Taaa oszczędzają ;) Kurcze, spotkanie z koleżanką przełożone na jutro, a dziś mamy z lubym oznajmić chłopcom ode mnie z pracy, że bierzemy ślub :O Jestem troche przerażona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade :D , kiedys i tak musieliby sie dowiedziec, nie ? a czy Twoj szef tez zostanie wtajemniczony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
No właśnie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa w mleczkiem i słodzikiem
ja bym nie mówiła hahahhaha Już sobie wyobrażam jakie u nas by było chlanie jakbym oznajmiła ze sie hajtamy z Misiem...Ale u nas wszyscy wiedzą że my para. A teraz coś o jedzeniu bo dawno nie było ;) Zamówiliśmy pizze 45 cm średnicy :D :D Coś mi niestety od wczoraj bulgocze w żołądku..może to wczorajsze śledzie w oleju? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ja dziś rano intensywnie "rozmawiałam" z muszlą klozetową, więc pizza odpada :O Zjadłam bułke z masłem :O A co do reakcji, to wiem, że też będzie pijaństwo :D Tyle, że chyba z moim żołądkiem dziś na tym nie skorzystam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa w mleczkiem i słodzikiem
a Tobie co prezent? Kac? Grypa żołądkowa? Mi bulgocze w brzuszku tak samo jak podczas grypy żołądkowej w zeszłym roku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Ani kac, ani chyba grypa, bo żadnych innych objawów nie mam. Najwyraźniej coś mi zaszkodziło... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Może to wczorajsze gadanie o jajkach, kisielach (kiślach? :O ) i tym podobnych rzeczach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×