Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Metaxa, szczerze to dość dziwnie się czuje :D Jakoś tak... Sama nie wiem ;) Zaczynam być lekko poddenerwowana :D Prześladują mnie myśli czy zdąże ze wszystkim, o której mama wstać, żeby zdążyć odebrać kwiaty, na którą umówić się z fryzjerką, itp. Na \"wesele\" jedziemy w góry, to też troche stresujące. No i to, że chciałabym zostać tam jak najdłużej, a tu tuż po ślubie trzeba sie pakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ciekawe czym ten Misztal tak sie dorobil ? metaxa - za 5 tys tez moze byc przemyslany prezent... ;) :D a tym samym \"tani\" (chociaz dla kazdego ta kwota jest inna ;) ) moze tez byc na \"odczep sie\" ;) prezent ...tak patrze w kalendarz... to juz w ta sobote ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Kawa może to ten mój ślub? :D Wczoraj mąż zrobił mi romantyczny wieczór :D Wspominaliśmy jak to było kiedyś, jak się poznawaliśmy, kiedy jeszcze nie byliśmy oficjalnie parą. Jak poznawałam jego córki, które do mnie mówiły \"pani\" ;) Jakie to wszystko było śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh :D Goździku mnie jak mnie, ale szkoda, ze nie widziałaś wczoraj mężulka :D Normalnie nie poznaje kolegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czacza.... jakbys uwaznie czytala topik, to bys zauwazyla, ze ta stronka byla wklejana jakies 20 stron temu ;) ale dzieki za podpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie żegnam na dziś ;) Mężulek zaraz wróci, zjemy obiad a wieczorem idziemy do kina :D Do następnego razu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
154 strony przecztac w godzine to niezly wyczyn nic sie nie stało - po prostu powtórzyłam stronke i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy spojrzec na date przy pierwszym temacie... i wtedy mozna dojsc do wniosku ze nie rozmawiamy tylko o wylacznie o prezencie na urodziny, ktore byly w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa nie badzmy takie brutalne ;) ;) ;) ale jakies rozladowanie by mi sie chyba przydalo.... mam tak nieraz /taki dzien/ ze wszystko , ale to wszystko mnie wkurza ... i dzis wlasnie jest taki dzien.... :D , dobrze ze niedlugo sie skonczy..... jeszcze tylko do domu, wyprowadzic psa , obejrzec seriale ;) , moze troche posprzatac (kiedys sprzatanie mi pomagalo w zlosci ,a teraz juz mniej niestety ;) ) , pozniej znow spacer, kapiel i spac.... i kazdy dzien ostatnio wyglada tak samo... jest tak zimno, ze nie chce mi sie nigdzie wychodzic ... i jak ja mam kogos poznac ? ;) (a prezent obiecala mi faceta pod choinke :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan wieczorkowski
może wystarczy odejsc od komputera - dewoto jak masz zły dzien to nie przypierdzielaj sie do kazdego zła kobieto i wcale sie nie dziwie ze nie masz faceta - pies niedługo tez cie opusci wyluzuj masz wyłączność na opierdalanie ludzi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeej wyluzujcie ludzie. Raz się dziewczynie zdarzyło. Każdy ma lepsze i gorsze dni. Nie śpie od 6 rano :O Zaczęło się intensywne myślenie o ślubie i problemy ze spaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan jan wieczorkowski o mentalności niewychowanego bahora wtracajacego się w rozmowę starszych, użył niezrozumiałego dla siebie wyrażenia - \"dewota\" Poza tym jest wulgarnym hipokrytą mówiąc o \"opierdalaniu\" innych.... Brak mi słow. Sam odejdź od komputera, idź do szkoły, może istnieje dla Ciebie jeszcze jakaś szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo czyzbym kogos urazila ? :P od razu pisze ze nie mam zamiaru przepraszac, bo nie opierdolilam nikogo na tym forum..... jeszcze :classic_cool: a to ze zwrocilam \"kolezance\" uwage zeby uwazniej czytala, bo sie powtarza , to chyba normalne ? :P a jankowi slownik wyrazow obcych by sie przydal.... i jakby czytal uwazniej :P to by wiedzial ze akurat na brak facetow ,ktorzy sie mna interesuja - nie narzekam ... ;) Tylko ze akurat jestem wybredna i zla kobieta ,wiec trudno zebym brala pierwszego lepszego ... stac mnie na cos wiecej :) prezent - jeszcze tylko 3 dni.... a na panienski wieczor gdzie sie mamy zglosic ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan wieczorkowski
najlepiej do burdelu - zimna wiedzmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik - chyba kogos urazilam na poprzedniej stronie i musi nam pokazac swoje frustracje.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×