Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel!!! Opamiętaj sie kobieto!!! PAsożyt żerował na Twojej dobroci a za plecami ściemnial inne..Kto wie - moze nawet sypiał z inną gdy tego nie robił potem z Tobą!! Nie miej litości i nie daj sie zmanipulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent.... \"PODOBNO\" mial mieszkanie (bylam tam pare razy zreszta..) , ktore zaczal wynajmowac jak sie do mnie wprowadzil i teraz tak od razu nie mogl tam wrocic..... nie dam sie zmanipulowac....zdania nie zmienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Oby się nie okazało, że to on wynajmował to mieszkanie :O Kurcze dla mnie to jest nie logiczne. Facet jeździ extra autkiem, a nie stać go na to, żeby dorzucić się do rachunków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
cześć,wysłałam wam dziewczyny na priv. kalendarz na 2007, który miesiąc jest waszym faworytem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent- wiesz.ja tez to podejrzewam..co do tego mieszkania .... a co do autka , restauracji... itepe.. to wiesz......autko moze nie byc jego (kredyt, leasing..) ja mu w papierach nie grzebalam... to nie wiem... a jak pieniazki sie skonczyly to trzeba bylo sie gdzies ulokowac.... chyba musze zmienic temat..... ciezko mi o tym pisac... gozdzik - dostalam , nie lubie takich modeli ;) ale jak mam juz wybierac , - to pierwszy moze byc... biore styczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Cholera ja też nie lubie takich typków :P Musze poszukać jakiegoś z piwnymi oczami i tego wezme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
mój zdecydowanie październik;) patrzcie tylko na zdjęcia, dni się nie zgadzają->ktoś zakombinował ze starym kalendarzem i trochę mu nie wyszło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku też na październik zwróciłam większą uwagę :P Czy to nie jest ten aktor co grał w "Szybcy i wściekli"? Van coś tam?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
van diesel chyba;)no chyba to ten,fajny jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Van Vin co za różnica :D:D:D Tak, taki facet jak on mógłby stać się częścią mojego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
słuszne spostrzeżenie Angel,nie ma tam nic liczącego się poza zdjęciami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
Angel styczeń to jak dla mnie odpada->ma chyba większe cycki niż ja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
hahahaha :D Goździk to samo zdanie usłyszał ode mnie luby podczas oglądania "siłaczy" wczoraj czy w sobote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
co za świat, wszystko odwrócone do góry nogami, faceci z cyckami, a dziewczyna jak tereska z przodu deska z tyłu deska:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Na marginesie... W sobote luby odkrył, iż mój pośladek mieści się w jego dłoni... :O Czy to nie powinno być tak, że pierś miała się mieścić? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dobre:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zwaliłam wine na to, że ma łapska za duże.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
już go sobie wyobrażam jak idzie kupić ci majtki niespodzianka, i pokazuje w sklepie rozmiar, że pośladek jak ręka tak mniej więcej...płaczę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
hehehehehe :D:D:D:D:D Ałaaaaaa!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Angel cóż za dociekliwość :P Nie wiem co luby ze mną robi. Podobają mu się kobiety wysokie (takie do 180 cm :O), o kobiecych kształtach, nie tam żadne wieszaki... A ja?? Kurdupel z dupcią wielkości jego dłoni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no wiesz Prezent jak się nie ma co się lubi...to się lubi co się ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
:P:P:P Zawsze mu powtarzam, że to pewnie dlatego, że jestem taka dobra w łóżku :D:D:D Hehehe :D Boże jaka ja głupia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
skromna dziewczynka:D odliczasz dni do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dociekliwosc...podejrzliwosc.... wszystko jakos blisko tak... ;) prezent - przynajmniej masz poczucie humoru.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maj ma bardzo interesujacą twarz...:P reszta taka jakaś.... Nic w moim typie...Dla mnie poza mieśniami nie maja nic ciekawego..A zbyt wiele mięśni u afceta za zbytnio mi sie nie podoba... Okres dostałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Skromność to moja główna zaleta :P 26 dni zostało :D Zastanawiam sie kiedy zrobić panieńskie. Chyba wypadnie na pierwszy weekend grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×