Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

aha świąteczny nastrój życzliwości wobec wszystkich i wszystkiego:P a mnie wczoraj \"prezentem\" chciał obdarować pan policjant:P strzelając bezczelnie w moim kierunku pistoletem ale zdążyłam depnąć na hamulec,uff fuks:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namierzę go przez IP komputera i wyrwę nogi z tyłeczka... w końcu odebrałam moje punto z serwisu...Ale zmarzłam...Wieje i leje deszcz.. Angel u Ciebie nadal śnieg...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj snieg zamienil sie w deszcz . Dzis poki co nic nie pada. Mowia w radio ze ocieplenie idzie : HURAAAAA :D gozdzik ... wjechalas na plan \"kryminalnych\" , czy co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan wieczorkowski
miłe panie - wasze moherowe bereciki czas z głowy zdjąć i pocałujta wójta w ..........ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no ludzie co tu się dzieje. Dajcie spokój. Od sierpnia było tak fajnie, po co teraz jakieś kłótnie co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent , a ktos sie tu kloci ? ;) Janek musi sie gdzies wyzyc, wiec niech sobie popisze :) jak dobrze pojdzie za tydzien o tej porze bede ostatni dzien w pracy przed swietami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, jeśli wszystko pójdzie dobrze, za tydzień będe jeszcze z moim, już oficjalnie, mężem w górach :D Trzymajcie kciuki żeby się udało ;) Ide wkładać lasagne do piekarnika :P Trzymajcie się dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan wieczorkowski
jestem największym debilem jaki się tutaj kręci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan wieczorkowski
wsadzadz sobie glowe do piekarnika - podszywaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do piekarnika to ja wsadziłam lasagne i nie szczególnie bawi mnie podszywanie się pod kogoś, więc prosze dać mi spokój ;) Sprawdź po IP kto się podszywa, a potem oskarżaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie radar to też suszarka :D Zaraz zbieram się stąd i jade na miasto coś zjeść. Wczesniej nawet nie miałam czasu... Byłam wczoraj na aerobiku więc mogę z czystym sumieniem nadrobić stracone kalorie hehehehhe Wiecie co - ja podejrzewam ze ten prymityw nazywajac nas moherowymi beretami i dewotami wywnioskował w swoim małych rozmiarów móżdżku że jesteśmy stare bo Prezent szuka prezentu dla 40-latka...więc mamy za pewne wg niego też koło 40..a dla głupiego 15 latka to przecież już starsza pani w bereciku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w niku 81, wiec moze to tez do wieku przyporzadkowal ;) czesc Wam dzis .... mialam koszmarna noc.... 1. nie moglam usnac 2. jak usnelam moja sunia zaczela sie wiercic ..i chodzic po lozku.... efekt? obudzilam sie 3. wywalilam ja z sypialni - usnelam 4. po godzinie skrobanie do drzwi - obudzilam sie 5. wpuscilam ja do pokoju - usnelam 6. przysnil mi sie moj ex , ze wyslali do niego z Sadu Biskupiego ten moj pozew i mial do mnie pretensje ... 7. zadzwonil budzik ..... obudzilam sie... ehhh pomarudzilam sobie i juz mi lepiej ;) dobra, ide po kawke i do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz po mnie iść - już sama przyszłam hahah ;) A ja dzisiaj spałam dobrze - z wyjatkiem paru momentów jak mój piesio (który nie jest rozmiarów Twojej Zuzi) uwalił mi się na nogach... Generalnie wstałam w dobrym nastroju - dostalam jeszcze rano pączki z okazji urodzin kolegi z pracy :D Dzisiaj idę na siatkówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jeszcze nic, wyobraźcie sobie dziewczynkę wiek zerówka czyli całkiem pokaźnych rozmiarów kobietka:D która maszeruje w nocy do waszego łóżka, spanie na baczność;) Kawa jak widzę te twoje sportowe zapały,to mam kaca moralnego jak nic, chciałabym żeby mi się chciało, a tu tylko fotel+pilot+tv:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wierzcie mi - mimo ze Zuza wyglada jak wyglada ;) to zamieszania robi czasami przynajmniej jak jakies stado :D (101 dalmatynczykow ;) ) ja tez nie mam zadnego ruchu... poza spacerami z nia... bieganiem po schodach ... narazie dietka przynosi efekty ... 1,5 kg mniej w tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze tak nie bedzie... zreszta nie mam w zwyczaju siedziec non stop przy stole i jesc, jesc, jesc ;) no i duzo nie zamierzam zgubic ;) takze te co spadna na poczatku mi wystarczy :) wlasnie zabieram sie do sniadania.... mialam maly sajgon w pracy i nawet nie zdazylam nic zjesc jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja moje drogie wolę ćwiczyć niż wprowadzać jakąs głodowkę..Nie dałabym rady. Wszędzie w domu czają się pralinki Lindt\'a..mmmmmmmmmmmmmmmmmmm i ptasie mleczko....... pochowane w zakamarkach batoniki lion.....chipsy z piwem przed telewizorkiem.... Poza tym ja chce zrzucić tylko jakies 3 kilo i utrzymać wagę bo generalnie chuda jestem - tylko zbyt nagle zmieniłam tryb życia - z aktywnego na siedzącą prace z wożeniem tyłka w aucie.Nawet po schodach nie wchodze - parter... Na studiach to z buta zawsze chodziłam na autobus, potem aerobiki, baseny, sauny, jakuzzi, skłosze, spinbike\'i (miałam karnety).Potem jeszcze spacery..a teraz? nic...dlatego stopniowo staram sie wrócić do aktywnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie glodze.... czasem zjem gorzka czekolade (uwielbiam ) i wypije piwko, a waga mimo tego leci w dol.... po prostu zmienilam sobie troche jadlospis... :) i nie zamierzam go jakos radykalnie teraz zmieniac , takze nie powinno byc efektu jojo ... prezent , zyjesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent położyła się pod choinką i czeka na święta ;) :P Angel a oglądasz w sobote rano taki program na dwójce o babce która zmienia różnym ludziom diety i oni chudną i nabierają energii? Fajny program. Był chłopak - około 25 lat a ważył o ile dobrze pamietam coś koło 120kilo...żarł tylko pizze, hamburgery..frytki..itp... i ciagle był głodny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ;) w sobote rano przewaznie to albo spie (zdarza mi sie nawet do 11 ;) ) albo jade na jakies zakupy , albo sprzatam . Tv wlaczam niestety po poludniu dopiero ,ale moze kiedys trafie na ten program :) ogladalam za to kiedys :\"chce byc piekna\".... bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory jak włączy się na POLSAT Zdrowie i Uroda to ma się pewność,że trafi się na jakiś otwarty brzuch i organy na wierzchu:O kulisy chcę być piękna... sobota rano to u mnie dzień dobry tvn,i oby nie duet pieńkowska+mołek,tragedia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miłe moje :D Kawa chciałam Cię poinformować, iż nie leżę pod choinką :P Jeszcze :D Dopiero się wygramoliłam z łóżka, bo luby ma wolne i musiał utulić moje nerwy, które zostały nadwyrężone okropnym snem, który miałam :P :D Ja włączam telewizor tylko na Detektywów, W11, kryminalnych i czasem jak leci jakiś dobry film \"po dzienniku\" jak to mówił mój dziadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ou maj gad, detektywi, w11 i kryminalni to coś, na co ja WYŁĄCZAM tv ;) nie moge na to patrzec... podobnie jak na duet Pieńkowska i Molek - zenua. za to dzisiaj LOST! to sobie obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa ja tam lubie jak sie strzelają, ścigają, zabijają i takie tam.. :D Zboczenie jakieś czy cuś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×