Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Angel ciesze się że masz dobry nastrój :D Mój Misiek skoczyl do apteki po bandaż i altaced na ten mój palec :O No niestety kiepski moment na zakupy, ale kiedy indziej nie będę miała czasu... Niewyspałam się... śniło mi się że bylam u brata i się kłócilam z tą jego żoną. Obudziłam się ze łzami w oczach i już zasnać nie mogłam... Zrobiłam sobie nowe kolczyki i na pocieszenie dzisiaj sobie założyłam na uszy :D Z kamyczkow koralowca, w bordowo-wiśniowym kolorze..Ładne :P Prezent z nerwów już pewnie obgryza tipsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa - daj gozdzikowi namiar na ten gorsecik - super byl :D :classic_cool: a dobry humor mam tak po prostu :) jutro robie sobie wycieczke do rodzicow ;) a w przyszlym tygodniu pracuje tylko 3 dni.... niestety raczej bede musiala przyjsc do pracy miedzy swietami a nowym rokiem .... :O i umuwilam sie na farbowanie wloskow, ale to dopiero na sobote za tydzien (bede miala swiezy kolorek na wigilie) - czas najwyzszy, bo na tych moich czarnych wloskach widac niestety pojedyncze sztuki siwych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już namiaru na ten gorsecik - to byla ostatnia sztuka więc stronki aukcyjnej juz nie ma. Goździk - wystarczy poczytać opinie - ile dany sprzedawca ma pozytywów i jakie sa wpisy klientów. Jak ma same pozytywy to wiadomo że mozna zaufać.. Kurde mam altaced z żelu na ręce bez bandaża...Wszystko robie jedną ręką..masakra... Tez nie mam wolnego między świętami. I do fryzjera tez sie musze umówić na farbowanie odrostów.. Ale to moze prędzej przed Sylwestrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa- extra ten \"prezencik\" :D ;) kurde , obijanie mi sie konczy - dzis wraca szefowa - wlasnie pojechali po nia na lotnisko.... hmm a tak fajnie bylo..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze sobie zrobic jakis tworczy balagan na biurku, zeby bylo widac ze pracuje.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam rybki...... mmm pstrag z rusztu ... losos w sosie koperkowym ... mniam mniam.... albo zwyczajnie smazony szczupak .....mmmmmm nie znosze za to karpia (u nas to rodzinne) i nie przepadam za sledziami - takze w wigilie zawsze jest u nas inna rybka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panga nad morzem........ święta bez karpia - to nie święta.... śledzie w occie albo śmietanie mniaaaaaaaam w ogóle to za mało ryb jem...dzisiaj jadłam rybkę bo post piątkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny, nie nadążam czytać, twórcze jesteście, że hoho :D Tak w ogóle, to witam pięknie 🖐️ Prezenie, to już jutro wielki dzień, trzymam kciuki, aby wszystko poszło po Twojej myśli 😘 Temat fryzur poruszyłyście, a w zasadzie odnowienia koloru... no i mnie też zagnało do fryzjera, aby odnowić swój baleyage (czy jak to tam się pisze), moja fryzjerka skwitowała moje przyjście, no nareszcie... chyba dała mi coś do zrozumienia :P Kawa, to Ty sławna persona jesteś, Polsat, no i kuzynka aktorka, nono :D Jak przeżyłas zakupy w markecie w piątek? Goździku, poradź mi co mam kupić pod choinkę chłopaczkowi, który ma 12 lat? Zostaliśmy pare dni temu zaproszeni na Wigilie do siostry mojego męża, a tam dwoje nastolatków, dziewczyna 13 lat, no i chłopak 12... no i klops, nie wiem co mu kupić, jak nigdy mam zaćmienie :O Tak w ogóle teraz to trochę nie na temat napiszę. Goździku, pochodzę z wielkopolski i fajnie jest spotkac kogoś, kto mówi szneka, gwiazdor... no i rogale marcińskie, tu gdzie mieszkam nie znaja tego :D Pozdrawiam dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymac kciuki żebym nie zemdlała :O :P Obudziłam się przed 5 :O Matko trzęse się cała :D Chyba muszę coś zjeść... Ale mam stresa :P A może tak setke wódki na rozładowanie emocji? :D Po ślubie jedziemy na weselicho w góry. W takim razie... Do napisania kobietki! 🖐️ yczcie mi szczęścia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupy poszły o dziwo sprawnie...kolejki w marketach jakoś zmalały i nawet przy kasie nie musialam długo czekac...szok Dzisiaj od rana wielkie sprzatanie miało być...Nie pojechałam na slub znajomej (długa historia) a jak już zaczełam sprzątać (wcześniej pranie i zakupy..i pranie dywanu..) to stwierdziłam (nienormalna jestem no) że fajnie byłoby zmienić kolor w przedpokoju...Poszłam do sklepu po farbe i przemalowałam sama przedpokój na zielono.... Padam na twarz...ale za to jak ładnie :D :D :D Jutro mam do wysprzątania drugi pokój, ale nie wiem czy dam rade wstać z łóżka.. Prezent pożegnała się dzisiaj ze stanem wolnym i bezbożnica imprezuje hucznie \"w czasie zakazanym\". :P Takiej to dobrze.. Prezent wielkie buziaki z zyczeniami tak w ogóle 🌻 Idę sie połozyć...zapomniałam dodać że pomalowałam jeszcze na biało drzwi farbą olejną i śmierdzi w całym mieszkaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent - trzymaj sie ! i nie zemdlej... :D Kawa - widze ze kawal dobrej roboty wykonalas :D , tyko mam nadzieje ze wywietrzylas pozniej mieszkanie ? :) ja tez chyba sie poloze niedlugo...nie moge spac cos w ogole ostatnio... od paru dni pod rzad sni mi sie moj ex-maz :O , wczoraj w nocy to juz bylo przegiecie - sceny rodem z horroru ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo\'s wesel...... dzis sie dowiedzialam ze w przyszlym roku (styczen, kwiecien, wrzesien) mam 3 wesela . Takie na bank. Oprocz tego mam zaprzyjaznionego sasiada , ktory ma wesele w czerwcu i jakby mnie zaprosil - byloby czwarte, czyli srednio jedno na 3 miesiace..... Na pierwsze daje kase ,bo takie jest zyczenie Mlodych , na drugie pewnie tez , bo rodzina sie powiekszy wkrotce ;) , a na reszte chyba prezent .... Takze nie wiem ,czy nie zbankrutuje .... Jedno mnie tylko ratuje ... kazde wesele jest w innym gronie :) , wiec nie bedzie problemu z kreacjami. Zreszta mam tyle takich wyjsciowych sukienek ,ze starczy na pewno . Na to pierwsze wesele chce sobie przerobic sukienke ze zlotej (takie \"stare zloto\") koronki (na podszewce satynowej i nie wyglada kiczowato , bo ma prosty fason ) na spodnice - taka do kolan leciutko rozkloszowana - o ile da sie tak przerobic ...(bedzie mi w takiej wygodniej , bo w wersji oryginalnej sukienka jest dluga do kostek , a ja juz nie mam takiej figury co kiedys ;) ) . Mam zamiar do tego zalozyc np. czarny gorset (tylko musze go kupc ;) ) i bezowo-zlote szpilki (moj niegdysiejszy kaprys , nigdy nie mialam ich zalozonych , po prostu podobaly mi sie i je kupilam ) . Do sukienki jest szal w komplecie. Moze byc taki zestaw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa to ja miałam wywietrzyć ten koszmarny zapach z mieszkania..? ;) żart - oczywiscie ze wietrzyłam..ale ile można marznąć... Fajnie - to się wybawisz dziewczyno. Zestaw stroju bardzo mi się podoba - tylko zastanawiam się co ma figura do skracania kiecki? Dłuższa przecież wyszczupla... Z prezentami jestem o jeden krok dalej - mama dostala nowe kozaczki (juz jej dałam). Dla brata mojego MIśka zamówiliśmy już wielką rybe akwariową i akcesoria do akwarium, a dla teściunia nowe słuchawki do komputera bo mu sie rozwaliły. Taka jest wstępna wersja. Nie wiem tylko co dla brata i jego hmm żony... (ble) No i co dla nas...Póki co kupiłam sobie śliczny zielony sweterek....coś mnie wzieło na zielony..wiosny mi się chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam 🖐️ :) kawa - dobrze ze masz juz chociaz czesc rzeczy z glowy.... u mnie wiosna caly czas za oknem , wczoraj sloneczko bylo przez caly dzien , az nie moglam w to uwierzyc :) a co do tej kiecki, to lepiej sie czuje i wygladam w takiej dlugosci do kolan , zreszta juz mi sie znudzila jako sukienka , i wole ja przerobic niz kupowac nowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wiosna na sweterku i w przedpokoju :D :D :D zielonooooooo miiii :D Za oknem deszcz i chmurzyska... Kiecke pewnie da się przerobić. Szukam w necie ladnej firanki do kuchni... Kurde jak coś ładnego to wymiar nie taki.. A jak wymiar dobry to kolor nie taki... Ostatnio nic nie mogę kupić.. Kurtek tez nie ma fajnych. Nawet po sklepach chodziłam i nic. Chyba sie wybiorę do Wrocławia albo Poznanania na zakupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa -> do P-nia?;) stała czytelniczka -> pozdrawiam ziomala;) naświetl mi czym się chłopak interesuje tak z grubsza... ja mam prezentowo wszystkich wreszcie z głowy,nawet teściową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×